# Hoş sohbet edelim...

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fikir Atölyesi kategorisinde Codex tarafından oluşturulan # Hoş sohbet edelim... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 23,279 kez görüntülenmiş, 7,977 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fikir Atölyesi
Konu Başlığı # Hoş sohbet edelim...
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
Yönetici adayı için önerin varsa, değerlendirebiliriz.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Merhabalar olsun...  

Abi; http://www.kendinigelistir.com/forum/gorus-istek-ve-sikayetleriniz/cok-degerli-site-yonetimine-!/

Bu arkadaşın tarafsızlık şeysi felan külliyen yalan abi... Bu arkadaş  Atatürkçü olmaktan, atatürkten taraf olmaktan korkuyor... O kamu dediği şeyin bu gün var ise tarafı olmaktan bi'şekilde çekindiği, korktuğu kişi sayesinde olduğunu bile bile hemde...
Bu ülkede bi'şekilde menfaati doğrultusunda insanların neleri neleri ayakları altına alakcaklarına dair açık bi örnek olsa gerek... Yarın olası bi iktidar değişikliğinde de; tarafsız olayım diye bu gün değer bildiklerini ayaklarının altına alır böyleleri... Biz de sonra oturur deriz ki; insanlara n'oluyor... Değerlerimize... Erdemlerimze... Doğrularımıza vs... Afişe olurmuş/muş...
Açık ve net yazayım; hangi siyasi ideoloji, din ya da inanca sahip olursa olsun; insanın korkağından nefret ediyorum...  Bu arkadaş ve gibileride benim nefret etme kriterlerimin içerisinde, yalan yok...
Sonra bana diyorlar ki; e sen çok şöylesin, yok böylesin, yok bilmem ne...
Böylesi insanlarla aynı zaman diliminde yaşıyor olmak bile bana utanç veriyor...

Neyse;  uzatmıyım ben... Arkadaşın sözüm ona tarafsızlık şeysi için silinmesini istediği mesaj ana sayfa'da... Müsait olduğunda, gerekeni yaparsın abi... ben forumdaki konuyu  kilitliyorum... Kolay gelsin...

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Abi eylem sorumluluk gerektirir derler... Arkadaşta eyleminin sorumluluğunu alsın... Silmiyelim yani... Kaldı ki; site kuralları açık, buraya aktarılan her şey kg'nin kısa ve net...
Üyelik sözleşmelerinde de bu vardı kanımca... Kaldı ki; işaret ettiği yorumda herhangi nahoş bir sözcük ya da kelime de yok... Yoksa silip silmeme mesele değil... Bu konuda mesele çok başka  bence, yukarıda bi kaç bi'şey aktardım, öyle bi'şey olsa gerek...  Amma ve lakin son söz her daim olduğu gibi senin... Sen ne eylersen güzel eylersin... Modern zaman mevlevisi gibi adamsın abi, ne diyim... :) Bu ara da nasılsın? afiyettesindir umarım...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
Hafif incelterek hallettik işi.

İyiyim abi. Sen nasılsın?

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Hayırlısı olsun abi... Daim olsun iyi halin... Eh bende fena sayılmam... sağolasın...

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
öhö öhö öksüreyim de birinin yaşadığı belli olsun;)
Nasılsınız iyi misiniz?

C

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sivilforum.com
Ebru' Alıntı:
öhö öhö öksüreyim de birinin yaşadığı belli olsun;)
Nasılsınız iyi misiniz?

Sevgili Ebru .. öksürerek boğazını yormana gerek yoktu...Biz selam vermesinide selam almasınıda biliriz canım...
Şükür sağlıklıyız yaşıyoruz ...Ve her zaman buradayız... Öptüm seni kocaman..Sevgilerimle:))

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
İyi oldu bu ses.
Ben hepinizin öldüğünü zannediyordum.

;)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Sağol crt umarım iyisinizdir,epeydir giremiyordum özlemişim buraları,bende çok öpüyorum seni:*

Özgür dedim ses vereyim,belki duyan olur ki duyuldu:)Yaşadığınıza iyi olduğunuza sevindim;)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
crt' Alıntı:
Sevgili Özgür...Kendi adıma çok teessüf ettim :( Hem siteye uğramıyor hem de sitem ediyorsun(uz) ..Cezalısın:))
Kim uğramıyor be?
Her Allah'ın günü konu açıyorum.

Sen Ebru'ya sitem et :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
özgüя şαнιη' Alıntı:
Sen Ebru'ya sitem et :)

Ühü ühü ühü evet haklısınız,sitemkar sözlerinizi,yüreğimden vuracak kelimelerinizi bekliyorum ;)

Çok ihmal ettim,suçumu biliyorum,suçluyum :-\ Moderatör değil kaçakötör yazın bana  8)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Heheheh yok yazmayalım karizmayı çizmeyelim,ara ara online olmaya çalışıcam
zaten kaç moderatör var sayımız azalmasın 8)

C

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sivilforum.com
Deryacım nasılsın ? Görüşemedik uzun zamandır..Seni aramızda görmek güzeldi...
Malum ben babanne oldum.Yaşlanıyorum :)))..Artık siteyi siz gençler hareketkendireceksiniz...Özledim seni görüşürüz telden ..sevgiler canım...

DeryaDer

DeryaDer

Derya Karacan
Moderatör
22 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
28
www.deryakaracan.com
crt' Alıntı:
Deryacım nasılsın ? Görüşemedik uzun zamandır..Seni aramızda görmek güzeldi...
Malum ben babanne oldum.Yaşlanıyorum :)))..Artık siteyi siz gençler hareketkendireceksiniz...Özledim seni görüşürüz telden ..sevgiler canım...
Teşekkürler ablacığım iyiyim. Aranıza katıldığım için bende çok mutluyum. Dünyanın en güzel ve genç babaannesi oldun ablam. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.