Gereksiz Durumlar

• Konbuyu başlatan korsan
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fikir Atölyesi kategorisinde korsan tarafından oluşturulan Gereksiz Durumlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 52 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fikir Atölyesi
Konu Başlığı Gereksiz Durumlar
Konbuyu başlatan korsan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Safari
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Arkadaşlar öncelikle merhaba.
Şimdi bu aralar silinen mesajlarından dolayı üye arkadaşlardan şikayet alıyorum.
Ya bizim mesajlarımızmı siliniyor yoksa şizofrenmiyiz diye bende baktım gerçekten silinmiş mesajlar vede  nedensiz ve  açıklamasız.
Daha sonra mesajlara baktım acaba ahlak dışımı yada kural dışımı diye ama ne ahlak dışı nede kuraldışı.

Şimdi biz kimsenin ne nereye yazacağına nede nasıl yzacagına karar verecek merci değiliz kuralları ihlal etmediği müddetçe üye istediği konuya kendince yorum yapabilir.
Bu interaktif forumlarda her üyenin hakkıdır.
Biz yapılan yorumun kurallara uygun olup olmadıgına bakarız en ciddi sayfada yada konuda dahi üye espri yapabilir yada konuya başka bir yoldan yaklaşabilir.

Bu durum vasıl oldu diye MESAJ silinmez silinmemeli helede açıklamasız ne dememiz gerekio? ciddiyetsizsin mesajınımı sildim  yada konu dışı ondan sildim ? kim karar verio ? Konunun dahiline haricine ? konu konuyu açar arkadaşlar bu ve gibi platformlarda bizim görevimiz konunun sadece kuralların dışına çıkmaması mesaj olarak. Onun dışında bir durum değildir.

Tekrar ediyorum altını çizin biz üyelere illa şurada şu şekil yazacaksınız gibi bir duruma giremeyiz.GİRMEMELİYİZ.
Bu eşyanın tabiatına ve interaktif forumların kurallarına aykırıdır.

Burası Bir nazi kampı değil arkadaşlar amacımız insanların kişisel gelişimine bir nebze olsun yardımcı olmak ve bence bunu başarıyoruz.
Ve silinen mesajlarda  üst yönetici arkadaşlar bundan haberdar edilicek nedenleri ile ilgili bize şikayet gelmese haberimiz olmayacak
Kuralların dışında kural uygulanmaz uygulanamaz uygulanır ise o kuralların bir anlamı kalmaz.
Siz yönetici arkadaşlarımdan bundan sonra bu ve gibi durumlarda daha tolöranslı davranmanızı rica ediyorum.
Hiç bir mesaj ahlak yada kural dışı olmadıgı müddetçe SİLİNMEYECEK.
Bu durum tüm yönetici arkadaşlarım için geçerlidir.

Teşekkür ederim

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Teşekkürler Mustafa.
Aynı şikayetleri bende alıyorum, ve konuyu ayrıca açtığın için sevindim.
Hemen bir şey eklemek istiyorum ki bu çok çok önemli!
Mesajın silinmesi gerekiyorsa, yani Mustafa'nın söz ettiği içerikteki mesajlar, lütfen silinme gerekçesi belirtilsin!
Kafamıza göre çalışamayız burada!
Ben bu konuda tamamen haklı olan üyeye sizi mi savunayım bu hatayı göre göre?

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ßenim sildiğim mesajlar açılan konunun amacından sapmasıyla ilgilidir. Silinen mesajları göremediğimden alıntı yaparak tek tek açıklayamıyorum. Bu konunun benim için açıldığının farkındayım.
Bundan sonra ahlak dışı ve URL'ler dışındaki mesajlara karışmayacağım.

Teşekkürler.