Hayat...

• Konbuyu başlatan kevser gür
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde kevser gür tarafından oluşturulan Hayat... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,817 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Hayat...
Konbuyu başlatan kevser gür
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kevser gür
K

kevser gür

Kullanıcı
31 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Satırlarca kelimelerden ibaret değil bu hayat...
Kısa anlamayacak kadar göz açıp kapayıncaya kadar gelip geçiyor...
Düşünemiyoruz muhteşemi arıyoruz bulamıyoruz hayat geçiyor...
Ölüme her saniye yaklaşıyoruz ama hala arayışlardayız ne istediğimizi bilemiyoruz...
Mükemmeliyetçiyiz sanki kendimiz dört dörtlükmüşüz gibi kusursuzu arıyoruz bulamıyoruz...
Sonra buluyoruz sanıyoruz bakıyoruz ki biz onun için kusurlu olmuşuz...
Hayat bu işte inişleri çıkışları birbirini tutmayan düşüncelerimiz gibi...
Bazen yalnızlığı seçiyoruz kendimizi bulmak için ama nafile ondanda sıkılıyoruz diyorum ya biz ne istediğimizi bilmiyoruz...
Bir gün aynaya bir bakıyoruz yüzümüzdeki kırışıklıklar artmış tıpkı hayatımız gibi eğri büğrü olmuşuz farkedememişiz yavaş yavaş kayboluşumuzu tükeniyoruz...
Keşkelerle başlayan cümleler başlıyor işte o zaman hayatımızı nelere harcadığımızı düşünüyoruz uzun uzun yapacak birşey kalmayınca...
Ve bir gün geliyor artık düşünemez hale geliyoruz hatta konuşamıyoruz yürüyemiyoruz neşemiz kaybolmuş yüzümüzde bir hüzün ...
Ve o gün geliyor boş duvara dalıyoruz sadece bakıyoruz hiçbir tepki veremiyoruz bedenimiz soğuk ama üşümüyoruz...
Gözümüzde bir damla yaş hayatımızın noktasını koyar gibi akıyor sadece o damla...
Ve yavaş yavaş boşluklardaki hayatımızı bırakıp yok oluyoruz herşeyin sonu olduğu gibi biz de ölüyoruz...

Sanırım bu aralar karamsarlığa attım kendimi içimden geçenleri paylaşmak istedim sizinle...

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
ya kusura bakma ama bende alışkanlık oldu direk baş harflere baktım bişey çıkıyomu diye  ;D

neyse konu hakkında da artık söyleyecek herşeyimi söyledim ben. bu hayat üstünde düşünmeye yetecek kadar uzun değil. sinema filmi izlediğinizi düşünün. filmin sonunda yorumları yaparız. yapabilirsek :)

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
güzel yazmışsın Kevser abla.eline yüreğine sağlık.bu arada aynen ben de baş harflere baktım ilk  :ahah

K

kevser gür

Kullanıcı
31 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Alıştırdım sizi tabi siz de haklısınız ... :)