EVLİLİĞİN EVRİMİ

• Konbuyu başlatan zuzu835
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde zuzu835 tarafından oluşturulan EVLİLİĞİN EVRİMİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,460 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı EVLİLİĞİN EVRİMİ
Konbuyu başlatan zuzu835
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alara_0154
Z

zuzu835

Kullanıcı
26 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
1. YIL
Koca şöyle  der:
--  O sevgilim,böyle  kesik  kesik  öksürmen  beni  endişelendiriyor.... biliyormusn artık  heryerden  hertürlü  mikrobu kapabiliyoruz...işimizi şansa bırakamayız şimdi doğruca  hastaneye gidiyoruz.. seni  bi  görmelerini  istiyorum,sanırım  bi  kaç gün  orda dinlenmemn  gerekicek...  biliyorum  hastane  yemekleri  kötü o  yüzden  sana sevdiğin  ev  yemeklerinden  getireceğim.. başhemşireyle  bu  konuyu  ayarlamıştım  bileee......

2.YIL
-- Bak  tatlım,bu  öksürükler iiye  işaret değil..aile  doktorumuzu  aradım,uğrayıp  sana bi  bakacak..şimdi  neden  gidip  yatmıyorsun  senin  dinlenmen  lazım.....

3.YIL
--Hayatım  bırak  şimdi  yemek  yapmayıda git yat...ben  sana yiycek  bişeyler  hazırlarım... evde  hazır  çorba varmı?....

4.YIL
--Bu hasta  halinle kendini  yormanı  istemiyorum...bulaşıkları bitirip  çocukları  yıkadıktan  sonra  lütfen  sende yat  dinlen.....

5.YIL
--Madem  hastasın  niye  bi  aspirin  almıyorsunn.....

6.YIL
--Orda  köpek  gibi  hırlıycağına git  banyaoda gargara  yap  bişey  yap boğazını  temizle....

7.YIL
--Allahaşkına bu  öksürükler ne zaman bitecek?????? etrafa  saçtığın  mikrop da  cabası....  benide  mi  hasta  etmeye  çalışıyorsun  senn......!!!!!!!!!!

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
puhahaha ;D ;D ;D
7 yıl çok ama
en fazla 3.sene olay biter ;D

E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
be böyle bir kişiyle 7 gideceğimi zannetmiyorum... :(

Z

zuzu835

Kullanıcı
26 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
korkmayın  arkadaşlar  bunlar  gerçek  dermiş ;D

G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
yok zuzucum doğru değil bunlar bekar arkadaşlarımız var korkutma  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Z

zuzu835

Kullanıcı
26 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
;Dgreencim her şakanın  altında  bi  gerçek  yatar  unutma  ;D  acı  gerçekler  bunlar ;Dgerçi  bende  korkuyorum  böylemi  olur  7  sene sonra  diye  ama  çaktırma
:D

G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
yok tatlım ben 11 senedir eviliyim eşim sadeece yaaa niye dikkat etmiyosun bak hasta oldun napcaz biz şimdi diye kızıyo yani  suçluyooo birazcıkkk ;D ;D korkuyo nolacak diye ;D

Ö

ömür

Kullanıcı
22 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
benim 4 senelik bi evliliğim var tabi zamanla bazı şeyler değişiyo ama bu anlatılan genelde 7. senede değilde olursa ilk sende zaten kendini gösterir bence zaten cicim ayı en fazla 6 aydır  ;D