İşyerinde sinirlendiren olaylar.

• Konbuyu başlatan emosin
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde emosin tarafından oluşturulan İşyerinde sinirlendiren olaylar. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,038 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı İşyerinde sinirlendiren olaylar.
Konbuyu başlatan emosin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan şale
E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Londra'da çalışma hayatına yönelik yapılan bir araştırma, işyerinde insanları en çok sinirlendiren nedenleri ortaya çıkardı. Araştırma sonuçları, huysuz ve dengesiz çalışma arkadaşları, yavaş çalışan bilgisayarlar, ofis içinde sessizce dedikodu yapan iş arkadaşları, iş dünyasının konuşma dili ya da yöneticilerin ağzıyla konuşanlar, temizlik ve güvenlik için aşırıya kaçan önlemlerin alınması, tuvalet ve lavaboları nasıl kullanacağını bilmeyen çalışanlar ve ofisteki havalandırmanın çok sıcak ya da soğuk olmasının çalışanları kötü yönde etkilediğini gösterdi..

Olay gazetesinden alıntıdır..

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
o yavaş çalışan bilgisayarlar yok mu offff :mad: konu için teşekkürler hepsinin olduğu bir ortamda verimin ne kadar artabileceğide ortada sanırım

B

beyazdilekce

Kullanıcı
1 Ara 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
bunlar sadece işte değil,hayatın heryerinde sinir bozan  sıkıntılar.
Heleki tuvaleti,lavaboyu kullanmasını bilmeyenler :alsana  :)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Benim işyerinde takıldığım ve en çok kızdığım şey...

- Yarım kalan işleri tamamlamak.

Hatta bazen verdiğim tepkiler sonucunda psikolojik destek bile almam gerektiğini düşünüyorum.

S

SERDARÖZ

Kullanıcı
10 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kişisel olarak her şey güne nasıl motive olduğunuzla doğrudan doğruya ilişkilidir, diye düşünüyorum. Kendimden örnek verecek olursam eğer, kendi kendimi motive edip başlarsam çalışmaya günün nasıl geçtiğini bile anlamıyorum, bunun beni psikolojik olarak koruduğunu düşünüyorum, ama fiziksel olarak, aynı maçta sakatlanan ama sprey ile uyuşturulan futbolcuların maçtan sonra çektiği acılar gibi birşey,ama yinede motivasyon işin temelidir diye düşünüyorum. Araştırma sonuçları içinde ayrıca teşekkürler emeğine sağlık. :)

mabed528

mabed528

Kullanıcı
3 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
16
Ankara
Cσ∂єx' Alıntı:
Benim işyerinde takıldığım ve en çok kızdığım şey...

- Yarım kalan işleri tamamlamak.

Hatta bazen verdiğim tepkiler sonucunda psikolojik destek bile almam gerektiğini düşünüyorum.
Başkalarının sorumsuz davranıp yarım bıraktığı işi tamamlamak sinir bozucu oluyor, katlanamıyorum.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ne zor şartlar altında çalışıyoruz
Sinirlenmek için herşey mevcut,gelde sonra verimli çalış ???

Ş

şale

Kullanıcı
19 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
Adana
en zoru dengesiz veya kıskanç insanlarla başetmek çok ekmeğimle oynayan oldu ama allaha havale ettim  :'(