Kişisel Gelişim Eğitimi

Görgü Tanığı

  • Konbuyu başlatan Pitoxil
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde Pitoxil tarafından oluşturulan Görgü Tanığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,937 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Görgü Tanığı
Konbuyu başlatan Pitoxil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ayben
P

Pitoxil

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Yazarı; Sandra Brown
'Görgü Tanığı' adlı kitap gizemli olay kurgusuyla, psikolojik-gerilim romanı olmakla kalmıyor, aşkla etik değerler arasındaki bir çatışmayı da çok başarılı şekilde aktarıyor.

Güney Carolina'nın Charleston kasabasında, güçlü ama her türlü pisliğe bulaşmış, karanlık bir kişiliğe sahip emlak kralının otel odasında öldürülmesi herkesi sarsarken, soruşturmayı üstlenmesi istenen Hammond Cross'un Bölge Savcısı seçilme şansını artırır. Kasabada Lute Pettijohn'ı öldürmekten büyük zevk alabilecek pek çok kişi vardır. Ancak zihnini ve yüreğini altüst eden gizemli kadın bir numaralı cinayet zanlısı olarak Hammond'ın karşısına getirildiğinde, dürüstlüğüyle ünlü savcı, korkunç bir ikilemin içine düşer. Hayatında ilk kez meslek etiğinin gereğini yapmakla, aşka boyun eğmek arasında kalmıştır. Görevini mi yapacak yoksa geleceğini tehlikeye atarak, çekici bir kadının -olası bir katilin- 'görgü tanığı' olmayı kabul mu edecektir?
500 küsür sayfalık kitabı soluksuz okumuştum. Hatta ikinci kez tekrar okudum. Okuyucuyu sürüklüyor, okumanızı tavsiye ederim..


 
A

ayben

Hmm gerçektende ilgimi çekti severim böyle romanları...

Teşekkürler pitoxil.
 
Üst