Forum kuralları

• Konbuyu başlatan cantuuu
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde cantuuu tarafından oluşturulan Forum kuralları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,410 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı Forum kuralları
Konbuyu başlatan cantuuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan deli
C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Eleştiririz fakat eleştirdiğimiz şeyleri biz yaparız, sonrada herşeyin değişmesini bekleriz. Forum kuralları gereği Admine özel mesaj atma konusunda neden gerekli gereksiz açıklamasını yapma gereği duydunuz. Soru soruluyorsa zaten gerekli olduğu içindir. Bu size göre gereksizdir ama bana görede gerekli. Demem şu ki hepimiz insanız farkımız yok neden bu statü yaratma farkındalığı var her yerde gerçekten anlam veremiyorum...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Haklısın insani değerlere sahip çıkan her bireyin, yasaklayıcı baskı ve kurallara   gereksinimi yoktur...
Ancak aksinide düşünmek gerek:)
Konuya neden sahip çıktığıma gelince ..
Saygınlığın -kalite ve seviyenin korunmasında Kendini Geliştir'i örnek site olarak görüyorum..
(Uzun zamandır kendime ait site yönetiyorum ...Bilgi aktarımında doğru iletişimlerin sağlanması  gerçekten zor ve hassas bir konudur)

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
Haklısın insani değerlere sahip çıkan her bireyin, yasaklayıcı baskı ve kurallara  gereksinimi yoktur...
Ancak aksinide düşünmek gerek:)
Konuya neden sahip çıktığıma gelince ..
Saygınlığın -kalite ve seviyenin korunmasında Kendini Geliştir'i örnek site olarak görüyorum..
(Uzun zamandır kendime ait site yönetiyorum ...Bilgi aktarımında doğru iletişimlerin sağlanması  gerçekten zor ve hassas bir konudur)

Ben de o kadar iş yoğunluğumda tek forumuna katıldığım site ;) bu ne kadar ciddeye aldığımı ve her yazılanı ne kadar önemsediğimi açıklayıcı olacaktır sanırım...  Ancak hala idda ediyrum  'ulaşma yakarım hatta seni uzaklaştırırım :)'  gereksiz bu yüzden atılacaksam :) ben kaybetmem yine girer okurum ama benim yorumlarımı okuyamayacak insanlar için kayıp olur :)
Hiç ukala değilim sevmemde ukala olanları ama dürüst olmak en doğrusu... her ne kadar bu yüzden çok şey kaybetsemde  :)

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
süper yine yanlış yere yazdım. Bu bile ilk defa forum kullandığımın göstergesi anlayana tabi:)

Düzeltiyorum;

Ben de o kadar iş yoğunluğumda tek forumuna katıldığım site  bu ne kadar ciddeye aldığımı ve her yazılanı ne kadar önemsediğimi açıklayıcı olacaktır sanırım...  Ancak hala idda ediyrum  'ulaşma yakarım hatta seni uzaklaştırırım '  gereksiz bu yüzden atılacaksam :) ben kaybetmem yine girer okurum ama benim yorumlarımı okuyamayacak insanlar için kayıp olur
Hiç ukala değilim sevmemde ukala olanları ama dürüst olmak en doğrusu... her ne kadar bu yüzden çok şey kaybetsemde 

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
cantuuu' Alıntı:
 Ancak hala idda ediyrum  'ulaşma yakarım hatta seni uzaklaştırırım '  gereksiz bu yüzden atılacaksam :) ben kaybetmem yine girer okurum ama benim yorumlarımı okuyamayacak insanlar için kayıp olur
Hiç ukala değilim sevmemde ukala olanları ama dürüst olmak en doğrusu...
Gerçekten ilginç yorumlar...
Seniaramızda görmek güzeldi kaybetmek istemeyiz:)
Ukalalık bir tavırdır..Sitede  genel itibarıyla buna pek itibar göstertene rastlamadım..
Katılımcı üyeler  gerçekten çok saygılı ve sevilelidir garantisini verebiliim  ...

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
cantuuu' Alıntı:
  Ancak hala idda ediyrum  'ulaşma yakarım hatta seni uzaklaştırırım '  gereksiz bu yüzden atılacaksam :) ben kaybetmem yine girer okurum ama benim yorumlarımı okuyamayacak insanlar için kayıp olur
Hiç ukala değilim sevmemde ukala olanları ama dürüst olmak en doğrusu...

Benimde gitmeye niyetim yok :) Atılsamda, ben istediğim sürece bir şekilde girip yine okurum :) :)

Gerçekten ilginç yorumlar...
Seniaramızda görmek güzeldi kaybetmek istemeyiz:)
Ukalalık bir tavırdır..Sitede  genel itibarıyla buna pek itibar göstertene rastlamadım..
Katılımcı üyeler  gerçekten çok saygılı ve sevilelidir garantisini verebiliim  ...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Bu güzel sohbeti küçük bir "kodlama" bilgisiyle böleyim. Çünkü @Cantu'nun takıldığı küçük bir nüans olarak gördüm. "Alıntı" tuşuna tıkladıktan sonra sistem

Kod:
[quote]...[/quote]
gibi bir kod üretir.

Yazacağın şeyleri

Kod:
[/quote]
bittikten sonra yazarsan "alıntı penceresinin içine" yazmamış olursun. Düzeltme zorunluluğunda kalmaz.

Yoğunluğun içinde zaman ayırdığınız için teşekkür ediyorum buradan sana ve şahsında herkese...

Siteye zaman ayırmanızdan ziyade ; aslında kendinize zaman ayırdığınızın da altını çizmek istiyorum.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Bu arada 16 numaralı adminler ve moderatörlere acil olmadığı sürece özel mesaj atılmayıp, konuyla ilgili sorunu ilgili bölüme yeni başlık halinde açılma kuralını "kurallarımız" arasından sildim.

Bu kurallar zaman içinde -yaklaşık 8 senenin tecrübesiyle- oluşan kurallar bütünüdür. Takdir edersiniz ki, her şeyin belirli bir sürece ihtiyacı vardır.

VE değişiklik her zaman güzeldir.  ::)

Umarım daha faydalı olur.

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
özgüя şαнιη' Alıntı:
Bu arada 16 numaralı adminler ve moderatörlere acil olmadığı sürece özel mesaj atılmayıp, konuyla ilgili sorunu ilgili bölüme yeni başlık halinde açılma kuralını "kurallarımız" arasından sildim.

Bu kurallar zaman içinde -yaklaşık 8 senenin tecrübesiyle- oluşan kurallar bütünüdür. Takdir edersiniz ki, her şeyin belirli bir sürece ihtiyacı vardır.

Teşekkür ederim dikkate aldığınız için. Ayırıca artık o hatayı anladım bundan sonra düzeltmeye bile gerek kalmayacak :)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
cantuuu' Alıntı:
özgüя şαнιη' Alıntı:

Teşekkür ederim dikkate aldığınız için. Ayırıca artık o hatayı anladım bundan sonra düzeltmeye bile gerek kalmayacak :)

Çözmüşsün, güzel olmuş  ::)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sevgili cantuu:)Senle fazlaca ortak yönümüzün  olduğunu düşünüyorum...
  Oldukça iddialı güçlü bir karektersin... (Kolay yanılmam):)

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:

Ben bu dünyadan olmadığımı düşünürüm:)  aslında çok yanlızım çünkü benim gibi düşünen hiç kimse yok etrafımda. Evet etrafım kalabalıktır ama onların konuştuklarını ben anlamam, bilmiyorum garip bir durum anlatılmaz yaşanır. Benim çabalarım insanlara boş gelir sen mi kurtacaksın sen mi değiştireceksin denir ama ben umursamıyorum. Eğer farklı biri olmaya çalışırsam kendimi heba ederim, bu da benim tuba böyle iştee :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Onca kalabalık içerisinde kendini düşünsel anlamda yalnız hissetmek ...Bilirim bu duyguyu...
Evet toplumu kurtarmak belki haddimize düşmez ama doğrularımızı söyleme özgürlüğümüz bari olsun diyenlerdenim...Demekki yalnız değilsin:)
(Fikirlerim sakıncalı geliyor pek çoğuna   çoğu zaman sansürlemek zorunda kalıyorsam da  alıştım artık):)

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
Onca kalabalık içerisinde kendini düşünsel anlamda yalnız hissetmek ...Bilirim bu duyguyu...
Evet toplumu kurtarmak belki haddimize düşmez ama doğrularımızı söyleme özgürlüğümüz bari olsun diyenlerdenim...Demekki yalnız değilsin:)
(Fikirlerim sakıncalı geliyor pek çoğuna  çoğu zaman sansürlemek zorunda kalıyorsam da  alıştım artık):)

Sadece doğmak, büyümek ve ölmekten ibaret çoğu insana göre hayat, ama bana göre değil. Ben 14 yaşımda hayatta hedeflediğimi yazdım kitap ayracı olarak kullanırım ki unutmamak için, gözümün önünde olur hatırlarım...
Çoğunu gerçekleştirdim ben mutlu etmekten etrafımda mutlu insan görmekten inanılmaz keyif alıyorum bunu herkes anlayamıyor. Tüm hedeflerim başkalarının mutluluğu üzerine çok az yol aldım daha Allah kısmet ederse çok uzun bir yol ve öğrenecek öğretecek çok fazla konum var:))

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
özgüя şαнιη' Alıntı:
Tuba tam da bu kelimelerin üzerine 2008 yılında yazılan bir yazı geldi aklıma... Yazı ve yazıda anlatılan film aklımda o kadar yer etmişki hemen aklıma geldi. Dolayısı ile okumanı isterim :

http://www.kendinigelistir.com/forum/kisisel-gelisim-yazilari/6-aylik-omrun-kaldi-deseler-ne-yaparsin/

Ömrü yarın yokmuş gibi yaşamak ama yarın için de sürekli bi'şeyler yaparak yaşamak lazım...

8)

Herkese iyi geceler.

Çok güzel bir paylaşım olmuş gerçekten kendimi buldum okurken. Başımıza illaki kötü olayların gelmesini beklemeden kendimizi mutlu etmenin yoluna bakmalıyız. Çok saçma gelsede çoğu kişiye  ben ölümden sonra güzel bir hayat yaşayacağıma inanırım.... Çünkü ben en az kırılmak kadar kırmayı da sevmiyorum elimden geldiğince iyiye yöneltmeye çalıştım ee bu uğurda da çok üzüldüm çoook. Bu yüzden ben her an ölecekmişim gibi yaşarım ve ölüm hiç soğuk gelmiyor tam tersi merak uyandıyor bende. Ölümle beraber iyi bir yaşamın beklediğine inanıyorum...

Hayat ne kadar sahte
Herkes kendi çıkarı için yaşıyor
Ve ben bu çıkarlar arasında kayboluyorum
Kendi farkındalıklarımdan kaçmak istiyorum
Bu sahteliğin içinde gerçeği yaşamak istiyorum
...Çok şey istiyorum belkide...
Gerçek gülüş, gerçek aşk, gerçek sevgili ve gerçek söz
Evet evet çok şey istiyorum
Susma ve sabretme zamanı
Sabretmeliyim ki
alıcağım mükafata değmeli…
Tuğba can…..See More

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
Hayat ne kadar sahte
Herkes kendi çıkarı için yaşıyor
Ve ben bu çıkarlar arasında kayboluyorum
Kendi farkındalıklarımdan kaçmak istiyorum
Bu sahteliğin içinde gerçeği yaşamak istiyorum
...Çok şey istiyorum belkide...
Gerçek gülüş, gerçek aşk, gerçek sevgili ve gerçek söz
Evet evet çok şey istiyorum
Susma ve sabretme zamanı
Sabretmeliyim ki
alıcağım mükafata değmeli…
Tuğba can…..See More
:alkis2 :alkis2 :alkis

Alkışlamak istedim son sözü...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
crt' Alıntı:
Tubacım:) Kolay yanılmam demiştim .Her sözümün arkasındayım satır satır.
  Daha siteye geldiğin an da çözmüştüm seni..  Benim için çok özelsin.Asi ruhlu ama bir o kadar da duyarlı vede hassas..Çakincelerini ve korkularını bertaraf etmiş cingöz.
Her defasında seni çok çok sevdiğimi söylemeyeceğim artık.
Sevgilerimi gönderiyorum ...Yakala:)

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
Aradayım yakaladım sevgilerin %50sini :) insan paylaşmalı lütfen :)