İLGİNÇ RÜYA

• Konbuyu başlatan ibrahimcaca
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ibrahimcaca tarafından oluşturulan İLGİNÇ RÜYA başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,537 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı İLGİNÇ RÜYA
Konbuyu başlatan ibrahimcaca
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan deli
I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
    Mühendis Ellas Howe, uzun çalışmalar sonucunda dikiş makinası yapmayı başarmıştı ama bir problemi henüz halledilememişti. İlk yaptığı iğnelerde delik iğnenin tam ortasındaydı ve  bu durum dikiş dikmeyi mümkün kılmıyordu. Howe yine iğnenin deliğini düşünmekten bitkin bir şekilde uykuya daldığında bir rüya gördü.
    Vahşi bir kabile esir düşmüştü. Kabile lideri, önünde duran dikiş makinasını göstererek ;  HOWE, diye bağırdı:
ya bu makinayı derhal tamamlarsın ya da ölürsün!!!! korkudan titreyen ve ter içinde kalan HOWE, dikiş makinası ile ilgili hiç bir şey düşünemez olmuştu. Mızraklar gövdesine saplanmak üzere kalkarken , o bir şey fark etti. Mızraklarını ucunda bulunan göz şeklindeki delikler, düşünüpte bir türlü bulamadığı dikiş iğnesinin ta kendisiydi!!!
    HOWE, mızraklar üzreine inerken uyandı ve doğru iğnelerin başına koştu. Dikiş iğnesi artık mükemmel çalışıyodu.
    kendinilerini bir amaca ADAYANLARA ,  rüyaları bile hizmetkar olur. Uyanıkken bir meselenin çözümü için var gücü ile çalışanlar ,  ÇÖZÜME RÜYALARINDA DA KAVUŞABİLİRLER.

ALINTI

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
cok güzel bir paylaşımm sağol vallah etkilendim yaa

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
cokk güselldi yaa..

P

Paradoks

LİSE 1 MATEMATİK YAZILISINDAN CIKMISTIK SINAVDA YAPAMADIGIM SORUNUN CEVABINI RÜYAMDA CÖZDÜM SABAH UYANDIGIMDA ELİME KALEM KAGIT ALIP RÜYAMDA GÖRDÜGÜM İSLEMİ AYNEN GECİRDİM VE SONUC %100 DOGRU.. :eek:

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Paylaşımın için teşekkürler..

ßence pek de ilginç değil.
Rüya'lar 3 Tiptir.
Bu da onlardan biri " ßilinç altındaki düşünceler "den kaynaklı rüya.

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
bak vallah bu yazıyı okuduktan sonra ogün yapmak istediğim ama cekindiğim icin yapamadığım bir şeyin nasıl sonuclandığını rüyamda gördüm ve cok güzel bir sonuc aldımm ve sabahsa hemen halledi verdimm

emin olun artıkk daha mutluyumm bazen rüyalarda işe yarıyormuşş  :)

B

bıldırcın

Kesinlikle katılıyorum rüyalarımda her işimi hallederim
yetmezmiş gibi sevdikleriminde sıkıntılarını çözerim
o da yetmezmiş gibi başlarına gelecek can sıkıcı ne varsa
hepsini görürüm,korkuyorum bazen bu rüyalardan  :eek:

D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
tşk kanka bence adam  safarininde dediği gibi  bilinç altına yerleştirmiş ve sorunu çözmüş. yani adam uyurken düşünmüş.  :)

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
yorumlar içi sonsuz teşekkürler  :)
devamı gelecek inş.

R

rufete

Kullanıcı
15 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
iyi güzelde adam deliği iğnenin ucuna koymayı neden akıl edememiş anlam veremedim :-[

K

KUTSAL

Kullanıcı
11 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
ben de lise 2 de bir yazılı gecesi  bir soruyu çözemedim.
sabaha karşı uyumakla uyanmak  arasındayken sorunun gidiş yolunu bulmuştum  :)