İnsan kopyalanmış!

  • Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan İnsan kopyalanmış! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,301 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı İnsan kopyalanmış!
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0


Klonlama yöntemiyle doğan 3 çocuk Doğu Avrupa'da yaşıyor...


Kopya insan yöntemiyle uğraşan ilk doktor olarak tanınan İtalyan Severino Antinori, genetik kopyalama yöntemiyle 3 bebeği dünyaya getirdiklerini, bunların 9 yaşında olduğunu ve Doğu Avrupa'da yaşadıklarını söyledi.

İtalyan doktor Severino Antinori, İtalya'da yayımlanan Oggi Dergisi’nin yeni sayısındaki demecinde, genetik kopyalama tekniğiyle 3 çocuğun doğmasına yardımcı olduğunu, ikisinin erkek, birinin de kız olduğunu belirtti.

Antinori,  bugün 9 yaşında olan çocukların sağlıklı doğduklarını ve şu anki sağlık durumlarının da çok iyi olduğunu söyledi.

Antinori, İskoç profesör Ian Wilmut'un ilk kopya hayvan Dolly'yi üretirken kullandığı tekniğin geliştirilmiş halini kullandıklarını da belirtti.

64 yaşındaki Antinori, 5 yıl önce de dünyada klonlama yöntemiyle 3 çocuğun dünyaya geldiğini söylemiş, ancak ayrıntı vermemişti.


ntvmsnbc'den alındı.
 
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bir dönem filmlerde "uzaylılar aramızda" imaji ile çekiliyordu,şimdi kolanlanmış ayrı bir ırkmı aramızda yaşayacak...tıpa tıp benzer ama beyin duygusal baglardada benzeşecekmi  :-X
 
Üst