GARİP OLAY 3 ( işte kardeşlik örneği )

• Konbuyu başlatan derman86
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde derman86 tarafından oluşturulan GARİP OLAY 3 ( işte kardeşlik örneği ) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,842 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı GARİP OLAY 3 ( işte kardeşlik örneği )
Konbuyu başlatan derman86
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan T4YFUNTT
B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
çok tatlılar yaa ... dokunmanın gücünü bilmeyenlere iyi bir örnek.. ama kolunu kaldırması biraz imkansız yeni doğanların ökadar güçlü refleksleri olmuyorda.. :'( :'( :'( hemşire koymuş olmasın o kolu ;)

D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
sana birşey söyleyim mi yeni doğan bir bebek tek eliyle bir yılanı bile boğar. onların görünmez yardımcıları vardır. yani melekler

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
ayy canlarım ...çok tatlılar :) sevginin gücü bu olsa gerek... :)
paylaşım için teşekkürler... ;)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Bu nasıl aşk! Allah'ım  :) Teşekkürler.

F

fıstık

:-[ hakkaten çok güzeldi. vücut dili iletişimde, sevginin artmasında çok önemli. sevgiden daha tesirli bir ilaç daha tanımıyorum. :)
teşekkürler derman86

K

Kardelen

gerçekten çok güzel bir paylaşım tşk ederim sevgi başka söze ne gerek :)

tigerlook21

tigerlook21

Kullanıcı
3 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
etkilendim hakkatten..çok hoş..güzel paylaşım..bravo derman86 :'(

D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
ağla ağla açılırsın bak bende ağlıyorum :'(

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ilginçç..ve çok etkileyici :-[

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
cok dogru!!!!bunun gibi birçok örnek var, dokunmayla bi insanın diğer insana verdiği enerji, mutluluk, sağlık kacınılmaz bi gercek...güsel enerjinizi diğerlerinee geçirmeniz ümidiyle... ;) ;)

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
::) ::) ;)haklısın esranur ;)

bi tek insanlar değil,,cansız zannettiğimizbi çok şey bir pirinç tanesinin bile sewgiye ihtiyacı var::.:::örnek wermek gerekirse bi deney yapılmış biraz su dolu 2 bardak alınmış ve herbirine birer tane pirinç atılmış.bir hafta süren deneyde bardakların birine hep güzell bi ses tonuyla,sevgiyle güzel şeyler söylenilmiş,,,diğer bardakta bulunan pirinçle ise hiç ilgilenilmemiş,kızılmış,azarlanmış...bir hafta sonra sonuç=güzel sözler söylenen pirinç suya atılmadan önceki gibi kalmış,,diğer ilgi görmeyen pirinç tanesi çürümüş....bunu ilk öğrendiğimde şaşırmıştım...ama herkesin sevgiye ihtiyacı war ufak bi piriç tanesi bile sevgiyle yaşayabiliyor...gerisini siz düşünün..her canlı sewgiye muhtaç ......sewgi dolu bi yaşam sürmek ve sevgiyle kalmak dileklerimle.... :)

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
bu bebekler çok tatlı.sevgi farklı bir enerji veriyor ve bebekleri kurtarıyor. sevginin gücü:)