Hayattan hiç bir zaman vazgeçmeyin.

• Konbuyu başlatan Harun
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde Harun tarafından oluşturulan Hayattan hiç bir zaman vazgeçmeyin. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,074 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Hayattan hiç bir zaman vazgeçmeyin.
Konbuyu başlatan Harun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cantuuu
H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Daha önce verildi mi bilmiyorum.Bu köpek bile hala hayata olan gücüyle sarılmış iken bizim herşeyimiz tamam olmasına rağmen kendimize sürekli sıkıntı ve sorun yaratmamız çok garip.

K

Kristal

Yaşama azmi bu olsa gerek.Gözlerim doldu. :'(
Teşekkürler.

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
harika bir paylaşım ve yorumunada yürekten katılıyorum... o hayvanın gözlerindeki canlılıkta farkedilmeyecek gibi değil ama müthiş... sağol bu güzel paylaşımın için

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Daha önce verildi mi bilmiyorum.Bu köpek bile hala hayata olan gücüyle sarılmış iken bizim herşeyimiz tamam olmasına rağmen kendimize sürekli sıkıntı ve sorun yaratmamız çok garip.
bu güzel resim ve yazın için teşekkürler kesinlikle birilerine ders olmalı. resimlere baktığımda içim titredi...

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Gerçekten çok anlamlı teşekkürler....Ve halimize her zaman şükredelim neler var arkadaşlar..

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
canım benm ya ...
Sanki bir çizgiden alınma dedektif köpeğin parmak ucu yürüyüşü
bu güzel paylaşım için teşekkürler

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
herkesin kendi içinde hayatla sürdürdüğü bir savaşı var... kendi hayatımızın kahramanı olmak için bir savaş içindeyiz...
daha iyi daha güzell yarınlar için...ama bazen hayatın olmayan kusurlarını bularak ve pes ediyoruz henüz kendi hayatımızın kahramanı olamamışken,,,
bu minik köpek de kendi içinde hayatla savaş içinde,,çok da güzel örnek olmuş bizlere,,hiç bir engel yokken hayatta kendi önlerine engel oluşturan insanlara ,umut ve azim karışık güzel ve duygulu bir örnek olmuş bu tatlı köpek... :-[

paylaşım için teşekkürler... :)

A

alparslan

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ben bakamam böyle şeylere
üzülüyorum
ama helal olsun o köpeğe
bir canlı ne olursa olsun birşeyi başarmak istiyorsa başarır
:'( :'(

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
paylaşımın en için en içten teşekkürler :) :)

D

DOnVitoCarLeONe

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
ItAlYaNO
bence köpek o halinden o kadarda memnun görünmüyor....

ben o halde olacağım insanlar geçip karşıma gülümseyecek ısırırım valla hepsini ;D

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
çok duygulandım :aglama paylaşım için saol :-[

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
arkadaşlar dikkatimi yeni çekti ilk resime bakın ordaki kadın gülüyor  :mad: :mad: :( :(

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
GÜLBANU38' Alıntı:
arkadaşlar dikkatimi yeni çekti ilk resime bakın ordaki kadın gülüyor  :mad: :mad: :( :(
problemimiz de bu işte ne yani kadının sırf köpeğin bu durumu yüzünden surat asması yada ibretle bakması mı gerekiyordu hayata minik eksilerle ve ya eksikliklerle başlayan insanlarada böyle yapıyoruz onun karşısında surat asıp ibret almaya çalışmaktansa hayat dolu bir kahkaha atmak bence çok daha güzel bir davranış olur karşımızdakinin eksikliğiyle dalga geçmediğimiz sürece tabi kadının köpeğin o haline gülmediği belli bence

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
aman tanrım .. ne kadar güsel bir köpek bu.. hayat ona ne çok şey öğretmiş baksanıza.. teşekkürler paylaşım için..