Hepsini 1 haftada yemek zorunda.

• Konbuyu başlatan Harun
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde Harun tarafından oluşturulan Hepsini 1 haftada yemek zorunda. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,440 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Hepsini 1 haftada yemek zorunda.
Konbuyu başlatan Harun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan agokalper
H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Et, tavuk, peynir, yoğurt, havuç, yumurta, patates, brokoli, çilek ve daha neler neler... Bütün bunların hepsini bir yetişkin bile bir haftada bitiremez ama 16 aylık Agatha bitirmek zorunda.

Dünya tatlısı Agatha Holloway'i bu yemekleri yemek zorunda bırakan şey ise, normalden 3 ay önce dünyaya gelmiş olması.

16 aylık olmasına rağmen sadece 7 kilo 700 gram olan Agatha'nın günde 3 bin kalori alması şart. Yetişkinler için günlük kalori miktarı bayanlarda 2 bin; erkeklerde 2 bin 500.

Kızının üstüne titreyen annesi Samantha, diyetisyeninin direktifleri doğrultusunda Agatha'yı sürekli kaymaklı ve zeytinyağlı yiyeceklerle besliyor.

İngiltere Surrey'de yaşayan 35 yaşındaki kadın, "Normal kilosundan bir hayli düşük ama Allah'tan tüplerle beslenmek zorunda değil. Diyetisyenin dediklerini harfiyen uyguluyorum. Yaşıtları daha sağlıklı yiyeceklerle beslenirken ona çikolatalı puding yedirmek zorunda olmaktan nefret ediyorum fakat yapmak zorundayım" diyor.

alıntı : ntvmsnbc
------

yaa işte. İnsanın gıda sorunu bile ülkeden ülkede değişiyor. :)

C

cemiLe-akeL

Kullanıcı
14 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Manisa
üzücü bir şey...): inşallah çocuğun çektiği bunca şey daha sonra büyük bir sağlık problemi doğurmaz..

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
yazık canım ya nasıl bitirsin onları o bitirmese bile annesine cefa ya annem kız kardeşime iki kaşık çorba yedirene kadar ölüyodu zamanında allah yardım etsin

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
valla çok zor bir durum Allah anne ve babasına sabır versin :-[