Hayata Aşık Mısınız_?_

• Konbuyu başlatan crnkcclr
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde crnkcclr tarafından oluşturulan Hayata Aşık Mısınız_?_ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,425 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı Hayata Aşık Mısınız_?_
Konbuyu başlatan crnkcclr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan manas
C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Hayata Aşık Mısınız?

Hayat beklemez!  Öyleyse kendi potansiyelinizi ölçmek ve geliştirmek için acele edin.

Kendimizi test etmekten korkarız! Neden!!!
Mutlu bir yaşam sürüyor musunuz?
Hayatınızı kim yönetiyor? Stresle başa çıkabiliyor musunuz?
Diğerlerini ne kadar mutlu edebiliyorsunuz?
Hayat beklemez! Öyleyse kensi potansiyelinizi ölçmek ve geliştirmek için acele edin.
Bu testler sizin esneklik katsayınızdan hayattaki başarı grafiğinize kadar herşeyinizi ortaya çıkaracak!
Testi Yaparken…
"Başarıncaya kadar her başarı hayaldir." Kendinizi zorlamak ve kapasitenizi sınamak için  okuyunuz.  Hayal olanları gerçeğe dönüştürebilmek için okuyunuz.
Bu  testten ve kitaptan en üst seviyede yararlanabilmeniz için yapmanız gerekenler kısaca şunlardır:
"Testlerde seçeceğiniz şıklar, puanlarına önceden bakmadan direkt olarak ilk aklınızdan geçen cevaplar olmalı.
Lütfen testleri uygularken bu kuraldan taviz vermeyiniz!
"Kitabı okuyup testleri uygularken, kendinizi kötü ve yorgun hissettiğiniz bir günde değil, canlı ve enerjik olduğunuz bir gününüzde okuyunuz!
"Kitabı yalnızca okumakla kalmayıp, bölümlerin son kısımlarında bulunan yorumları tüm dikkatinizle okuyup aldığınız puan aralığındaki yorumun kendi içinde doğruluğunu tartışınız!
"Test(ler)i öğrenme ve dikkat veriminizin en yüksek olduğu saatte (eşref saatinizde) uygulayınız.
Hayata Aşık Mısınız Testi?
Bazı insanlar hayatı yüzde yüz yaşarlar ve onun her anına aşıktırlar.
Bir kısmı ise her günü korkuya yakın bir hisle karşılarlar.
Bizim için akıllıca olan şu anda hayata karşı yaklaşımımızı tekrar düşünmek ve sonra hayatı kibar bir şekilde mi giydiğimizi yoksa onun mu bizi giyilmekten yıpratılmış hale getirdiğini görmektir.
Bu test size hayatı ne kadar çok sevdiğiniz konusunda ipuçları verecektir.

Hayata Aşık mısınız Testi?
[1] Yemeği sevsem de sevmesem de, benim için "sağlıklı" olanı yerim.
Evet <    Hayır <

[2] 24 saatin en azından 10 saatini uyuyarak geçirmek benim için çok önemli.
Evet <    Hayır <

[3] Hastalıklar ve sağlık hakkındaki bilgileri okumaktan zevk alırım.
Evet <    Hayır <

[4] Günümün büyük bölümünü kaygıyla geçiririm.
Evet <    Hayır <

[5] Rahat kıyafetler giymekten çok modayı takip etmeyi tercih ederim.
Evet <    Hayır <

[6] Ailemin refahıyla kişisel başarımdan daha çok ilgilenirim.
Evet <    Hayır <

[7] Her zaman şanslı biri olduğumu düşünürüm.
Evet <    Hayır <

[8] Sabah spor programları izlemeyi sevmesem de her gün fiziksel egzersiz yaparım.
Evet <    Hayır <

[9] "Sevmiş ve kaybetmiş olmak hiç sevmemiş olmaktan iyidir." ifadesine katılıyorum.
Evet <    Hayır <

[10] Herhangi bir şeyi öğrenmekten zevk alıyorum.
Evet <    Hayır <

[11] Daima doğru olanlardan çok yanlış olan şeyleri görüyorum.
Evet <    Hayır <

Cevaplar ve Puanlama
      Evet    Hayır
1.    0        10
2.    0        10
3.    0        10
4.    0        10
5.    0        10
6.    10        0
7.    0        10
8.    0        10
9.  10        0
10. 10        0
11.  0        10

PUANINIZ
< 85-110: Bu puanı alan kişiler hayata dair bir neşeye sahiptirler. Onları bir işe motive etmek için zaman harcamanıza gerek yoktur. Yaptıkları iş ne olursa olsun çok fazla fark etmez. Tabiri diğerle kendinden motorlu insanlardır.
< 50-80: Her bir günü yaratıcılık ve zevk zamanından çok programlanmış işler meselesi olarak karşılıyorsunuz. Öncelikli olarak kendiniz ya da sıkı bağlarınızın olduğu kişileri düşünme eğilimindesiniz.
< 0-45: Bu zayıf bir puan, çoğu zaman hayatı sevmeyen ve mutlu bir şekilde yaşamayanlar tarafından alınır. İyisi mi diğer testlerde eksiklerinizi bulup kapatmaya çalışın.

Abdullah Doğan
Kişisel Gelişim Testleri’nden alıntıdır.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Hepsine hayır.
Hayata aşıkmıyım ?
Hayır nefret ediyorum.

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
110 yaptım ben bile sasırdım attım tuttu heralde :D Yaşım daha küçük daha büyük acılar yaşamadım yanı cevremdekiler öle dio bu sonuc cıkması normal bide bi 15 sene sonra yaparım bakalım nasıl cıkacak ;) ;)

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Aşık değilim ama seviyorum hayatı.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Burada 5 puanlık bir soru yok ama sonuçlarda 45/85 var?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Korsan' Alıntı:
Hepsine hayır.
Hayata aşıkmıyım ?
Hayır nefret ediyorum.
Hepsine hayır dersen  80 puanın olur ki... :) Bunun karşılığınıda bir ara okursun artık! :)

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
110 puan aldım şimdi hayatmı bana aşık oluyo

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
< 85-110: Bu puanı alan kişiler hayata dair bir neşeye sahiptirler. Onları bir işe motive etmek için zaman harcamanıza gerek yoktur. Yaptıkları iş ne olursa olsun çok fazla fark etmez. Tabiri diğerle kendinden motorlu insanlardır

:)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Verdiğim cevaplara göre puan 80.Ama bana göre,hayatı varolduğum için yaşıyorum.Kesinlikle bir aşk falan yok :(

superisi23

superisi23

Kullanıcı
30 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
70 puan çıktı.
paylaşımınız için teşekkürler.

B

birtanem

Kullanıcı
30 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
90 puan aldım. Ama hayata aşık olduğumu sanmıyorum. Sadece bana böyle bir lütuf verildiyse onu en iyi şekilde değerlendirmeliyim diye düşünüyorum.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Aman ne aşkı yav? Hergün ayrı bir sorun yüklüyor, arada bir kaşık bal çalıyor, ertesi gün kepçeyle geri alıyor şu aralar.
Hayata aşık değilim ama bana sunduğu 3 insana aşığım sadece. Gerisini yaşıyorum işte acı tatlı.

T

tornado_53

Kullanıcı
24 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Rize
70 puan.Ama bu test sağlığa takmış durumda.  :)

seninleherşeyevarım1

seninleherşeyevarım1

Kullanıcı
14 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
110 puan aldım.ve bence doğru bir test hayata aşık mıyım bilemem ama yaşamayı çok seviyorum.