ezilenler

• Konbuyu başlatan olası
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde olası tarafından oluşturulan ezilenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,335 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı ezilenler
Konbuyu başlatan olası
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan olası
O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
muhteşem bir kitap ruh tahlilleri harika gelişmeler hızlı sonu şaşırtıcı herkes mutlaka okusun ve yorumları bekliyorum

O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
ya kusura bakmayın kitabı okuyalı uzun süre oldu sadece etkisi üzerimde beğenmezseniz söz ikinizide benden istediğiniz birer kitap hediye sevgili shwred ve özgür bey

O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
okudunuzmu hemen kitabı inanmıyoruuuum

S

shrewd_ua

Kullanıcı
15 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
www.facebook.com
Şaka yapmıştım ama şimdi çıkıyorum soracağım kitabı, buraya baktığım iyi oldu inş yazarı da doğru kişidir. :)

O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
güzeldi ;) :ahah :bilgeadam evet doğru yazar hıııı şimdi anladım bi kitap borçlu olmamı istiyosuuuun canın sağolsun istediğinn kitap olsun arkadaşım

S

shrewd_ua

Kullanıcı
15 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
www.facebook.com
Est. ne borcu,aldım şimdi kitabı kısa zamanda bitirip görüşümü yazacağım,kitap işini de o zaman konuşuruz. ;D

H

hırslı.28

Kullanıcı
16 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
tamda elimde o kitap okuyorum şimdiye kadar güzel bende sonunu merakla bekliyorum :)

O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
aaa sevindim beğeniceğinizi ümid ediyorum hoş bi kitap sonu şaşırtıcı söyliiiiim mi sonununuuuuuuu :laylaylom

S

shrewd_ua

Kullanıcı
15 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
www.facebook.com

Evet okudum..Sonunda.
Kitap bitene kadar foruma girmeme sözü vermiştim,garip bir suçluluk hissettim nedense.Neyse bu önemli değil.

Kitabı okurken çok etkilendiğimi söylemek isterim öncelikle,ve de tavsiye ettiğin için ayrıca teşekkür ederim.
Genelde okuduktan sonra romanda kendimi buldum gibisinden yorumlar yapılır,fakat aksine benim hayatta
yapmam dediğim davranışlar,düşünceler vardı.Dediğiniz gibi insan psikolojisine yaklaşımı bundan asır önce
yazılmış olması o döneme de ışık tutuyor.

İçerikle ilgili olarak söyleyebileceğim tek şey Alyoşa'nın 'katlanılamayacak bir çocuk' olduğu ve Nataşa'nın
bitmez sevgisine anlam verememem oldu.Zavallı Vanya,sadece onda kendimi gördüm diyebilirim.

O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
öncelikle seninle gurur duyduğumu söylemeden edemeyeceğim helal olsun diyorum bakış açına hayran kaldım bende kitapta kendimi buldum ama şimdi ismini hatırlayamıyorum ama şu köpeği olan adam varya onun gibi işte ayrıca seni uzun zamandır sitede göremememin nedenin bu olduğunu öğrenince ayrıca mutlu oldum bende empatiyi bitirdim şimdi masumiyet müzesini alıp bitireceğim bende sana söz veriyorum bitirmeden girmek yok fazla kaybolma ortalıklardan

S

shrewd_ua

Kullanıcı
15 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
www.facebook.com
Pekala..Artık böyle sözler vermeyeyim kendime o zaman.. :)
Adamın adı Smith'di yanılmıyorsam.Köpekte Azorka.

O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
uzun uğraşlar sonucu nihayet kitabı buldum ve okumaya başladım şimdilik güzel gidiyo bakalım orhan pamuk un okuduğum ilk kiştabı olacak ona karşı ön yargılarımdan kaynaklansa gerek şimdi ben bu kitabı bitirene kadar siteden uzak mı kalcam yaaa biran önce bitirmeliyim o zaman

S

shrewd_ua

Kullanıcı
15 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
www.facebook.com
Peki madem.. Ön yargı yapacak bir şey yok aslında,yaptığı onaylanacak bir durum olmasa da bu durum sanatın önüne geçemez,şahsi fikrim.

O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
hııımm anladım ama kısmen katılıyorum sanatta olsa belli ahlak çerçevesi içerisinde olması gerektiği kanısındayım ama orhan pamuk sınırları bi hayli zorluyo sonra o sanattan uzaklaşıp şehevi duygularla hemhal olarak okuyucuyu kitaba kitlemeyi amaçlamış bazı yerlerde sanki ne dersin

S

shrewd_ua

Kullanıcı
15 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
www.facebook.com
Evet o konuda bir uyarıda bulunmadım belki de gerek duymadım, ama ben bu konuda da sanatın yanındayım;bazen öyle şeylere göz yumuyoruz ki hayatta, bence bu tür durumlardan farklı anlamlar çıkarmamalıyız.Olaya sanatsal olarak bakarsak ortada bir sıkıntı kalacağını düşünmüyorum.