Kişisel Gelişim Eğitimi

feng shui konusunda bilgi paylaşmı....

  • Konbuyu başlatan demir170
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Meslekler Rehberi kategorisinde demir170 tarafından oluşturulan feng shui konusunda bilgi paylaşmı.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,235 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Meslekler Rehberi
Konu Başlığı feng shui konusunda bilgi paylaşmı....
Konbuyu başlatan demir170
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan demir170
D

demir170

Kullanıcı
3 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu konuda uzmalşmayı tercih ettim ve eğitimlerine bir fiil başladım...
bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımın bilgilerini paylaşmalrını isterim...

FENG SHUİ DÜNYASI'NDAN HAYATA BAKIŞ

Yaşam hepimize sınırsız fırsatlar sunar, ama bazılarımız o fırsatları bulup faydalanmanın yollarını buluruz; bazılarımız içinse, yaşam nehri öylesine önünden akıp geçer. Nehre boş boş bakanlar bilmeden hayıflanırlar, "şansızım ben" derler, çabalamadan. Belki de nasıl, ne yönde çabalayacaklarını bilmedikleri için. İşte Feng Shui, burada faydalanılacak klavuzlardan biri olarak çıkar karşımıza. Yaşamın sunduğu tüm nimetlerden payımıza düşen maksimum faydayı elde etmek için, kendi doğamıza dönmek, yaradılışımızdan getirdiğimiz özelliklerimizi keşfetmek ve bunları geliştirecek bize en uygun mekanları hazırlamak için bize rehberlik eder.

Feng Shui Nedir?
Sözlük anlamı "rüzgar" ve "su" olan Feng Shui, doğada var olan evrensel yaşam enerjisini, yaşadığımız mekanlarda harekete geçirmenin yöntemlerini gösteren eski bir Çin öğretisidir. Yaşam yolculuğunda bize sunulan seçeneklerden biri olan bu öğreti, evrenin güçleriyle denge içinde yaşamanın ve bunu mekanlarımıza taşımanın yollarını gösteren bir klavuzdur.
 
Üst