Kişisel Gelişim Eğitimi

Herkes Pandomim Öğrenebilir! Pandomim Atölyeleri Şehrinize Geliyor!

  • Konbuyu başlatan vedatzar
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tiyatro kategorisinde vedatzar tarafından oluşturulan Herkes Pandomim Öğrenebilir! Pandomim Atölyeleri Şehrinize Geliyor! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,981 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tiyatro
Konu Başlığı Herkes Pandomim Öğrenebilir! Pandomim Atölyeleri Şehrinize Geliyor!
Konbuyu başlatan vedatzar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan vedatzar
V

vedatzar

Kullanıcı
11 Eki 2012
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
vedatzar.wix.com
HERKES PANDOMİM YAPABİLİR!PANDOMİM ATÖLYELERİMİZ ŞEHRİNİZE GELİYOR!!!
KAÇIRMAYIN!!!!...

Bulunduğunuz ilin adını Cumartesi yada Pazar günü katılabileceğinizi ve telefon/mail/ad-soyad bilgilerinizi mimakademisi@gmail.com adresine ya da 0537 604 92 90 nolu numaraya mesaj göndererek ilk başvurunuzu yapabilirsiniz.Böylece yerinizi garanti altına alabilirsiniz.Başvurunuzun üzerinize bir yükümlülüğü bulunmamaktadır..

Atölye çalışması Cumartesi yada Pazar günü yapılacaktır...Bu atölye çalışması sanatımızı yaygınlaştırmayı hedeflemektedir ve sadece bir kez gerçekleşecektir.Bu yüzden bu fırsatı kaçırmamanızı temenni ediyoruz..

Atölye çalışması pandomim sanatına genel bakış,temel teknikler,oyun yazımı,sahneleme,temel makyaj teknikleri,drama-dans-tiyatro'da kullanım,mini bir gösteri vb. başlıkları içeren toplam 7 saatlik günübirlik bir çalışmadır.Okul öncesi ve sınıf öğretmenleri için çocuklara yönelik uygulamalı drama ve pandomim oyunları örneklendirilerek anlatılacaktır...

Pandomim sanatının keyifli ve bir o kadar ilginç dünyasına adım atmak isteyen sanat dostlarının başvurularını bekliyoruz..

Saygılarımızla,

Not:Öğrencilere,toplu katılımlara ve tiyatro gruplarına özel indirim uygulanır..

VEDAT ZAR MİM AKADEMİSİ
İletişim:05376049290
Mail:mimakademisi@gmail.com
 
Üst