EVDE BEKLEYEN ASLAN

• Konbuyu başlatan bıldırcın
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde bıldırcın tarafından oluşturulan EVDE BEKLEYEN ASLAN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,441 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı EVDE BEKLEYEN ASLAN
Konbuyu başlatan bıldırcın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
B

bıldırcın

Bir gün aslan hızlı adımlarla yolda giderken bir öküze rastlar.
Öküz aslana;"hayırdır,böyle telaşlı telaşlı nereye gidiyorsun?"diye sorar.
Aslan cevaplar;"Eve gidiyorum."
Öküz aslanın telaşına bir anlam veremez ve aslana takılmaya başlar;
"Ne o aslan kardeş,yoksa hanımından mı korkuyorsun? Bak ben korkuyormuyum?"
Aslan cevabı yapıştırır;"Tabi korkmazsın seni evde bir inek bekliyor,ama beni dişi aslan bekliyor."

Mutlu ve huzurlu aileleri incelediğimizde hepsinde görülen en önemli özellik,aile reisi olan erkeğin eşine ve çocuklarına olan bağıdır.İşten çıkınca bir an önce evine gitmek isteyen yada evine gittiğinde ev işlerinde eşine yardım etmeye çalışan erkekler,istediği saatte evine giden ve hiçbir şeye elini sürmeyen erkekler tarafından yadırganmaktadır.Ancak evine bağlı kişilerin aileleri daha mutlu olurken,bu konuyu fazla önemsemeyen kişilerin ailelerinde mutluluğu yakalamak daha güç olmaktadır.Hayatın müşterek olduğunu unutmadan ailemizle nitelikli bir beraberliği paylaşmalı ve mutluluğu evimizde aramalıyız.
                                                Mutluluk denen değerli elması
                                                dünyanın dört bir yerinde arayanlar
                                                  bulamazken,evlerinde arayanlar
                                                    ellerinde buldular

Oğuz Saygın

B

beyoncee

Kullanıcı
4 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
gerçekten çok doğru. mutluluk küçük şeylerde, eşinin bir bakışında, yattığı küçük bir sürprizde gizli. uzaklarda aranan büyük mutluluklar acı verir.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Çok güzel bir konuya değinmişsin.. Teşekkürler..
Şu da bir gerçek insan mutlu olduğu yerde bulunmak ister..
Evinde o huzuru bulamıyorsa dışarıda arar... Bunu genelde erkekler yapar doğru..

Velakin her zaman dediğim gibi "Önce anlayış".. Konuşularak çözülemeyecek olan çok nadirdir diye düşünüyorum..

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Belki "geri kafalı(!)" olarak nitelendireceksiniz fakat şunları belirtmem gerek..
En başında şunu belirteyim (evli iseniz) yuvayı dişi kuş yapar sözüne tamamen inanıyorum.
Bir erkeğin evden soğuması yada eve saatinde gelip saatinde gitmesi boş zamanını evinde geçirmesi gibi konular kadının elindedir.
Kadın erkeği mutlu ettiğinde olumsuz birşey meydana geleceğine inan(a)mıyorum.
Erkeklerin dışarıda aradığı şeyleri (normal bir insan için) söylememe gerek yok.
sonuç itibariyle kadın erkeğini mutlu etmeli biraz da abartayım yeri geldiğinde de dansözlere taş çıkarıcak şekilde oynamalı.. yeri geldiğinde susmasını bilmeli ee tabi yeri geldiğinde de konuşmasını..

B

bıldırcın

Aslında haklısın safari ama şimdi bazı erkeklerde var ki ne yaparsan yap gözünü alamazsın dışarıdan,hep fazlasını ister,ama  tabiki istisnalar kaideyi bozmaz,kadın kadınlığını bilirse erkekte ona kul köle olur.Tecrübeyle sabit ;)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
bıldırcın' Alıntı:
Aslında haklısın safari ama şimdi bazı erkeklerde var ki ne yaparsan yap gözünü alamazsın dışarıdan,hep fazlasını ister,ama  tabiki istisnalar kaideyi bozmaz,kadın kadınlığını bilirse erkekte ona kul köle olur.Tecrübeyle sabit ;)
yazımın arasına iliştirdiğim parantez içinde bir yazı vardı normal bir insan için... durup durup okurum buradada paylaştığım konuyu ( Küçük kız ) ve iç çekerim ne denli bilinmez..
Bazan anlatılmak istenen kalıveriyor yürekte..

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
Mutluluk denen değerli elması
                                                dünyanın dört bir yerinde arayanlar
                                                  bulamazken,evlerinde arayanlar
                                                    ellerinde buldular (alıntı :) )                                                                      teşekkürler bu yazıyı birine okutacam emeğine sağlık