EVLİLİK ÜSTÜNE!...birkaç enstante:))

• Konbuyu başlatan cooldeath
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde cooldeath tarafından oluşturulan EVLİLİK ÜSTÜNE!...birkaç enstante:)) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,682 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı EVLİLİK ÜSTÜNE!...birkaç enstante:))
Konbuyu başlatan cooldeath
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan vega
C

cooldeath

Kullanıcı
20 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Karınızı araklayan adama verebileceğiniz en büyük ceza, 'sende kalsın' demektir.
Sacha Guitry

Evlendikten sonra erkek ve kadın, yazı-tura gibidir; asla yüz yüze gelmezler, ancak hep beraberdirler.
Hemant Joshi

Her durumda evlenin. İyi bir eşiniz olursa mutlu olursunuz. Eşiniz kötü olursa filozof olursunuz..
Socrates

Kadınlar bize her zaman büyük hedefler gösterir, ve onlara ulaşmamızı engeller.
Dumas

Hiç yanıtlayamadığım en büyük soru şu olagelmiştir: 'Bir kadın ne ister?'
Sigmund Freud

Karıma  bazı sözler etmişimdir, o da bana bazı paragraflarla cevap vermiştir.
Anonim

Bazı kişiler uzun evliliğimizin sırlarını sorarlar;. Biz haftada iki kez restorana gideriz. Biraz mum ışığı, akşam yemeği, hafif müzik ve dans... O salı günleri gider, ben cuma.'
Henny Youngman

Terörizm beni hiç endişelendirmez. İki yıldır evliyim.
Sam Kinison

Fon transferi için elektronik bankacılıktan hızlı tek yol vardır ve buna evlilik adı verilir.
James Holt McGavran

Her iki karımla da talihim kötü gitti. Birincisi beni terketti, ikincisi terketmedi.
Patrick Murray

Evliliğinizi iyi götürmek istiyorsanız, 1) hatalı olduğunuzda itiraf edin, 2) haklı olduğunuzda susmayı bilin.
Nash 

Karınızın doğum gününü unutmamanızın en iyi yöntemi, bir kez unutmanızdır.
Anonim

Evlenmeden önce ne yaptım, biliyor musunuz? İstediğim her şeyi..

Henny Youngman

Karımla ben 20 yıl çok mutlu yaşadık. Sonra da tanıştık.
Rodney Dangerfield

İyi bir kadın, kendisinin yaptığı her  hatasında kocasını affedendir.
Milton Berle

Evlilik, kişinin düşmanıyla yattığı tek savaş şeklidir.
Anonim

Adamın biri evlenecek kadın aradığı ilanını verir. Ertesi gün aynı mesajı ileten yüzlerce mektup alır: 'Benimkini alabilirsin' .
Anonim

Birinci adam (iftiharla): 'Benim karım bir melek!'
İkinci adam: 'Çok şanslısın, benimki hala yaşıyor' 

S

spiritualsigns

Kullanıcı
20 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Şu kadınlara yönelik yaklaşımı neden değiştiremiyoruz... bunlar basit detaylar kadınların gündelik halleri...  8)

siz asıl erken ölen erkeklerin hikayesini dinleyin!

C

cooldeath

Kullanıcı
20 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
spiritualsigns' Alıntı:
Şu kadınlara yönelik yaklaşımı neden değiştiremiyoruz... bunlar basit detaylar kadınların gündelik halleri...  8)

Ama bunlar büyük insanların iz bırakan sözlerii erken ölen erkekler icinde varsa paylaşırsan seviniriz ;)

S

spiritualsigns

Kullanıcı
20 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
cooldeath' Alıntı:
spiritualsigns' Alıntı:

Ama bunlar büyük insanların iz bırakan sözlerii erken ölen erkekler icinde varsa paylaşırsan seviniriz ;)
büyük insan olmuşlar ama ikili ilişkilerinde başarıyı yakalamaktan acizler gibi görünüyor... ve iz bırakan korkarım sadece sözleri değil ;)

C

cooldeath

Kullanıcı
20 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
hımm karşımızda sert bakış açısı olan bır hanımefendi var iki yonden bakmalısınız bence olaylara!... :)

S

spiritualsigns

Kullanıcı
20 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
cooldeath' Alıntı:
hımm karşımızda sert bakış açısı olan bır hanımefendi var iki yonden bakmalısınız bence olaylara!... :)
bakış açısını sert tutmaya zorlanmış bir hanımefendi daha doğru olur.. Neden herşey kadınların üzerine dönüyor bir anlasam... Biz erkeklerin saf ve kolay kandırılabilir olduklarına değiniyormuyuz...  ;)

teşekkürler... uzatırsam konuyu,  forum üst kurulu kapatır... ;D işin şakası sabah yolda dinlediğim bir program yasaklanmış çok kızdım...  :mad:

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
Karınızın doğum gününü unutmamanızın en iyi yöntemi, bir kez unutmanızdır.
Anonim
dün babam anneminkini beşinci kez unuttu  :eek: sanırım bu yüzden yıllardır evliler babam korkmadan annemin doğum gününü unutma cesareti gösterebiliyor ve hala nefes alıyor :kahkaha