Facebook Sayfamız! +

• Konbuyu başlatan ThuNDeR
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular ve Yenilikler kategorisinde ThuNDeR tarafından oluşturulan Facebook Sayfamız! + başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 31,006 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular ve Yenilikler
Konu Başlığı Facebook Sayfamız! +
Konbuyu başlatan ThuNDeR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
O birçoğumuzun PC başında geçtiğinde ilk açtığı ana sayfası, duvarı, profili, hatta online seceresi diyebiliriz. :) Facebook!
Kendini Geliştir web sitesinin ana sayfa haberleri ve makalelerini, seçtiğimiz bazı forum konularını sizlere daha etkili duyurabilmek için bir Facebook sayfası açtık.
Açtığımız bu yeni sayfaya katılımlarınızı ve arkadaş tavsiyelerinizi bekliyoruz.
Sayfa önerisi yaparak birçok insana sesimizi duyurmaya yardımcı olabilirsiniz..
Hadi, sonra değil şimdi.
Sayfanın adresi: http://www.facebook.com/kendinizigelistirin

İyi seyirler..

Grubumuzun daha da büyümesi, birilerinin hayatında fark yaratabilmek adına şu kısa çözümü tüm üyelerimizden yapmasını rica ediyoruz.

İlk adım : Sol taraftaki menüden "Arkadaşlar'a Öner'e" TIKLA!

İkinci adım : Açılan kutuda herhangi bir arkadaşınızın üzerine gelip farenin sağ tuşuna TIKLA ve yeni sekmede aç'ı seç.

Üçüncü adım : Açılan tarayıcının adres bölümünü (http://www.facebook/) bölümünü SİL!

Dördüncü adım : javascript:fs.select_all();

kodu kopyala ve adres kısmına yapıştır. Bu sayede arkadaş listenizdeki tüm kişiler seçili hale gelecektir.

Son adım : Enter'a BAS! ve davetleri gönder'e tıkla...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Ellerine sağlık Osman.
Tüm arkadaşların arkadaş listesini sayfamıza önermesini rica ediyorum.
Birilerinin hayatına bir pencere açmaya neden olabilirsiniz...

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Eline sağlık Osman :)
Hemen şimdi beğeniyor ve arkadaş listemide davet ediyorum ;)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Kedime ait Facebook adresi açmadım  ama oğlumun adresinden takip edeceğim 
www.kendiniGeliştir.com kadar 
http://www.facebook.com/pages/Kendini-Gelistir/125167347523037
sayfanızında güzel olduğu kanısındayım teşekkürler ..

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Geldim gördüm... Bende oradayım... Lakin şimdilik arkadaş davet edemiyorum. Zira hiç yok.  Şimdi tek tek  arkadaş edineyim sonra  gerekirse davetle değil zorla sayfayada sokarım :)
Hayırlı olsun...

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Facebook'a üye olduğum gün kendini geliştiri de mutlaka eklerim.. Ama ne zaman üye olurum bilemiyorum  ???

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Thunder' Alıntı:
emosin' Alıntı:
Facebook'a üye olduğum gün kendini geliştiri de mutlaka eklerim.. Ama ne zaman üye olurum bilemiyorum  ???
O halde hiç üye olmasan daha hayırlı.. :D sen zaten +1 sin, amacımız daha çok insana ulaşmak.
Ben +1 olabilirim ama üye olduğumda oldukça bi arkadaşımı ekliyeceğim ve bi çok insanada ulaşacak.. Dediğim gibi ne zaman üye olurum (bu belki bir iki günde olabilir belki bir iki ayda olabilir) bilemiyorum..

H

hayalhane

Ben şimdi web kursundayım.Facebook açamadım burdan.Sorun var bağlantıda sanırım.

H

hayalhane

Hoca sen varsın ya Osman abi. ;D
Ne gerek şimdi rahatsız etmeye hocayı.
Ama çözemedim birtürlü. :)

M

MrAmor

Kullanıcı
27 Nis 2010
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
www.tahribat.com
Bende katıldım sayfanıza arkadaş listemide davet ediyorum şuan, tekrardan hayırlı olsun.
Bir öneride bulunmak istiyorum sayfada arada video paylaşımı olursa ve videolara sayfaların linkleri isimleri gömülürse paylaşırken güzel olacagı kanatindeyim