... herşey O'nu anlatıyor...

• Konbuyu başlatan ilenay
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde ilenay tarafından oluşturulan ... herşey O'nu anlatıyor... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,318 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı ... herşey O'nu anlatıyor...
Konbuyu başlatan ilenay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan çizmeli kedi
I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0

Allah insanı en güzel biçimiyle yaratmıs, ona en guzel sekli vermiş,onu varlıkların en üstünü kılmış. Bizde hem vucudumuz hem  sahip olduklarımız vb herşey için sükretmeli. Bu resimlerdeki engelli insanların manevi bizden hiçbir eksikleri yok belki de fazlası var ...
AZİMLERİ VE KOCAMAN SEVGİ DOLU YÜREKLERİ ...

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

Allah insanı en güzel biçimiyle yaratmıs, ona en guzel sekli vermiş,onu varlıkların en üstünü kılmış. Bizde hem vucudumuz hem  sahip olduklarımız vb herşey için sükretmeli. Bu resimlerdeki engelli insanların manevi bizden hiçbir eksikleri yok belki de fazlası var ...
AZİMLERİ VE KOCAMAN SEVGİ DOLU YÜREKLERİ ...

Bencede . .

M

M3rT

Kullanıcı
12 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
isabul
Gerçekten ALLAH'a şükür eTmek Lazm ???

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
M3rT' Alıntı:
Gerçekten ALLAH'a şükür eTmek Lazm ???
Kesinlikle ne kadar sukretsek bile az insallah biz de cennete girmeye nasıp olan en'amlardan biri oluruz. :) AMİN

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Yüzlerinde ki başarma ve hayat akışına uymada ki güleryüzlülüklerini sonuna kadar tebrik ediyorum ve paylaşan arkadaşa çok teşekkürler. :)

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Gülşah' Alıntı:
Yüzlerinde ki başarma ve hayat akışına uymada ki güleryüzlülüklerini sonuna kadar tebrik ediyorum ve paylaşan arkadaşa çok teşekkürler. :)
birsey değil

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Hayatımızın degerini elimizdeki şeyler gidince anlıyoruz,onlar ellerinde olmasan dogup,yada sonradan kaybettikleri halde içlerindeki yaşama sevgisini kaybetmedikleri için ne desek azdır...
Kocaman yürekliler..
Paylaşımın için teşekkürler. :)

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
sağol ilenay :) bazen insanı uyarmak lazım yoksa hiçbirşeyin kıymetini anlamıyor... ne kadar haklısın onlar bizden daha çok şeye sahipler. cesurlar, çalışkanlar, hayata küsmemişler... ne büyük mutluluk...

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
MEDİHA' Alıntı:
sağol ilenay :) bazen insanı uyarmak lazım yoksa hiçbirşeyin kıymetini anlamıyor... ne kadar haklısın onlar bizden daha çok şeye sahipler. cesurlar, çalışkanlar, hayata küsmemişler... ne büyük mutluluk...
bencede  :)

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Her şey O'nu anlatıyor. değil mi? evet. iyi ki bu fotoğrafları eklemişsin ilenay. halimize binlerce şükür. ama eksiklikleri eksiklik olarak görmeyip her alanda gücümüzü gösterebiliriz. teşekkürler ilenay.  ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu insanlarıda yaratan Allah sonuçta...
Neyse, dikkat çekici karelerdi. Teşekkürler.

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
MEDİHA' Alıntı:
... bencede  :)

S

sudeela

Kullanıcı
30 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Konya
ARKADSIM COK TESEKKUR EDIYORUM ...

BENDE HAYATA KÜSMÜŞTÜM  BU RESIMLERİ GÖRÜNCE COK DUYGULANDIM  GERCEKTEN  VALLA HAYRAN KALDIM RESIMDEKI ARKADSLARA  HEP MUTLU OLURLA INS

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
sudeela' Alıntı:
ARKADSIM COK TESEKKUR EDIYORUM ...

BENDE HAYATA KÜSMÜŞTÜM  BU RESIMLERİ GÖRÜNCE COK DUYGULANDIM  GERCEKTEN  VALLA HAYRAN KALDIM RESIMDEKI ARKADSLARA  HEP MUTLU OLURLA INS
AMİN  :)

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
paylaşım için teşekürler...çok güzel...