Erkekleri Mutfağa Sokmanın Yolları

• Konbuyu başlatan bıldırcın
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde bıldırcın tarafından oluşturulan Erkekleri Mutfağa Sokmanın Yolları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,238 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Erkekleri Mutfağa Sokmanın Yolları
Konbuyu başlatan bıldırcın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turtur
B

bıldırcın

*Çiçekli-böcekli-meyveli mutfak önlükleri yerine, Örümcek Adam, Terminatör, X-Man desenli
önlükler yapılsın.

*Fırın eldivenleri kaleci eldiveni gibi tasarlansın.

*Çöp kutusu yüksekçe bir yere koyulsun; basket atmayı severler!

*İsviçre çakısını da severler mesela; onun gibi birden fazla fonksiyonu bir arada sunan aletler
üretilsin.

*Televizyon mutlaka olsun ve öyle bir ayarlansın ki yalnızca Kurtlar Vadisi ve futbol maçları
izlenebilsin.

*Mümkünse porselen, kristal gibi ‘kırılgan’ maddelerden yapılmış kap-kacak bulundurulmasın! Demir
çelik olabilir.

*Deterjanı kendisi koyan, bulaşıkları kendisi yerleştiren ve uzaktan kumandayla çalışan bulaşık
makineleri icat edilsin.

*Mutfak aletlerinin kullanım kuralları mümkün olduğunca basitleştirilsin.

*Ocağı yakmak için kullanılan çakmak Zippo olsun.

*Mutfakta, internete bağlı bir adet dizüstü bilgisayar olsun ki makarna suyunun kaynamasını
beklerken ayaküstü oyun oynayabilsinler.

*Etrafta çerez dolu kaseler, küllük ve benzeri mühimmat bulundurmak faydalı olabilir.

*Yemek kitaplarının dili değişsin, yeni bir mutfak terminolojisi oluşturulsun. “Bir tutam tuz”
yerine “çakının ucuyla tuz” diye yazılsın mesela.

*Tencere, tava, cezve gibi mutfak eşyaları yıldız futbolcu desenleriyle bezensin. (Takım kuracağım
diye onlarca tencere almaya kalkabilirler, bu maddeyi yeterince büyük bir mutfağınız varsa dikkate
alın).

*Yemeğin yanması ya da başına başka bir felaket gelmesi durumunda acil çözüm için mutfak panosunda
pizzacı, kebapçı, hamburgerci telefonları bulundurulsun.

B

Bülent

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
    Sağol Nihal.
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
ben sevmiyorum erkeğin evde iş yapmasını  :p
tamam ara sıra salataya, sofraya yardım etsin ama ne biliyim, genel olarak evde iş yapan erkekler bana itici geliyor  :-\
onun yerine önüne konulan yemeğe teşekkür etsin ,saygı göstersin 'kalk su getir' gibi çirkin tabirler kullanmasın yeter  ::)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Mümkünse Erkekleri Mutfağa Sokmamanın Yolları  başlıklı bir konu rica etsem? :D :D

B

bıldırcın

gôz∂є' Alıntı:
tamam ara sıra salataya, sofraya yardım etsin ama ne biliyim, genel olarak evde iş yapan erkekler bana itici geliyor  :-\
onun yerine önüne konulan yemeğe teşekkür etsin ,saygı göstersin 'kalk su getir' gibi çirkin tabirler kullanmasın yeter  ::)
Zaten erkeğin mutfağa girmesi demek kadın için o hafta uzunca bir temizlik anlamına geliyor :D

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
aynen babam bir salata yapar sanarsınız ki eve atom bombası düşmüş masanın altından bile havuç parçacıkları toplarım tezgahtan oraya sıçratabilmek ayrı bir başarı zaten  ;D

B

bıldırcın

gôz∂є' Alıntı:
aynen babam bir salata yapar sanarsınız ki eve atom bombası düşmüş masanın altından bile havuç parçacıkları toplarım tezgahtan oraya sıçratabilmek ayrı bir başarı zaten  ;D
;D ;D ;D
Ben tavana salça yapıştıran cinsini biliyorum bunların :D

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
gôz∂є' Alıntı:
aynen aynen katılıyorum girmesinler mutfaga filan....

B

Bülent

Bu konuda tamamen kadınlardan yanayım :)
[/quote]
İki kat kınıyorum.

Ayrıca belki bilmiyorsunuzdur ama, dünyanın en iyi aşçıları erkeklerdir.  :)

B

bıldırcın

Zynep' Alıntı:
Mümkünse Erkekleri Mutfağa Sokmamanın Yolları  başlıklı bir konu rica etsem? :D :D
Erkekler zaten mutfaktan ne kadar uzaklarsa bu konuyla alakalı tek bir konu bile bulamadım :D

L

lilaslmn

erkeği mutfağa sokmak için bunların hiçbirine gerek yok,biraz zerafet,biraz cilve ve gülümseme yeterli.erkeğin mümkünse hiçbir işe dokunmaması yanlısı olsam da önlüklü erkekler mutfakta şık duruyor bence.. ;D

B

bıldırcın

Bülent' Alıntı:
Bu konuda tamamen kadınlardan yanayım :)
İki kat kınıyorum.

Ayrıca belki bilmiyorsunuzdur ama, dünyanın en iyi aşçıları erkeklerdir.  :)

[/quote]Dünyanın en iyi aşçıları erkekler olabilir ama benim mutfağıma girmesinler.Gidip iş yerlerinde yapsınlar yemeklerini ;)Ayrıca onlar daha çok batırıyor yemek yaparken emin ol. Bizzat şahit oldum birkaçına

B

Bülent

lilaslmn' Alıntı:
    erkeği mutfağa sokmak için bunların hiçbirine gerek yok,biraz zerafet,biraz cilve ve gülümseme yeterli.erkeğin mümkünse hiçbir işe dokunmaması yanlısı olsam da önlüklü erkekler mutfakta şık duruyor bence.. ;D
Tövbeler tövbesi...  :-[