"Iron Man 3" geliyor

  • Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde Codex tarafından oluşturulan \"Iron Man 3\" geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,114 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı \"Iron Man 3\" geliyor
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
3 Mayıs 2013’te gösterime girmesi planlanlanan 'Iron Man 3'ün çekim hazırlıklarına başlandı.


Marvel Studios rekor kıran 'Yenilmezler'in ardından merakla beklenen “Iron Man 3”’ün yapımına Wilmington, North Carolina’da başladı. Shane Black yönetmenliğindeki filmin prodüksiyon programında Raleigh/Durham, North Carolina, Miami, Florida ve Çin yer alıyor.

Marvel’in ilk kez 1963’te yayınlanan çizgi romanlar dizisine dayanan 'Iron Man 3'’te, Robert Downey Jr. ikonik süper kahraman Tony Stark/Iron Man olarak geri dönüyor. Filmde Robert Downey Jr’a Pepper Potts rolünde Gwyneth Paltrow, James “Rhodey” Rhodes rolünde Don Cheadle ve Happy Hogan rolünde de Jon Favreau eşlik ediyor.

ABD’de 3 Mayıs 2013’te gösterime girecek olan 'Iron Man 3', Disney yapımcılığındaki ikinci film olacak.

'Yenilmezler' 207.4 milyon dolar hasılatla ABD’de tüm zamanların en büyük 3 günlük haftasonu gişesi rekorunu kırmıştı. Halen gösterimde olan film gişe rekorlarını altüst etmeye devam ederken, Walt Disney'in Amerika’da ve dünya genelinde tüm zamanların en büyük gişe hasılatı yapan filmi ve dünya genelinde 1 milyar doları geçen beşinci filmi oldu.

 
Üst