İnsan ırkı 100 bin yıla kadar 2 türe ayrılacak

• Konbuyu başlatan smaile
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde smaile tarafından oluşturulan İnsan ırkı 100 bin yıla kadar 2 türe ayrılacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,792 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı İnsan ırkı 100 bin yıla kadar 2 türe ayrılacak
Konbuyu başlatan smaile
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crnkcclr
S

smaile

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara

Curry'nin insan ırkının geleceğine ait varsayımları, ünlü yazar H G Wells'in Zaman Makinesi (The Time Machine)
adlı romanında yeralan ve benzer bir evrim geçiren 2 farklı insan türünü çağrıştırıyor. 1960 ve 2002 yıllarında
beyaz perdeye de aktarılan romanda insan ırkı, üstün zekalı Eloi (1.resim) ve hayvansı Morlock'lar (2.resim)
olarak 2 türe ayrılıyordu.

LONDRA - İngiltere'nin önde gelen gelecek bilimcilerinden London School of Economics'ten evrim teorisyeni Oliver Curry, insan ırkının önümüzdeki 100 bin yıl içerisinde 2 türe ayrılacağı öngörüsünde bulundu.

Daily Mail gazetesinin haberine göre Curry, uydu üzerinden yayın yapan erkek kanalı Bravo için hazırladığı araştırmada insan ırkının çekici ve zeki bir yönetici elit grubuyla alt sınıftan çirkin yaratık benzeri bir tür olarak ikiye ayrılacağını belirtti.

3000 yılı dolaylarında insanın fiziksel olarak sınırlarına yaklaşacağını öngören Curry, bu insanların ortalama 1.80 ile 2.10 metre boyda olacağını ve ortalama 120 yıl yaşayacaklarını belirtti.

İnsanların fiziksel özelliklerinin gelişeceğini söyleyen Curry, estetik cerrahi ve diğer vücut modifikasyon yöntemlerinin insanların dış görünüşünü benzer bir hale getireceğini kaydetti.

YAKIŞIKLI ERKEKLER, GÜZEL KADINLAR
Bu noktada erkeklerin simetrik yüz hatlarına ve daha derin bir ses tonuna sahip olacağını belirtti. Curry, kadınların da daha parlak saçlara, pürüzsüz ve tüysüz bir cilde, büyük gözlere ve dolgun göğüslere sahip olacağını belirtti.

Curry, tüm bu gelişmelere karşın, gelişen ilaç teknolojisi nedeniyle insan ırkının bağışıklık sisteminin de geriye gideceğini ve gelecekte yetişkinlerin de çocuklardaki gibi zayıf bir bağışıklık sistemine sahip olacağını vurguladı.

S

smaile

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
pardon arkadaşlar resimleri fazladan koymuşum :-\

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
İnsanların fiziksel özelliklerinin gelişeceğini söyleyen Curry, estetik cerrahi ve diğer vücut modifikasyon yöntemlerinin insanların dış görünüşünü benzer bir hale getireceğini kaydetti.

ben yinede bu nesilde yaşadığımız için hep şükrediyorum çünkü her şeyin normali güzelmiş gibi geliyor bana yani insan zamana ayak uydurdukça gelişimini tamamlıyor aman kafam karıştı bu yazıyla yafff

S

smaile

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
GulsahToptas' Alıntı:
ben yinede bu nesilde yaşadığımız için hep şükrediyorum çünkü her şeyin normali güzelmiş gibi geliyor bana yani insan zamana ayak uydurdukça gelişimini tamamlıyor aman kafam karıştı bu yazıyla yafff
bencede kesinlikle bu zamanda yaşadığımız için çok şanslıyız korkunç geliyo bana bu tür büyük değişimler!!

K

Kristal

3000 yıllarından önce
İnsan ırkı şimdilerde; kopyalanmış şekilde birbirinin benzeri botokslu elit kesim,estetiğe harcayacak parası olmayan diğer kesim olmak üzere ikiye ayrılmış durumda. :)

B

Bülent

3000 yılı dolaylarında insanın fiziksel olarak sınırlarına yaklaşacağını öngören Curry, bu insanların ortalama 1.80 ile 2.10 metre boyda olacağını ve ortalama 120 yıl yaşayacaklarını belirtti.
Nasıl olsa şu an bu yazıyı okuyanlardan hiç kimse şahit olamayacak.
Meydan geniş, salla bakalım bilim(!)adamı.  ::)

3000 yılı için benim daha güzel düşüncelerim var ama paylaşmayacağım.  :D

K

Kristal

Bülent' Alıntı:
Nasıl olsa şu an bu yazıyı okuyanlardan hiç kimse şahit olamayacak.
Meydan geniş, salla bakalım bilim(!)adamı.  ::)

3000 yılı için benim daha güzel düşüncelerim var ama paylaşmayacağım.  :D
Görebilecekmisin. :)

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
bence insanlar 2 türe ayrılmayacak
bütün ırklar lar birbirine karışıp tek bir ırk olacak
ve bu ırk hem üstün zekalı hemde kinesiyolojik olarak üst seviyede olacak
parası olanlar herkesin ömrü 3000-10000 olacak yada sadece zenginlerin ömrü uzun olacak

ve mutantlar olacak her türlü
insan görünümlü böcük olabilir mesela
kas yapısı falan böcük gibi olacak
8-10 ton kaldırabilecek ,40 km deki sesleri duyabilecek falandı filandı fıstıktı
insanlar azalacak insandan üstün insanımsı mix varlıklar olacak
tabii dünya diye bir şey kalırsa

teorim böyle
dediklerim ancak 150 yıl sonra anlaşılabilecek  8)

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
Kristal' Alıntı:
Bilim kurgu filmi gibi kabeka. :eek:
genetikte ilerleme olacak illa ki
bilim adamları insanlara istedikleri şekil verecekler (kaş göz  kemik  gez göz arpacık
)

insandan daha üstün şeyler yaratabilecekken neden insanlık ırkı kalsın ki?
mutantlar saracak dört bir yanı
baktığııın her yerde mutant göreceksin

belki şuan amerikanın ingilterenin laboratuvarlarnda üretilmiş
üstün bedene sahip insanlar vardır...
neden olmasın??

K

Kristal

İnsanlığın sonu demek bu.  :eek:

Üstün beden,üstün zeka yaratılsın bunun  sonu yok. ::)

B

Bülent

kabeka' Alıntı:
teorim böyle
dediklerim ancak 150 yıl sonra anlaşılabilecek  8)
Neyse, madem konuya girilmiş ben de söyleyeyim bildiklerimi...

3000'li yıllarda insanlar ezriye ayrılacak.
Donigler de olacak. Dünya üzerine knesri hakim olacak ve herkes knest olacak.
Boylar ortalama 985 trd, ortalama yaşam 700 rebi olacak.
Erkeklerde bu ortalama 5-10 birim fazla olabilir.
Yazlar ve kışlar daha ensilon olacak.
Hastalıklarda ilaç yerine türin, ameliyat yerine kaptin yapılacak.
Eğitim sistemi otkerih olacak.
Hukuk sistemi de sergüden olacak.

Bu yazdıkarımı da ne şimdi ne de yıllar sonra hiç kimse anlamayacak!
Aslında konu saçma gelmese, Bülent de bu kadar saçmalamayacak.  :-[