İnsan aynı anda iki kişiyi sevebilir mi ?

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan İnsan aynı anda iki kişiyi sevebilir mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 59,554 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı İnsan aynı anda iki kişiyi sevebilir mi ?
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turtur
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Devir değişti.. Sevgilerin sahteliğinden yakındığımız bu zamanda, bir insan iki kişiyi birden sevebilir mi ?

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
sevemez bana göre biri gerçekten sevgi diğeri saygıdır.
saygı ile sevgiyi karıştırmamak lazım.

K

Kristal

Aşk, sadece bir kişiye duyulan sevgidir.
Diğeri olsa olsa hoşlanma olur. :-\
Ve ikiyüzlülük. :p

S

SUNFLOWERS

2 kişiyide seversin, 5 kişiyide .
ama bu nasıl sevdiğine bağlı.
muhakkak birinden birinin sevgisi ağır basıyordur...o sevgisi ağır basanada aşıksındır zaten :D :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Arkadaşlar,erkeklerin fikrini almak isterdim bu konuda oldukça deneyimlilerdir:)
Bayanın gönlü genelde tek odalıdır da,yakın çevremde sordugum kişiler arasında bu soruyu,duplexs daire şeklinde diye tarif edenler bile oldu... ::) sizin kalbiniz kat katlı hadi söyleyin,söz aramızda kalacak.. ::)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Öyle diyor erkekler,her senede üzerine çıkarak daireyi büyütüyorlarmış.. :D öyle diyorlar.. :D bende dedim ki,daireyi çok büyütmeyin,veli göçerin daireleri gibi altında kalır ezilirsiniz.... :D

S

SUNFLOWERS

su perisi' Alıntı:
Arkadaşlar,erkeklerin fikrini almak isterdim bu konuda oldukça deneyimlilerdir:)
Bayanın gönlü genelde tek odalıdır da,yakın çevremde sordugum kişiler arasında bu soruyu,duplexs daire şeklinde diye tarif edenler bile oldu... ::) sizin kalbiniz kat katlı hadi söyleyin,söz aramızda kalacak.. ::)
Sen bizi beğenmiyormusun? ;D ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
SUNFLOWERS' Alıntı:
su perisi' Alıntı:
Sen bizi beğenmiyormusun? ;D ;D
Beğnemezm miyim şekerim :D ben erkek tarafından geliyordumda  :p

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
bence sevemez daha doğrusu kime hangi dereceden duyduğun sevgiye bağlı...genel anlamda bir insan her şeyi sevebilir; yaradandan ötürü.

ama bence ruhen bir kişiyi sever,aşk anlamında,sevgi anlamında.

S

SUNFLOWERS

Devir değişti artık,şimdi tek odalı erkekler !!!!;D ;D ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
İnanmıyorummmmmmm  :)

K

Kristal

Sevgi dendiğinde hepimizin aklına sevgili ve aşk geldi ama,
iki çocuğumu da aynı derece de çok seviyorum.
Hatta aşığım. ;)