Geleceğin geçmişinde saklı TAYYİMEKAN

• Konbuyu başlatan grobstern
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde grobstern tarafından oluşturulan Geleceğin geçmişinde saklı TAYYİMEKAN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,252 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Geleceğin geçmişinde saklı TAYYİMEKAN
Konbuyu başlatan grobstern
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan grobstern
G

grobstern

Kullanıcı
21 Kas 2011
En iyi cevaplar
0
0
Arkadaşlar en son okuduğum kitapı sizlere anlatmak istedim hep merak etmeşimdir doğmadan önce nerde ne yapıyorduk nette kısa bir araştırmadan sonra tayyimekan başlığını buldum ve bu konuda yazılmış bir kitap gördüm aldım okudum harika zahmete girerek kitapın arka kapağından yazanları paylaşıyorum tavsiye ederim

Kaderiniz sizin elinizde… Ama nasıl?
Beden ve ruh bütünlüğü, ruhun bedenden çıkması, ruhun kaç gram geldiği derken bir şeyi unuttuk: Henüz bir bedene kavuşmamış ruhlar neredeler?
Zamanın ve mekanın olmadığı bir evren: Tayyimekan. Her evren gibi orada da şifreler, olasılıklar, ırklar ve savaşlar var. Tayyimekan'da; bedene kavuşacak olan bir ruhun heyecanına, imkansızı isteyen bir bilim adamının azmine, yıllar önce oğlunu kaybetmiş bir annenin acısına, bilinmezliğe doğru giden bir bilgenin seyahatine ortak olacaksınız.
Hayal gücünüzün sınırlarını zorlamaya başlayın, Arif Muti'nin keşfettiği evren hareketleniyor, Tayyimekan efsanesi başlıyor.

kitapdan bi bölüm :

"yusuf : Hocam herkes kendi kaderini seçer diyorsunuz, ne bilim, ben niye dünyanın en zengini olmayı seçmemişim ki ?"
mehmet hoca : zenginlik; iki lokma ekmeği sağlık ve huzurla yiyebilmek, değil mi ?

www.facebook.com/neahlar da face sayfaları bence bi bakın-----TANITIM SAYFASINDAYIZ REKLAM DEĞİLDİR SADECE OKURUM----

K

kaleci

Kullanıcı
24 Kas 2011
En iyi cevaplar
0
0
ankara
vay be usdat da neden sen ne saçmalıyorsun öyle şey mi olur bence yaradıcı alaklı bişi nasıl başka ırklar filan var anlat bakalım sen bi bu saçamlığı belki de yanlış analamışızdır

C

canalıcınokta

Kullanıcı
25 Kas 2011
En iyi cevaplar
0
0
biri kuyuya taş atmışş bi kişi cevap yazmış amatör kaleci yok böyle bi dünyaaa saçmaka grob ne ırkı öyle bişi olsaydı çoktannn çıkar gelir di yada bi şekilde ortaya çıkardı dimi ama  :mad: ;) ;) :)

G

grobstern

Kullanıcı
21 Kas 2011
En iyi cevaplar
0
0
paylaştığımı okuduysan sonunda hayal gücünüzü zorlayınız yazıyor tmmı ile hayval gücünüzü zorlayan bi ever kitapın türü zanten fantastik kuru okumadan nasıl böyle ön yargılı oluyorsunuz anlamıyorum soru sorun madem direk üzerime üzerime gelmişsiniz.