İYİ Kİ VARSIN!! (Doğum günün kutlu olsun Özgür)

• Konbuyu başlatan Kristal
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Kristal tarafından oluşturulan İYİ Kİ VARSIN!! (Doğum günün kutlu olsun Özgür) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,688 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı İYİ Kİ VARSIN!! (Doğum günün kutlu olsun Özgür)
Konbuyu başlatan Kristal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GÜLBANU38
B

Bülent

Site sahibi, değerli yöneticimiz Özgür Şahin'in doğum gününü kutlar, başarılı, mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür dilerim.​

*** İYİ SENELER ***

C

cooldeath

Kullanıcı
20 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
DoĞuM GüNüNüZ KuTlU OlSuN ÖZGÜR NİCE MUTLU VE BAŞARILI BİR HAYAT DİLEĞİMLE!

S

SUNFLOWERS

Dunyada bir sende bin olsun,kainatta damla sende okyanus olsun,hayatin daima gulucuk,nese ile dolsun ama yine de sevgi olsun...
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN... :)

L

lilaslmn

dilediğin herşeyin gönlünce olması dileğiyle,sevgiyle kal..iyi ki doğdun ÖZGÜR... :)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
@Kristal'cim,
Başlık için teşekkür ediyorum.

Bununla birlikte doğum günümü kutlayan @Bülent, @Cooldeath, @SunFlowers, @Lilaslmn ve @maxMESA arkadaşlarıma da iyi dilekleri için teşekkürler.

24 sene önce saat 8:45 civarında dünyaya çıkmışım. Etrafımda ne kadar yaptığım muzurluklarla "fırlama" gibi -ara sıra- görülsemde, babam günü gününe çıktığımı söyleyip durur...

Kocaman bir tosunmuşum ;)
Kaç kilo doğduğum hakkında da çeşit çeşit rivayetler var. ;)

(Bu konuda -biraz- mütevazi olamayacağım.)
Hayatımda her yaşımı kutladım/kutladılar. Güzel, ilginç süprizler var-dı. Dün akşamda (bugünün C.tesi olması sebebiyle) çalıştığım kurumda (Garanti Bankası) mesai arkadaşlarım (aralarına çok yeni girmeme rağmen) büyük bir süpriz hazırlamışlar. Gayet büyük bir pasta, üzerinde fanatiği olduğum GALATASARAY logosu ve küçük küçük hediyelerle onurlandırdılar beni... Gerçi son dakika ben süprizi istemeden bozsam da -yine de- güzeldi. Hatta yıllardır çalışan ama böyle bir organizasyon yapılmayan arkadaşlarımız (abla,ağabey) da vardı. Bunu ben "gülen yüz, sepmatiklik, sevimlilik ve birlikte gelen iş ciddiyetine" bağladım ve anılarımın içersine aldım.

10 küsür senedir WEB ve IRCd ile uğraşırım/uğraşıyorum. Buralarda da ayrı ayrı doğum günü kutlamalarım oldu. Genel de Zynep'çim her seferinde başka bir başlık açarak çok sevimli şeyler yazardı. Zynep'imin foruma gelemeyeceğini biliyordum. VE aslında böyle bir başlığın açılacağını da zannetmiyordum işin açıkcası. Ama gelip, baktığımda bir şaşkınlık yaşadım. Bunu da bir jest olarak kabul ediyorum. VE herkese tekrar teşekkür ediyorum.

Umarım,
Güzel dileklerde bulunan herkes hayatında bir o kadar güzellik yaşar.

S

SUNFLOWERS

Takıldım kaldım özgür çıkamıyorum...
Bu güzel teşekkürün bizi onurlandırdı.... :)
Bizde sana teşekkür ediyoruz böyle güzel ve kaliteli bir site sunduğun için...
Herşey gönlünce olsun...[/color

Ö

ölüdeniz

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!
:)

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Özgür yeni yaşını kutlar sağlık ve mutluluk dilerim :) Her yeni yaş yeni başlangıçtır benim için o yüzden her yaşımı farklı bir deneyim görürüm.... Sanada yeni yaşının yeni güzellikler getirmesini dilerim :)

B

Bülent

Başlık vesilesi ile, bugün doğum günü olan diğer üye arkadaşların da doğum günlerini kutlarım;

leyla (22),
sukranoncu (28),
YAĞMURGÖZLÜM (23),
gsivakci (26),
s_cem_karatoprak (31),
gokay (27),
melokya (26),
fun_tastic! (23),
burcuux36 (47),
erdi91 (17),
burakkanmaz (21),
rooney81 (27),
merve92 (38),
gonca86 (22),
seker (33),
meleke (12),
gokbil (21),
jeereen (1920),  :eek:
PudiNq (22),
BenXx (21),
sefanurr (20),
sevkannn (1922),  :eek:
buzul (36),
rushen (1935),  :eek:
ugurlu (28),
erhan_3308 (31),
Engin (14),
sakınprensesim_91 (17),
escin (31)

*** MUTLU YILLAR ***  :)

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
Bülent' Alıntı:
Başlık vesilesi ile, bugün doğum günü olan diğer üye arkadaşların da doğum günlerini kutlarım;

leyla (22),
sukranoncu (28),
YAĞMURGÖZLÜM (23),
gsivakci (26),
s_cem_karatoprak (31),
gokay (27),
melokya (26),
fun_tastic! (23),
burcuux36 (47),
erdi91 (17),
burakkanmaz (21),
rooney81 (27),
merve92 (38),
gonca86 (22),
seker (33),
meleke (12),
gokbil (21),
jeereen (1920),  :eek:
PudiNq (22),
BenXx (21),
sefanurr (20),
sevkannn (1922),  :eek:
buzul (36),
rushen (1935),  :eek:
ugurlu (28),
erhan_3308 (31),
Engin (14),
sakınprensesim_91 (17),
escin (31)

*** MUTLU YILLAR ***  :)
aynı başlığa bir mutlu yıllarda benden  ::)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
diloş' Alıntı:
Özgür yeni yaşını kutlar sağlık ve mutluluk dilerim :) Her yeni yaş yeni başlangıçtır benim için o yüzden her yaşımı farklı bir deneyim görürüm.... Sanada yeni yaşının yeni güzellikler getirmesini dilerim :)
Ben biraz daha amatör bakıyorum olaya...
VE her yeni günü yeni bir başlangıç kabul ediyorum ;)
Bir şeylere başlamak/silmek/hayatınıza sokmak/hayatınızdan çıkarmak vs. için yeni yaşınızı beklemeyin (de) derim...

VE
@Diloş, @ÖlüDeniz'e de iyi dileklerimi iletir, mesajı için teşekkür ederim.

Gözde'cim  -gerçi bana bir doğum günü mesajın burada yok ama- ilk olarak doğum günümü sen kutladın. Gerek avatarına koyduğun mumlar (dünden beri), gerekse iyi dileklerinin ne olduğunu ve hangi samimiyette olduğunu biliyorum.

Onun için sana her şeyden biraz daha fazla teşekkürler.  ::)

:eek:ooh

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
doğum günü çocuğuna...  ::)
benim mesajım yok çünkü uzun bir çalışma yapıyordum işte sonucu...

365 Sayfalık Bir Öykü Daha Başlıyor, Her Güne Bir Yaprak Sakla, Her Yaprağa Bir Öykü Sığdır Mutluluk De Adına. Nice Güzel Öyküler Senin Olsun. İyi Ki Doğdun.

Biraz Şans, Biraz Sevgi Ve Sabır, Birer Parça Zaman, Başarı Ve Memnuniyeti De Eklersek Malzemelere, Hepsini Karıştırıp Senin İçin Uzun Ve Dileklerinin Gerçekleştiği Bir "Hayat Pastası" Yapabiliriz Sanırım... Nice Yaslara!

Doğduğun Gün Bulutları Yırtarak, Bir Güneş Gibi Etrafına Aydınlık Saçarak Girdin Hayata. Hep Sevgiyle Yaşa! Nice Yaşlara...

Doğum Günün Kutlu Olsun Mutlu Ol Senelerce, Sana Boncuktan Gül Yaptım Konacak Pencere...

Dünyada Eşsiz Bir Güzellik Varsa O Da Kalbindedir. Hayatının Bundan Sonrası Kalbinin Güzelliği Gibi Geçsşn. İyi Ki Varsın Ve İyi Ki Doğdun! ...

Dilerim Yeni Yaşında Mutlulukların En Güzelini Yaşar, Başarı Merdivenlerini Rahatlıkla Tırmanırsın Ve Dilerim Yüzün Hep Güler, Neşeni Hiç Yitirmezsin. Sevgi Dolu Kalman Ve Mutlu Olman Dilegiyle... Doğum günün Kutlu Olsun! ...

Geleceğini Oluşturacak Her Yeni Günün Bir Önceki Günden Daha Güzel, İsteklerine Uygun Ve Seni Mutlu Edecek Şekilde Olmasını Dilerim. Nice Seneler ...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Birden "iyi ki doğmuşum" dedim...
Çok teşekkür ediyorum canım...

Buradan beni doğuran ama -Hak kı rahmetine kavuşmuş olan- nur içinde yatan anneme (belki görüyordur!) :)aglama) teşekkür ediyorum. İyi ki doğurmuş... Tabi 16 senedir hem annelik hem de babalık yapan BABAM da es geçilmez. Ona da teşekkürler!