İşte öyle biri

• Konbuyu başlatan turna233
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde turna233 tarafından oluşturulan İşte öyle biri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,986 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı İşte öyle biri
Konbuyu başlatan turna233
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Flamingo
T

turna233

Kullanıcı
17 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana

İŞTE ÖYLE BİRİ

Sizi sizin kadar tanıyan biri.. Kendini ve hayatı çok iyi tanıyan biri...
Sizi hep düşünen, ama sizin onu düşünüp düşünmediğinizi önemsemeyen biri...
Size sizi anlatabilen, sizi başkalarına anlatmayı çok seven, bunu yaparken gözlerinin içi parlayan biri... Sizin için her şeyi yapmaya, her şeyi başarabilmeye hazır biri.. Ne söylediğini bilen, söylediğini her şeyin arkasında duran, verdiği sözü tutan, randevularına geçikmeyen biri... Nerede nasıl davranacağını kiminle nasıl konuşacağını ortama uymasını bilen biri... Çoçukla çoçuk gençle genç yaşlıyla yaşlı olabilen bunu yapmaktan keyif alan biri...

Gülünecek yerde çekinmeden gülebileni ağlanacak yerde gözyaşlarını saklaya bilen biri... Bazen kıskanç, bazen huysuz,bazen şımarık,bazen bencil, bazen kaprisli, bazen kavgacı, bazen inatçı, bazen geveze ama hep iyi niyetli biri... Sizi kırmaktan incitmekten korkan, size zarar vermeye kalkanlara bütün benliğiyle karşı koyan biri... Kimseye anlatmadığınız sırlarınızı çekinmeden anlatabileceğiniz, çekinemediğiniz, düşüncesine her zaman ihtiyac duyduğunuz ne söylediğini bildiğinden hep emin olduğunuz biri...

Sana ihtiyacım var dediğinizde nerede olursa olsun koşup gelen sıkıntılı anlarınızda yanı başınızda olan ve sizi dinlemekten hiç bıkmayan biri... Birlikte içki içmekten, yemek
yemekten, film izlemekten, tiyatroya gitmekten, parkta aylak aylak dolaşmaktan, şarkı söylemekten, müzik dinlemekten hoşlandığını biri... Romantikliğiyle sizi duygu denizinde ucurabilen, gerçekçiliğiyle ayaklarınızın yere basmasını sağlayabilen biri... Süprizleriyle sizi şaşırtan çılgınlığıyla şoka sokan biri... Her zaman güvendiğiniz, size asla ihanet etmeyeceğini bildiğiniz, sizi yarı yolda bırakmayacağından hep emin oldunuğunuz biri... Sizinle sonsuza kadar birlikte yaşayacakmış gibi hissettiğiniz, sevmeden edemediğiniz, onun da sizi sevmekten asla vazgeçmeyeceğini bildiğiniz biri...
HAYATINIZDA BÖYLE BİRİ VAR MI ?
VARSA KIYMETİNİ BİLİN...

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çok mutluyum ki var!  :)
Öyle bir insanı farkettikten sonra insan kıymet bilmez mi!  ;)

Teşekkürler, güzeldi..
Yalnız bir yeri dikkatimi çekti; Gülünecek yerde çekinmeden gülebileni ağlanacak yerde gözyaşlarını saklaya bilen biri... 
Yazılmış. Ben ağlamayan insanı pek sevmem açıkçası..O yüzden katılmıyorum buna.

B

Bülent

turna233' Alıntı:
HAYATINIZDA BÖYLE BİRİ VAR MI ?
VARSA KIYMETİNİ BİLİN...
Birebir örtüşmese de yazdıklarınızla, çok şükür 13 yıldır var.  :)
Allah herkese nasip etsin.

C

ceylan2221984

Kullanıcı
19 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
EVET BENİMDE HAYATIMDA ÖYLE BİRİ VAR VE GERÇEKTENDE BENİ BENDEN FAZLA TANIYAN VE SEVEN BİRİ O... KIYMETİNİ BİLMEYE ÇALIŞIYORUM
evet benimde hayatımda öyle biri var ve gerçektende beni benden fazla tanıyan ve seven biri o... kıymetini bilmeye çalışıyorum ama o benden uzakta :( ama yinede ben onu seviyorum... :)

C

cnslmst

öyle biri yok olmasınıda istemiyorum... yanlızlık daha güzel... bunu birde uğur'la ayben'e anlatabilsem...  ;) ;) ;)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Tu Navy' Alıntı:
öyle biri yok olmasınıda istemiyorum... yanlızlık daha güzel... bunu birde uğur'la ayben'e anlatabilsem...   ;) ;) ;)
İstemiyorsunuz?? Bir serzeniş hissettim galiba..  ;)

F

fıstık

turna233' Alıntı:

Sizinle sonsuza kadar birlikte yaşayacakmış gibi hissettiğiniz, sevmeden edemediğiniz, onun da sizi sevmekten asla vazgeçmeyeceğini bildiğiniz biri...
:) Didem'in dediği gibi kıymet bilmemek ne mümkün...

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Var mı böyle biri gerçekten?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Var demek istisnalar. :)
Ve de ben tanımışım. Darısı başınıza. :-*

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bende var zannediyordum meğerse yanılıyormuşum,sizlerin de yanılmamanız umuduyla,ben umudumu yitirdim artık....

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
σĸyคnцsyค' Alıntı:
Bende var zannediyordum meğerse yanılıyormuşum,sizlerin de yanılmamanız umuduyla,ben umudumu yitirdim artık....
Hadi ya, bir pesimist daha.Memnun oldum.

D

doğu-incim

Kullanıcı
13 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
yok böle biri ki yaa böle birisiyle karşılaşabilme ihtimali bile sıfır öle bi ihtimal yok hatta :(

S

skygodness

Kullanıcı
14 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
insanlar içlerinde bir ben oluşturup onlarla arkadaş dost sevgili oldular, kiminileri narsist kimileri şizofren kimileri yalnız olamayı tercih ettiler ve birde slogan edinliler kendilerine tek geldim tek giderim die herkes o kadar yalnız o kadar korkuyorki biri için öyle biri olmaya yada birisinin onun için öyle biri olmasına

ayrı ayrı tüm cümlelere ayrı ayrı kişileri yerleştirdim kendimide yerleştirdim ayrı ay cümlelerde ayrı ayrı kişilere ama bence bu yazıda cümlelerin sonunda nokta olmamalı noktaların ve cümlelerin olmadığı işte öyle birine yerleştirdiğim hiç bir varlık yok malesef ve belkide korkumdandır bende kimse için işte öyle biri olamıorum içimde oluyorumda belki çekip giderler die onlar gitmeden ben çekip gidiorum işte öyle biri olmaktan....

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
skygodness' Alıntı:
insanlar içlerinde bir ben oluşturup onlarla arkadaş dost sevgili oldular, kiminileri narsist kimileri şizofren kimileri yalnız olamayı tercih ettiler ve birde slogan edinliler kendilerine tek geldim tek giderim die herkes o kadar yalnız o kadar korkuyorki biri için öyle biri olmaya yada birisinin onun için öyle biri olmasına
Haşmet Babaoğlu'nu anımsattınız bana.
Düşünceme uygun bir saptama.

L

lavinyaa

Kullanıcı
16 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
var benı benden ıyı bılen bırı :) gozlerıne bakınca ıcınden ne gectıgını bıldıgım bırı :) bana hıc yalan soylemedı bu gune kadar sanırım soyleyemeyecekte.. bazen atıstıgımızda ıstemeden bırbırımızı uzersek yıne benı bana sıkayet eden bırı.. her derdımle benı dınleyecek bırı....

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

Sizi sizin kadar tanıyan biri;

sizi düşünen, düşünmeyi öğrenmiş,

sakin, uslu, efendi, oturmayı kalkmayı bilen,

sevmeden edemediğiniz biri;