İşte 'robot kadınlar'

• Konbuyu başlatan yasinyarar
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde yasinyarar tarafından oluşturulan İşte 'robot kadınlar' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,554 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı İşte 'robot kadınlar'
Konbuyu başlatan yasinyarar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan emre94d19
Y

yasinyarar

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
İşte 'robot kadınlar'
“Perfect Woman”, yani Kusursuz kadın adı verilen robot yalnız erkeklere hayat arkadaşı olacak...

Profesyonel Haber / “Perfect Woman” isimli robotlar yalnız erkeklerin hayatını değiştiriyor. 2 yıl önce, Japonya'daki Kobe Üniversitesi'nden iki robotik öğrencisi tarafından kurulan AI Robotics isimli şirket, “Perfect Woman”, yani kusursuz kadın adını verdiği robotun yalnız erkeklere hayat arkadaşı olacağını iddia ediyor.

Şirketin internet sitesine girip Lisa'nın saç rengini, saçının boyunu ve giyim tar zını belirleyip siparişinizi verebiliyorsunuz.

Mükemmel robotun fiyatının Cuma günkü tanıtım sırasında açıklanacağı belirtilirken şirket yetkilileri, erkek robotların da yakında piyasada olacağının müjdesini verdi.

28 Mayıs'tan beri TV'de reklamaları da yayınlanan Perfect Woman'ın fiyatı hakkında kesin bir açıklama yapılmış değil. Şirketin web sitesinde, çok yakında erkek robotların da satışa sunulacağının altı çiziliyor.

Japonya'da üretilen "Perfect Woman" (Mükemmel Kadın) adlı robot erkeklerin hayatını değiştirecek. AI Robotics adlı şirketin ürettiği kadın robot Lisa'nın marifetleri saymakla bitmiyor.

Alışveriş yapan, yemek pişiren, evi temizleyen Lisa yoğun tempolu bir günün ardından sahibine masaj bile yapıyor.

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
Bunları Bayanlar zaten yapıyor. Robota gerek yokki

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
Ayrıca robotlar sadece iş yaparlar. Ya sevgi, duygusallık

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ibrahim58' Alıntı:
Bunları Bayanlar zaten yapıyor. Robota gerek yokki
Doğru yanıtı bildiniz, firmamızdan bir adet mutfak robotu kazandınız! :D

Mükemmel robotun fiyatının Cuma günkü tanıtım sırasında açıklanacağı belirtilirken şirket yetkilileri, erkek robotların da yakında piyasada olacağının müjdesini verdi.
İşte bu noktada duygusala bağlamaya hiç gerek yok. Acil sipariş verilmeli derim ben... :p :p

Y

yasinyarar

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bence duygusal yönden ve düşünce açısından hiç birşey gerçeğin yerini tutamaz.
şiddetle kınıyorum

E

erhann.

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
konya
gayet güzel bir buluş her erkege lazım
8)

B

bloodelf

Kullanıcı
23 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
bence böyle bir robot çıkarsa erkekten çok kadınlar alır

B

bloodelf

Kullanıcı
23 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
kendilerine ayırcak vakit artar düşüncesindeyim

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
re-Member' Alıntı:
çok saçma ve gereksiz bir buluş :p
bayanlar robotu kıskanmaya baslamıs bile yaa :D güzel bulus haee zeynep bi tanede bana ısmarlasana fazladan bizim evin işlerinide yapsın yawf  ;D ;D

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
yasinyarar' Alıntı:
Bence duygusal yönden ve düşünce açısından hiç birşey gerçeğin yerini tutamaz.
şiddetle kınıyorum
bence de hiç gerek yok ki

C

ContaQ

Kullanıcı
18 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
www.turkcemiz.net
Robotu kuma olarak alırız hanımlara :) robot işi yapar biz gezeriz. Akşama masaj da hazır daha ne istenir. :D