# Hoş sohbet edelim...

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fikir Atölyesi kategorisinde Codex tarafından oluşturulan # Hoş sohbet edelim... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 23,279 kez görüntülenmiş, 7,977 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fikir Atölyesi
Konu Başlığı # Hoş sohbet edelim...
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Bir kaç konu (kızlar ne ister, erkekler ne ister, bunlar nasıl konuşmalı vs minvalinde olup reklam içerikli linkler taşıyordu birde. Elin oğlu/kızı dünyanın çeşitli coğrafyalarında nelerin peşindeyken hemde) kaldırdım, kaptan köşküne bildireyim dedim.  Birde bu versiyonda baya bir yabancılık çektim ne yalan söyleyeyim. Butonlar yeşil bir artının altına gizlenmiş, ama daha görünür olaymış iyiymiş, yalan yok.
Ha bu arada herkese merhaba ve kolay gelsin.

Dipnot: bunu yazmak için de bu konunun kilidini açtım. Köşke kilit mi vurulur yahu, teessüf ediyorum. :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Ne varsa eskilerde var diye boşa  dememişler kaptan... Vefa bizimle ölecek, kesin... En azından sağlam bir kavramla gömüleceğiz... (son cümlenin fazlasıyla iyimser olduğunu düşünen adam) 😏

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Teessüf ederim..  Mütemadiyen uğruyorum yahu... Zira ben bir eminnur hayranıyım... :)) Şaka bir yana mütemadiyen uğramakla birlikte daha çok feys ve tivitırdan  izlemekteyim gizli gizli, yalan yok...

C

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sivilforum.com
Vefalı üyelerimizden Eminnur'u kutlamak istiyorum...Şiirlerini okumamıs olsam bile...O kadar istedim ODTÜ' ye giremedim...Şiir de yazamadım şair bile olamadım yani...

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Yani, yaşamaya çalışıyorum desem daha doğru olur sanki... Sizler nasılsınız, afiyettesiniz umarım...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
Korsan' Alıntı:
Yani, yaşamaya çalışıyorum desem daha doğru olur sanki... Sizler nasılsınız, afiyettesiniz umarım...
İyidir kardeşim.
Bıraktığın gibi..
Nerelerdesin, ne yapıyorsun?

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
İyi halin daim olsun kaptan...  Bende de durumlar neredeyse aynı yahu, zaman bazı şeyleri değiştirmiyor, yapacak bir şey yok...