"HERŞEY SENİNLE BAŞLAR"

• Konbuyu başlatan POZİTİF
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde POZİTİF tarafından oluşturulan \"HERŞEY SENİNLE BAŞLAR\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,606 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı \"HERŞEY SENİNLE BAŞLAR\"
Konbuyu başlatan POZİTİF
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ukalaman
P

POZİTİF

Kullanıcı
5 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İZMİR
MÜMİN SEKMAN' IN BİR KİTABI BU  :)

KAFASI KARIŞIK OLAN VE HAYATI DAHA İYİ ANLAMAK İSTEYEN AYRICA "İYİKİ OKUMUŞUM" DEMEK İSTEYENLERE TAVSİYE EDEBİLECEĞİM BİR KİTAP BU..

GERÇEKTEN ÇOK AKICI VE MALİYETİDE ÇOK UYGUN

KİŞİSEL GELİŞİM İÇİN DE ÇOK BŞARILI YAZILMIŞ BİR KİTAP
HAYATA BAKIŞ AÇIMI DEĞİŞTİRDİ GERÇEKTEN
KESİNLİKLE VE ISRARLA TAVSİYE EDERİM OKUMANIZI
[/
color]

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Teşekkürler paylaşımın için. ilgimi çekti doğrusu..

R

real_tuce

Kullanıcı
6 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ewt gerçktn güzel bi kitap bnde okuduğumda ilgimi çekmişti

F

fıstık

teşekkürler POZİTİF.. en kısa zamanda okuyacağım inş.  :)

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
evet sana katılıyorum pozitif... bende ilk çıktığında okumuştum hem sürükleyici sıkmıyor hemde gerçekten kişisel gelişim açısından başarılı bir yazı olmuş ;)

N

nusret1992

evet bende okumuştum güzel bir kitap neden hata yaptığınızı neden pes ettiğinizi ve bunların çözümünü bu kitapta bulacaksınız ben buldum ve artık neden pes ettiğimi öğrendim artık pes etmiyorum savaşıyorum herşeyle

M

m!M@V!_

Kullanıcı
30 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
ıstanbul
BEN DE KATILANLARDANIM... YAKIN BIR GECMISTE O KITABI BIR ARKADASIMIN TAVSIYESI ILE OKUDUM VE GERCEKTEN  HARIKA BIR KITAPP..... HERSEYIN OZUNDE HER DAIM BIZIM KENDIMIZIN OLDUGUNU BIZE ILIK ILIK ANLATAN ASILAYAN GUZEL BIR ESER... HERKESE TAVSIYE EDERIM BENDE....

B

BERRA

Kullanıcı
11 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
İSTANBUL
Daha bitirmedim ama şu kelimeler beni kusturmak üzere."ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK"

boydak

boydak

Kullanıcı
22 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kitabı ben de okudum.İnsanların çaresizliği nasıl öğrendiğini örnekleriye anlatıyor.Özellikle pire örneği çok ilginç.

E

ezgiersz

Kullanıcı
16 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Mümin Sekmanın güzel kitaplarından biri bende okudum güzel bir kişisel gelişim kitabı olduğunu düşünüyorum ve herkesin okumasını tavsiye ederim...

M

Melike1

Kullanıcı
23 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bence de çok güzel bi kitap, Mümin Sekman'ın tüm kitapları harika okumanızı tavsiye ederim....

E

erhan1067

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mümin sekman bu işte ustalardan biri kitabı da oldukça akıcı ve okuyana kesinlikle birşeyler verecek cinsten...

T

tansel

Kullanıcı
20 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
HERKEZE ACİLN TAVSİYE EDİYORUM, HAYATINIZA FARK KATIYOR :)

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
benimde okuduğum en güzel kitaplardan biri bu...

hayatınızı kendimizin yönetebileceğini, herşeyin düşüncelerimizde başladığını anlatan harika bir klavuz bence...

sevgiyle kalın...

B

BadcraB1907

Kullanıcı
3 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Herkez kitabı çok beğenmiş. Ben de okusam iyi olucak :)

T

tnctrkcell

en son okuduğum kitap bu,ben bir daha okumayı düşünüyorum tekrar tekrar okunmayı hakeden bir kitap bence teşekkürler öneri için ;)

G

glad

Kullanıcı
30 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
evet hayat rehberi denilebilecek kadar özel bir kitap.iki defa ve fazlasının okunmasında yarar olacağına inanıyorum.insan olarak aslında önümüze ne saçma engeller koymuş olduğumu görebileceğimiz ve bunlardan kurtulmanın anahtarlarını bulabileceğimiz nadide       
bir kitap bencede.mutlaka okunmalı.BİR KAPIYI 40 DEFA ZORLAMAK YERİNE;40 KAPIYI BİRER DEFA ZORLAYIN....okumanız dileğiyle,sevgi ve mutlulukla kalın...öğrenilmiş çaresizliği ;öğrenmemeniz dileğimle...

E

ekolıst

Kullanıcı
12 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Malatya
mümin sekmanın cidden her kitabı müthiş benim hayatımda çok güzel etkiler bıraktı tavsiye ederim.. "YA BİR YOL BUL YA BİR YOL AÇ YADA YOLDAN ÇEKİL..."