Hayatın Tüm Zorlukları...

• Konbuyu başlatan akılmelek
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde akılmelek tarafından oluşturulan Hayatın Tüm Zorlukları... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,948 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Hayatın Tüm Zorlukları...
Konbuyu başlatan akılmelek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan *layla
A

akılmelek

Kullanıcı
1 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Konya
rapci931.tr.gg
hayatım ilk sınavımla alt üst olmuştu.. ilk sınav heyecanıla yapamamıştım belkide.. yada  gerçekten becermek istemiyordum başarıyı...hiç doğrum yoktu.Ağlamaya başladım.. Sınıfın içinde..... Avazım çıktığınca bağırark hıçkırıklar içinde ağlıyordum.. Çünkü becerememiştim..60 almak veya almak istemeye mecbur olmak..Çok kötü bir duyguydu...neden böyle olmuştu?.. bilmiyordum.Çünkü sınavım iyi geçsin diye saatlerce veriimli,akıllıca çalışmıştım.Moralim bozuktu fakat 2 gün sonra 2 tane daha sınavım vardı ve onlara çalışmak zorundaydım.Bu sınavlarımdan 100'er alacağıma emindim artık.Sınav sabahı kalktım,okuluma gittim,sınavıma girdim.. 100 notunu beklerken.. hocaların hataları sayesinde önceden sölemediler ve bende sölemediklerinden bir yeri yanlış yapmışım soru 24 puan.. haksızlıktı... hem söylememişlerdi.. hemde 24 puanım kırıldı.. Moralim arkadaşlarım sayesinde şuan fena değil.. Fakat diğer sınavlarımda böyle birşey olmasını istemiyorum.. ben başarmak istiyorum..Ben sınıfın ilk 3 ^ünde iken noldu beddua mı? kıskançlık mı? kendi hatam mı?.. bilmiyorum..ne yazıkki bilmiyorum... :-\

Ç

çocuk

Kullanıcı
2 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Nevşehir
hayatta malesef herşey istediğimiz gb gitmiyor...
ama bu hayatın sonu değil
çünkü daha geçmemiz gereken çok sınav ve o sınavlarda bunları düzeltebiliriz. ;)

A

akılmelek

Kullanıcı
1 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Konya
rapci931.tr.gg
haklısınız fakt birde insanın testlerde çözdüğü sorularda fazlaca yanlışları çıkıyor özellikle de bnm.. son 1 hafta üst üste testler çözmeye başladım.gördüğüm tüm konuların testini..hemen hemen hepsi doğru en fazla 2 yanlışım çıkardı fakat okulda en başta gördüüğüm konularla ilgili hemen hemen bütün bilgisileri unutmuş ve en başta gördüğüm konuların testlerini çözünce bir sürü yanlışım çıktı size bunun için eski konulara göz atmaktan başka ne yapabilirm?
bu arada yorum yazan arkadaşlarıma teşekkürler..