Erkekleri Sinir Etmenin Yolları

• Konbuyu başlatan roze
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde roze tarafından oluşturulan Erkekleri Sinir Etmenin Yolları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 36,410 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Erkekleri Sinir Etmenin Yolları
Konbuyu başlatan roze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turtur
R

roze

-Eski erkek arkadaşınıza iletmeniz gereken bir mesajı yanlışlıkla onun telesekreterine bırakın

-Sizi kentin en pahalı restoranlarından birisine götürmesini sağlayın; yemek gelince de yüksek sesle porsiyonların küçüklüğünden yakının.Ya da kıtlıktan çıkmış gibi yiyin

-Arkadaşlarının yanında küçük düşürün

-En sevdiği dostunu sürekli eleştirin

-O arabayı sürerken sürekli karışın;arabanın orasına burasına tutunun; frene basıyormuş gibi yapın

-Film seyrederken elini tutmayın

-Esprilerine gülmeyin

-Eski kız arkadaşlarıyla dalga geçin

-Uyurken kol ve bacaklarınızla ahtapot gibi ona sarılın ki sabaha kadar bütün vucudu uyuşmuş olsun

-Her gece, o, yatağa girmenizi beklerken cilt bakımınızı son derece yavaş yapın; çantanızı baştan düzeltin;bozuk paraları etajerin üzerine büyük bir itinayla yavaş yavaş dizin.Sonra yosunlu maskeyle yatın.

-TV' de heyecanla maç seyrederken odaya girin ve kanalı değiştirin; "bu belgeseli kaçıramazsın" deyin

-O dışarı yemek almaya giderken aç olmadığınızı söyleyin.Sonra o yerken ağzınızın suları aksın; başınızı yana eğip, size de vermek zorunda kalıncaya kadar sessizce onu seyredin

-Gününün nasıl geçtiğini sorun; sonra sözünü kesin ve kendi gününüzü anlatın

-Gününün nasıl geçtiğini sorun; öbür odaya geçin

-Gününün nasıl geçtiğini sormayın

-Sizi sevdiğini söylediğinde boş gözlerle bakın

-Yeni aldığı elbisenin yakışıp yakışmadığını sorduğunda, gözünüzü TV'den ayırmadan yakıştığını söyleyin.Daha sonra baktığınızda" aa, bunu mu giyiyorsun?"diye sorun.

-Onu eski erkek arkadaşınızla sürekli karşılaştırıp, "Hayatım, o saçımın dağınık kalmasına hiç aldırış etmezdi"gibi bir laf edin

-Kırk yılın başında, içinden geldiği için özene bezene yaptığı enfes yemeğin içine tuz başta olmak üzere her türlü baharatı koyun

-Hayatınızda onu hiç sakakllı görmediğiniz halde acayip yakışacağını beyan edin

-Yetişkin hayatı boyunca bıraktığı sakal ve saçlarını dibinden kestikten sonra uzun saç ve sakalı ne denli çok sevdiğinizi söyleyin

-Saçınızı onunkinden daha kısa kesin

T

tnctrkcell

ahmet bir erkek ve ben onu sinirlendirmek istiyorum ve ben bunları yaparsam onu sinirlendirmiş olacağım öyle mi?
-Uyurken kol ve bacaklarınızla ahtapot gibi ona sarılın ki sabaha kadar bütün vucudu uyuşmuş olsun  ;D
-Her gece, o, yatağa girmenizi beklerken cilt bakımınızı son derece yavaş yapın; çantanızı baştan düzeltin;bozuk paraları etajerin üzerine büyük bir itinayla yavaş yavaş dizin.Sonra yosunlu maskeyle yatın.  ;D

-Onu eski erkek arkadaşınızla sürekli karşılaştırıp, "Hayatım, o saçımın dağınık kalmasına hiç aldırış etmezdi"gibi bir laf edin  ;D

T

tnctrkcell

şaka şaka başlığın kadınların Erkekleri Sinir Etme Yolları olması gerektiğini tabiki anladım :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Niye sinir edelim yaaa. erkekleri mutlu etmek dururken demi.. :)

R

roze

tnctrkcell' Alıntı:
ahmet bir erkek ve ben onu sinirlendirmek istiyorum ve ben bunları yaparsam onu sinirlendirmiş olacağım öyle mi?
-Uyurken kol ve bacaklarınızla ahtapot gibi ona sarılın ki sabaha kadar bütün vucudu uyuşmuş olsun  ;D
-Her gece, o, yatağa girmenizi beklerken cilt bakımınızı son derece yavaş yapın; çantanızı baştan düzeltin;bozuk paraları etajerin üzerine büyük bir itinayla yavaş yavaş dizin.Sonra yosunlu maskeyle yatın.  ;D

-Onu eski erkek arkadaşınızla sürekli karşılaştırıp, "Hayatım, o saçımın dağınık kalmasına hiç aldırış etmezdi"gibi bir laf edin   ;D
Yine yazdın senaryoyu ;D ;D ;D

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
sevgili rozecim :)...neden böyle bir konu sectin bakim ???...

Bence de, olsun yine de öğrenelim de kullanmasakta olur
patates alalım yemesekte olur gibi oldu bee :D...

Niye sinir edelim yaaa. erkekleri mutlu etmek dururken demi..
sanada teşekkürlerimi iletirim sevgili su perisi :) güzel bir felsefe bu :)

C

catzilla

istesemde yapamam, tarzım değil...  :)

sevgilisini yada eşini  kendinden soğutmak isteyen varsa deneyebilir. ;D

S

smyye

Kullanıcı
1 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
bencede öğrenelim bir kenarda dursun.. :) :)

catzilla' Alıntı:
sevgilisini yada eşini  kendinden soğutmak isteyen varsa deneyebilir. ;D
hak edene yapmak lazım bence ;)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yaa çok keyifliii:))) Azıcık dalga geçelim de keyifmiz yerine gelsin yahuu..
Evet yaparım ben bunları..

Teşekkürler roze  ;)

S

senarist081

:D :D ;D Aman ne komik,meydanı boş buldunuz geçin bakalım dalganızı..

Y

yalnızımdostlarım

Kullanıcı
9 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ben böyle bir bayanla beraber olmayacağım için
böyle durumlara düşmezdim
:)

arsız meltem

arsız meltem

Kullanıcı
5 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
kütahya
ben bunları yapcaktım ama aşkım bana zaten çok sinir olduğunu bunlara gerek olmadığını söyledi  ;D

:D

arsız meltem

arsız meltem

Kullanıcı
5 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
kütahya
yalnızımdostlarım' Alıntı:
ben böyle bir bayanla beraber olmayacağım için
böyle durumlara düşmezdim
:)
böyle söleme canından çok sevdiğin biri çıkar ve sana böyle yaparsa  :-\
katlanmaktan başka çaren var mı sence ???

Y

yalnızımdostlarım

Kullanıcı
9 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
niye katlanayım ki
beni seven böyle yapmaz herhalde
yaparsa
zten beraber olamayız