FaceBook grubumuza tüm üyelerimizi bekliyoruz!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arşiv kategorisinde Codex tarafından oluşturulan FaceBook grubumuza tüm üyelerimizi bekliyoruz! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,745 kez görüntülenmiş, 116 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arşiv
Konu Başlığı FaceBook grubumuza tüm üyelerimizi bekliyoruz!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Flamingo
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale

Dünyanın en büyük sitelerinden biri FaceBook! Eminim ki aranızda birçoğunuzun bir FaceBook üyeliği vardır. Orada da oluşturduğumuz bu "FaceBook Grubuna" tüm KendiniGelistir.Com üyelerini davet ediyorum. Madem ki bunun adı çılgınlık. (FaceBook çılgınlığı...) Buyrun, burada da çıldıralım.

http://www.facebook.com/group.php?gid=7539456230 adresinden ya da tam "buraya" tıklayarak FaceBook grubumuzun sayfasına girebilir, hemen sonra sağ üstteki Grup Logomuzun altındaki Join Group ifadesiyle grubumuza üye olabilirsiniz.

Name: İnsan İsterse! Kişisel Gelişim...
Type: Business - Employment & Work
Description: Bu grubun amacı nedir?
Bu grup, haddini aşmayı garanti ederek amatör bir ruhla hazırlanan, önemli bir noktaya temas eden, KENDİNİ GELİŞTİRMEYİ baz alan, bir grup olma gayretinde çaba harcayacaktır.

Bu grupta neler olacak, neler olmayacak?
Grupta bireyin “kendini geliştirmesi” için her şey olacak : Denemeler, makaleler, hikayeler, anketler… ama asla tavla oyunları, oyun hileleri, cep telefonlarına bedava mesaj, fıkralar vs. isteyenler aradıklarını malesef sitede bulamayacaklar. Bu arkadaşlarımızı GOOGLE‘a yönlendirmekten zevk duyarız.

Contact Info Email: ozg.sahin@gmail.com
Website: http://www.kendinigelistir.com
Street: KendiniGelistir.Com

Hepinizin katılımlarını bekliyorum.
Teşekkürler.

İyi eğlenceler.

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
İnşallah teşekkürler.

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
eftelya' Alıntı:
ama bu site ingilizce.... :( :(
  türkce yapmak icin internet de anlatımı videolu programlar var onlardan yararlanabilrisin

S

Sezal

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sakarya
ben katılamadım beni kaydetmemek için savaşıyo bu site

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
:) ilk ben üye oldum grubaa :D

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
Üye olan, olmaya çalışan herkese teşekkürler.
Evet git gide büyümeye devam ediyor...

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
evt isim ve soyadını yazınca yeterli oluyorrr ;)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
Sizlerden bir ricam var.

FaceBook grubumuza üye olan arkadaşlar, sizler de arkadaş listenizin tamamını (onlara bir şey katmak adına!) grubumuza davet ediniz.

Gerekli çoğunluğu yakalamamız lazım.

Teşekkürler.

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Cσ∂єx' Alıntı:
Sizlerden bir ricam var.

FaceBook grubumuza üye olan arkadaşlar, sizler de arkadaş listenizin tamamını (onlara bir şey katmak adına!) grubumuza davet ediniz.

Gerekli çoğunluğu yakalamamız lazım.

Teşekkürler.
  katılıyorum

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bende katıldım şimdi ama hiç bişey anlamadım bu siteden ..
msj yazıcam ama nerden yazıcam  :-[

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
σĸyคnцsyค' Alıntı:
Mesaj yazmak istediğiniz kişiyi bulduktan sonra yan taraftan "Send Message" butonuna tıklayarak mesajınızı yazabilirsiniz.

İngilizce bilmedikleri için siteye üye olmak istemeyenler; üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra, açıklanmasını istediğiniz soruları bu kısımdan ulaştırırsanız, dil bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler.
Sonuçta bu da bir Kişisel Gelişim katkısıdır:)

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zynep' Alıntı:
σĸyคnцsyค' Alıntı:
Mesaj yazmak istediğiniz kişiyi bulduktan sonra yan taraftan "Send Message" butonuna tıklayarak mesajınızı yazabilirsiniz.

İngilizce bilmedikleri için siteye üye olmak istemeyenler; üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra, açıklanmasını istediğiniz soruları bu kısımdan ulaştırırsanız, dil bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler.
özgürü bulup mu msj yazacağım yoksa grup adından bulup mu yazıcam onu anlamadım .

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
σĸyคnцsyค' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
σĸyคnцsyค' Alıntı:

özgürü bulup mu msj yazacağım yoksa grup adından bulup mu yazıcam onu anlamadım .
Özgür sanırım Codex değil mi?
Solda "Search" kısmının altındaki kutucuğa Özgür Şahin yazın ve enter'layın. Sitedeki tüm Özgür  Şahin'ler karşınıza çıkacaktır. Arkadaşınızı resminden tanırsanız, yanında "Send a Message" butonuna basarak kendisine ulaşabilirsiniz.
Bu tüm aradığınız ve mesaj göndermek istediğiniz için geçerlidir.
Ancak Grup sahibi üyeleri bulmak daha kolaydır.
Search (arama) boşluğuna Grup adını yazabilirsiniz, ve Gruba girince arkadaşınızı oradan bulabilirsiniz ve kendisine aynı şekilde mesajla ulaşabilirsiniz.
Ama kendisine mesajla ulaşmak buradan daha kolay ;)

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zynep' Alıntı:
σĸyคnцsyค' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
σĸyคnцsyค' Alıntı:

Özgür sanırım Codex değil mi?
Solda "Search" kısmının altındaki kutucuğa Özgür Şahin yazın ve enter'layın. Sitedeki tüm Özgür  Şahin'ler karşınıza çıkacaktır. Arkadaşınızı resminden tanırsanız, yanında "Send a Message" butonuna basarak kendisine ulaşabilirsiniz.
Bu tüm aradığınız ve mesaj göndermek istediğiniz için geçerlidir.
Ancak Grup sahibi üyeleri bulmak daha kolaydır.
Search (arama) boşluğuna Grup adını yazabilirsiniz, ve Gruba girince arkadaşınızı oradan bulabilirsiniz ve kendisine aynı şekilde mesajla ulaşabilirsiniz.
Ama kendisine mesajla ulaşmak buradan daha kolay ;)
gruba msj yazan arkadaşlar vardı ..
özgüre değilde gruba yazmak istiyorum ben..
bunun için search den grup ismini aratıp ordan hangi yolu izleyeceğim ..

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bakın Özgür'ün ilk mesajında şu not var;

http://www.facebook.com/group.php?gid=7539456230 adresinden ya da tam "buraya" tıklayarak FaceBook grubumuzun sayfasına girebilir, hemen sonra sağ üstteki Grup Logomuzun altındaki Join Group ifadesiyle grubumuza üye olabilirsiniz.

"Buraya" sözcüğüne tıkladığınız zaman sayfaya gireceksiniz.
Sağ tarafta "Join the Group" butonu var, ona tıklayın, artık üyesiniz demektir.
Mesaj yazmak için Grup sayfasında "The Wall" bölümünden "Write Something" butonuna basın ve mesajınızı yazıp "Send" butonuna basın.
Hepsi bu kadar:)
Eğer olmadıysa bana özel mesaj atın Modum, ben size şema ile açıklarım.