Facebook film oluyor

  • Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Facebook film oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,126 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı Facebook film oluyor
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan derman86
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0


Facebook film oluyorSon dönemin en popüler internet sitesi olan Facebook hakkında bir film yapılacak.Senaryo yazarı Aaron Sorking, sosyalleşme sitesi Facebook'un kurucuları hakkında bir film yapacak.

Sorkin, başrolünde Tom Hanks'in oynadığı "Charlie Wilson'un Savaşı" filminin ve Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlanan "The West Wing" adlı dizinin yaratıcıları arasında bulunuyor.

Yazar, senaryosuna destek olması için kendisine Facebook'tan bir kullanıcı hesabı da açtırdı.

Sorkin, Facebook'a üye olmasıyla ilgili olarak, "Projem konusunda atacağım ilk adımın, Facebook'un ne olduğunu anlamaya yönelik bir adım olması gerektiğini düşündüm ve o nedenle siteyi kullanmaya başladım" dedi.

Senaryo yazarı Sorkin, film projesinin Sony ile yapımcı Scott Rudin'in ortak bir projesi olduğunu da belirtti. Henüz ismi koyulmamış film projesinin başladığını, Sony de teyid etti.

Sorkin ayrıca, Facebook'ta kendisi adına alınmış başka üyeliklerin ve sayfaların da olduğunu ve bu durumun ürpertici olmaktan çok "pohpohlayıcı" olduğunu söyledi.

Sorkin, "Açtığım sayfada, 'bu gerçekten benim' diyorum. Bu profilin gerçekten bana ait olduğunu nasıl anlatabilirim bilmiyorum" diyor ve ekliyor, "Kimliğimi anlamak için beni sınava tâbi tutabilirsiniz."

47 yaşındaki senaryo yazarı, Facebook'u tam olarak anlayamadığını ancak siteyi anlamak için, siteye üye olan hayranlarının yardımlarına güvendiğini söylüyor

süperonlina
 
H

harariye

Kullanıcı
22 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
vay bee:)
facebook kullanmıyorum karşı değilim ama ho gelmiyor fıtratıma..
ama filme kesin giderim merak ettim doğrusu
 
E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bu  nasıl konulu bir film olacak merak ettim,figüranlarıda üyeleri herhal :)
 
D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
facebook güzel bir site bence bütün arkadaşlarınla iletişim kurmana izin veriyor albüm yapabiliyorsun ben kullanıyorum ve çok memnunum bir de flim mi çıkacakmış gideriz o zaman
 
Üst