göçebe

• Konbuyu başlatan di liberto
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde di liberto tarafından oluşturulan göçebe başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,861 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı göçebe
Konbuyu başlatan di liberto
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mvö_4ever
D

di liberto

Kullanıcı
17 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.

Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie'nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe'nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.

Göçebe, Melanie'nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie'nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared'ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie'yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar.

yine  Meyer ' den muthiş bir roman arkadaslar okumanızı tavsiye ederim..

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bugün S.Meyer'e ağır eleştirilerde bulunuyorum ama ne yapayımm  :-\
Göçebe adlı romanını da okudum Meyer'İn ve 10 üzerinden 2 puanlamaya kalırsa.
Çok aşırı derecede sıkıcı..sıkıcı...sıkıcı bir kitap...Alacakaranlık serisinin yanına
bile gelemeez.2 günde bitirdiğim kitaplar nerde... göçebe'yi okurken 1 ay elimde kaldı
Sırf acaba sonu daha akıcı olabilir mi diye sabır gösterdim bitirdim ama malesef
boşa zaman kaybı idi  :(

D

di liberto

Kullanıcı
17 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:) ben gayet zevk alarak okudum ama belki alacakaranlık gibi birsey bekledigin için hosuna gitmemiştir  :)

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
di liberto' Alıntı:
:) ben gayet zevk alarak okudum ama belki alacakaranlık gibi birsey bekledigin için hosuna gitmemiştir  :)
Bilmiyorum ki...
Belkide öyle ama başlarda çok kasıyor kitap...sonra biraz biraz birşeye benzemiş ama o kitabı okurken
sanki ağır çekimde bir biyografi izliyormuşum hissine kapıldım.. :( :-\

M

mvö_4ever

Kullanıcı
9 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
99. sayfada tıkandım ama devam etmeye çalışacağım

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
mvö_4ever' Alıntı:
99. sayfada tıkandım ama devam etmeye çalışacağım
Zaten oralarda kasıyor, çok kötü...140-150 leri geçmeyi başarırsan sabredip
biraz daha ilgi uyandırabiliyor.

M

mvö_4ever

Kullanıcı
9 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
tam sınırda kalmışım demek ki  ;D
ilginize teşekkürler bu yaz bitmeden bitireceğim inşallah  ;)