Gülümsemeyen kalmasın:)çok komik bu yazılar:)

• Konbuyu başlatan turna233
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde turna233 tarafından oluşturulan Gülümsemeyen kalmasın:)çok komik bu yazılar:) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,928 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Gülümsemeyen kalmasın:)çok komik bu yazılar:)
Konbuyu başlatan turna233
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan akrep_597
C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Acı kaybımız
3 ay önce ailemize katılan, Necmi ismini verdiğimiz kaplumbağamız dün  vefat etmiş. Aile arasında sade bir törenle evin arka bahçesine gömdük.
Hayvancağız durduk yerde can verdiği için gidip Necmi'yi aldığımız  dükkanın sahibine sebebinin ne olabileceğini sorduğumuzda ''Abi onlar kış  uykusuna yatar'' cevabını almış bulunmaktayız, hepimizin başı sağolsun. Bu  vicdan azabıyla ben de çok yaşamam herhalde.

Annemin Maceraları
Shrek'in fragmanlarını gösteren bir televizyon kanalında, el ele tutuşmuş  Shrek ve Fiona'yı gören annem, 'Bunlar Süleyman ve Nazmiye Demirel çifti  mi?' diye sordu! Seçememiş gözleri o mesafeden.

Alfabe
Ben de bu yıl okula başlayan torunum için kuvvetli bir moral alkışı  istiyorum. Daha ikinci gün: 'Örrrtmenim, taa evden buraya tel çizmeye mi  geldik, hep yumarlak mı yapcaz, harf felan öretmicen mi?' deme cesaretini  gösterdiği için.

Annem!
'Bu taraf bitti.' diye CD'yi arkasına çeviren ve sonra da 'CD çalar  çalışmıyor!' diye feryat eden anneme alkış az geliyor!

Modem
Yemek masamın üstünde duran modeme uzun uzun bakan anneanem 'Bu ne?' diye  sordu. Ben de kolay anlasın diye 'Hani benim bilgisayarım var ya onunla  internete giriyorum. İşte internete girmek için o kutu zorunlu.' diye uzun  uzun açıkladım. Anneannem dinledi beni; 'Yani modem bu' dedi ve konu  kapandı...

Yaz Okulu
Bir alkış da annesine yaz okulunu kazandığı müjdesini veren üniversite  öğrencisine gelsin. Bu yaratıcılığa şapka çıkartılır.

Beyin göçü
Tikky olduğu her halinden belli olan kızımız Beşiktaş-Taksim midibüsünde  yanındaki arkadaşına dert yanmaktadır. ''Şekerim dördüncü kez girdim  ÖSS'ye, ama yine kazanamadım, gidicem sonunda Amerika'ya o olucak. Böyle  böyle beyin göçü oluyor işteeaa!'' Sen git, masrafları ben karşılıyorum.

Alman yazar
Bir alkış da lisede edebiyat dersinde okuduğu şiir bitince sınıfa dönüp  'Bu şiiri ünlü Alman yazar Goethe yazmıştır' diyen hocaya, 'Niye, kağıt  bulamamış mı?' cevabını veren arkadaşa gönderelim.

Düz mantık
Eğer bir sokakta yürüyorsanız ve camında ''Bu ev kiralıktır'' yazılı bir  evin yanından geçip birkaç adım sonra önüne geldiğiniz bir başka evin  camında ''Bu da'' yazısını görürseniz bilin ki Trabzon'dasınız.

İngilizce yazılısı
Bir alkış da ingilizce sınavında 'Nice ........' şeklindeki boşluğu 'Nice  mutlu yıllara!' şeklinde dolduran, dahi mi aptal mı olduğunu henüz  anlayamadığımız öğrencime istiyorum.

Hügo'lar Beşledi
Bir alkış da lisede edebiyat kitabından bir metni tüm sınıfa sesli olarak  okurken V. Hugo'ya 'Beşinci Hugo' diyen arkadaşımıza gelsin.

Ne zaman?
Kardeşim karne almıştı. Fakat birçok zayıf notu vardı. Annem, babamla beni  kenara çekip uyarıları sıralıyordu; 'Sakın çocuğun moralini bozmayın,  sakın kötü bir şey söylemeyin.' Uyarılar özellikle babama yönelikti; 'Hele  de sen, sakın çocuğun gururunu kırma.' Babam daha fazla dayanamadı ve  sordu; 'Karne için ne zaman özür dileyeceğiz?'

Havale
Bankada gişenin önünde işlemimin yapılmasını bekliyorum. Yanımdaki gişede  işlem yaptıran yaşlı teyzeye, işlemini yapan kadın soruyor: 'Parayı kim  alacak teyze? Alıcısına ne yazalım?' Teyzem cevap veriyor: 'Bu paranın  hayrını görme İnşallah yazalım.'

Lamba
Dün gece evime giderken yolun tenhalığından olsa gerek kırmızı ışıkta  geçtim. Ardından yurdum polisine alkışı hak ettiricek anons: 'Bacım o  geçtiğin gece lambası değildi, çek sağa.'

Hacim nedir?
Öğretmen bir arkadaşımdan naklen; 5. Sınıfların Fen Bilgisi sınavının 2.
sorusu: 'Hacim nedir? Bir örnek vererek açıklayınız.' Öğrencimizden gelen
cevap: 'Hacdan gelenlere hacim denir. Örnek: Nasılsın hacim?'

Asabi Polis
Hareketli bir Bağdat Caddesi akşamında, polis abilerimiz rutin olduğu  üzere devriye gezmektedir. Işıklarda müşteri bekleyen taksiye yaklaşılır  ve; ''Ticari, bekleme yapma, devam et.'' anonsu yapılır. Camdan eliyle '1  saniye' işareti yapan taksiciye, ikinci ve çok manidar anons gelir  ardından; ''Ticari, benne pölümüye girme! Devam et dedik!''

Neden olmasın
5 yaşındaki yeğenime babası soruyor: 'Büyüyünce ne olacaksın kızım?'
'Asena olacağım babacım; sen ne olacaksın?' Babası gayet sakin cevap
veriyor: 'Katil' İkisine de meslek hayatlarında başarılar.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ay hangi birine daha çok güldüm diyeyim şimdi?
Süperlerdi. Saolasın Cerencim. Yorgun günün sonunda harika oldu... :D :D

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
evet kesinlikle... bana da mail olarak gelmiş... topluca kahkahalara boğulduk... :D :D

Y

yusufi

Kullanıcı
24 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
buradan bütün annelerimizin önünde saygıyla eğiliyorum...
:alkis

akrep_597

akrep_597

Kullanıcı
10 Kas 2012
En iyi cevaplar
0
0
Çorum
Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum. Yaşlı amca hanımına
şöyle dedi: 'Hanım suyu ısıt; olursa olur olmazsa çay demleriz.'
  Bu çok hoşmuş ellerine sağlık paylaşım için