HAYAT ACIMASIZ YA İNSANLAR....

• Konbuyu başlatan ömürr
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde ömürr tarafından oluşturulan HAYAT ACIMASIZ YA İNSANLAR.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,313 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı HAYAT ACIMASIZ YA İNSANLAR....
Konbuyu başlatan ömürr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan manas
Ö

ömürr

Kullanıcı
19 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
BİZE BİZDEN BAŞKA ZARAR VEREN VARMI?HAYAT KADER GELECEK YADA GEÇMİŞ YADA ZAMAN YAAA İNSANLAR......

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Hoşgeldin ömürr..

Hayatı acımasız yapanda insanlar amaç'lıda yapanlar insanlardır. 

A

ayben

ömürr' Alıntı:
[/color BİZE BİZDEN BAŞKA ZARAR VEREN VARMI?HAYAT KADER GELECEK YADA GEÇMİŞ YADA ZAMAN YAAA İNSANLAR......

Hoşgeldiniz...

Hayatla tanıştınız demek :) Evet bize bizden başkası zarar veremez. Geçmişi de geleceğide biz inşaa ederiz. O zaman elimizdekileri değerlendirmek için gecikmeyelim ne dersin? :)

Ö

ömürr

Kullanıcı
19 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
merhaba arkadaşlar güzel bir seminerden sonra herkezin gününün aydın güzel geçmesi dilegiyle hayatın size götürüsünden çok getirilerin varsayılması arzusuyla.......

H

hayal_12

Acımasız olan hayt değil!.. Akılsız, kendince bir şey yapamayan hayat, neden acımasızlık yapsın ki!.. Acımasız olan insandır.. Hayatı suçlamak, yani hiç suç işleme durumu olmayan hayatı suçlamak, olsa olsa, kişinin kendi beceriksizliğini, kendi suçlarını bir başkasına yüklemesidir!.. Sorumlu olan da sorunlu olan da "biz"iz.. Hayatın daha güzel olmasını istiyorsak ya da en azından bize "daha iyi" görünmesini istiyorsak; ÖNCE kendimizi "iyi" etmeliyiz.. Saygılarımla...

N

NoBLéqiRL

Kullanıcı
19 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hayal_12' Alıntı:
Acımasız olan hayt değil!.. Akılsız, kendince bir şey yapamayan hayat, neden acımasızlık yapsın ki!.. Acımasız olan insandır.. Hayatı suçlamak, yani hiç suç işleme durumu olmayan hayatı suçlamak, olsa olsa, kişinin kendi beceriksizliğini, kendi suçlarını bir başkasına yüklemesidir!.. Sorumlu olan da sorunlu olan da "biz"iz.. Hayatın daha güzel olmasını istiyorsak ya da en azından bize "daha iyi" görünmesini istiyorsak; ÖNCE kendimizi "iyi" etmeliyiz.. Saygılarımla...
tamamen katılıyorum
bıraz kötümser degilmisin hayata hangı pencereden bakarsan oyle gorukur
bı ıyılık yap kendıne ve pozitif düşün
hoş geldın

H

hayal_12

NoBLéqiRL' Alıntı:
hayal_12' Alıntı:
tamamen katılıyorum
bıraz kötümser degilmisin hayata hangı pencereden bakarsan oyle gorukur
bı ıyılık yap kendıne ve pozitif düşün
hoş geldın
Kötümser mi?? Buna katılmam mümkün değil.. İnsanın kötü olduğunu dile getirmek-ki hepimiz bal gibi de biliriz bunun böyle olduğunu- karamsarlık değil; olsa olsa bir DURUM tespitidir.. Üstelik kanıtlaması da kolay!..

Uzun bir süredir siteye grimediğim için "yenilerden" saydınız sanırım beni.. Yine de hoşbulduk!.. Bu arada pozitif düşünmediğimi iddia etmeniz boşuna  ;)

Y

yağmureal

Kullanıcı
19 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
hosgeldin ömür bende yeni katıldım bende hoşgeldim galiba ;)