Her sabah 86.400 altın!

• Konbuyu başlatan barisya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde barisya tarafından oluşturulan Her sabah 86.400 altın! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,305 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Her sabah 86.400 altın!
Konbuyu başlatan barisya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan agokalper
B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bir banka hesabı düşünün her sabah 86.400 altın adınıza yatıyor. Altınlar ertesi güne devretmiyor, harcayamadığınız sıfırlanıyor. Ertesi sabah yine 86.400 altınla başlıyorsunuz. Ne yapardınız? Kuruşuna kadar harcamak için ne gerekiyorsa değil mi? Hepimizin böyle bir bankası var. Adına ZAMAN diyoruz. Her sabah size 86.400 saniye veriyor. Akşam uyuduğunuz anda hesabı sıfırlıyor. Geriye dönüş yok! Zamanın kıymetini anlamak açısından hesabınızdakini en iyi şekilde kullanmak sizin elinizde...

Her "saniye"nin tadını çıkartın!

C

cemiLe-akeL

Kullanıcı
14 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Manisa
çok güzel.. :) o kadar değerli bir şey ki bu bize verilen 'zaman' ... ama nedense dünya değerini anlamaynlarla dolu..): ama biraz bencil olmam gerekirse ben zamanı son saniyesine kadar dolu dolu harcamayı seviorum..:) güzel paylaşım teşekkürler..:)

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Çok güzel bir konuya değinmişsiniz. Zaman en kıymetli değerimiz fakat biz onu kullanmayı bir türlü öğrenemedik. Zamanımızı iyi değerlendirmek lazım. Bir daha bu vakitler ele geçmiyor çünkü. Teşekkürler...

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Dün geçti,yarın gelmedi,elimizdeki tek gün bu gün yani banka hesabımız :)
Tadını çıkaralım o zaman :)
Teşekkürler Barış,altınlarımı en iyi şekilde ve ne iyi yerde değerlendirmeye çalışıyorum,ve ertesi güne devretmedigininde farkındayım :)

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
An'ın tadını cıkarmak ve her gecen saniyenin değerini bilmek gerekir,dakikaların bize ne getireceği de belli değil o yüzden mutlu gecirelim zamanımızı

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
bunu çok öncelerde okumuştum. hatırlattığın iyi oldu. heleki tam final zamanı  :D :D