Erkekler kadınlardan daha yalancı çıktı.

• Konbuyu başlatan Harun
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde Harun tarafından oluşturulan Erkekler kadınlardan daha yalancı çıktı. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,741 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Erkekler kadınlardan daha yalancı çıktı.
Konbuyu başlatan Harun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hayalhane
H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Kadın - erkek ilişkileri üzerine yapılan bir araştırmada, erkeklerin kadınlara göre çok daha fazla yalan söylediği ortaya çıktı.

Kadınlara oranla erkeklerin çok daha fazla yalan söylediğini ortaya çıkaran araştırma, erkeklerin günde altı defa, kadınlarınsa üç defa bu yola başvurduklarını belirtiyor.

İngiltere´de 2 bin kişi üzerinde yapılan bir araştırmada erkeklerin kadınlara göre iki kat daha fazla yalan söylediği ortaya çıktı. Buna göre erkekler sırasıyla partnerlerine, patronlarına ve iş arkadaşlarına yalan söylüyor.

İki tarafın da en fazla söylediği yalan "Bir şeyim yok, ben iyiyim" yalanı. Ayrıca erkeklerin partnerlerin fiziki görünümü hakkında söyledikleri yalanlar da ´Top 10 Yalan listesinde´ ilk üçe girmeyi başarmış.

Beden dili uzmanı Richard Newman, pek çok insanın işaretleri göremediğini ve karşı tarafın yalan söylediğini anlayamadığını söylüyor.

"İnsanlar zannediyor ki yalan söyleyen kişiler göz temasından kaçar, yüzlerini saklar. Ama aslında durum bunun tam tersi. Yalancılar, sizi ikna etmek için ellerinden geleni yapar. Yüzünüzdeki reaksiyonları görebilmek için size direkt ve ilgiyle bakar."

Kadınlara oranla erkeklerin çok daha fazla yalan söylediğini ortaya çıkaran araştırma, erkeklerin günde altı defa, kadınlarınsa üç defa bu yola başvurduklarını belirtiyor.

ERKEK YALANLARI TOP 10:

1- Bir şeyim yok, ben iyiyim.
2- Bu son kadeh.
3- Göbeğin hiç de o kadar büyük değil.
4- Hiç fikrim yok.
5- Pilim bitti.
6- Üzgünüm aradığını duymamışım.
7- Bu kadar içmeyecektim.
8- Kendi yolumda gidiyorum
9- O kadar da pahalı değil.
10-Trafikte sıkıştım.

KADIN YALANLARI TOP 10:

1- Bir şeyim yok, ben iyiyim.
2- Bu yeni bir şey değil ki, yıllardır yapıyorum.
3- O kadar da pahalı değil.
4- İndirimdeydi.
5- Kendi yolumda gidiyorum.
6- Bilmiyorum nerede, dokunmadım bile.
7- O kadar içmeyecektim.
8- Başım ağrıyor.
9- Hayır, onu ben atmadım.
10-Üzgünüm aradığını duymamışım.

------------------

hahaha ben de kendi söylediğim yalanları sayayım yaa,çok yok ama :) .itiraf olsun  ;D ;D ;D

1 - Önemli değil canın sağolsun.
2 - İşim var.
3 - Ben bu konudan anlamıyorum.
4 - Bilmiyorum.
5 - Yok ben yemem aç değilim.

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Üzgünüm aradığını duymamışım.  :D

En klasik yalanım...Cep telefonu çıktı çıkalı
hayatım bitti zatii...Erilmez olmak istiyorum
yanlızlık istiyorumm olmuyo  :)

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Erkekler kadınlardan daha yalancı çıktı??  :)

Bunu zaten biliyordum abi...  ::)
Hatta üstteki top 10 listesini dahi biliyordum... Onları bilmeden de erkekler çözülemez ki zaten...

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Yazık yaaa...Çok üstlerine gitmemek lazım o zaman,bizlerin yüzünden dünyanın yalanını söylüyorlar,peki neden bu korku :kihkih

C

CaRDeNaS

Kullanıcı
14 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Cem Yılmaz'ın da dediği gibi;Yalan söylemekle ilgili paradoks vardır.Yalancı ,yalanı söyleyemeyene denir.Kadınlar bu konuda en yüksek seviyede oldukları için yalancı denmez,çünkü yalanı söyleyebilmiştir  ??? .Umarım anlatabilmişimdir ::)

P

pınarım:)

Kullanıcı
4 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Bİ ERKEK TARAFINDAN BÖYLE BİŞEYİN PAYLAŞILMASI GERÇEKTEN GÜZEL
Bİ NEVİ İTİRAF YANİ  ;D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Teessüf ederim. Dünyanın en büyük yalanı erkeklerin kadınlardan daha yalancı olduğunu söylemek heralde :d
Hem erkekler yalan sölemez belki söyleyeceklerini yanlış söyler o kadar. :d

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Tıpkı şu an senin söylediğin gibi değil mi Hocam  :D :D :D

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Baksanıza öylenen kalanlar eşit.
Bunu erkek kadın diye ayırmak yrine  kişiden kişiye göre değişen yalanlar desek daha doğru olur.
Ben hiç yalan sölemem diyen varmıdır bilemiyorum?

Benim başkalarına değil ama kendime söylediğim pekçok yalanlarım var.Bugün yine çok mutluyum, herkesi çok seviyorum .Yaşasın herşey yolunda gidiyor gibi  :(

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bir kere hayatta hiçbirşey yüzdeyüz yolunda gitmez.
Mutlaka bir sorun vardır.Asıl sorun yoksa orda sorun vardır  :D

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Tabiki  yüzde yüz orantısı sadece matematiksel formüllerde kesinlik kazanır.Hatatımızı bile heran kaybetme riskimiz varken hiç bişey için yüzde yüz teminat veremeyiz.
Ben kendime sölediğim yalanlardan bahsediyorum. İşte bir yalan daha ."Ölümden hiç korkmuyorum"derken bile yine yalan söylüyorum.

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Felsefe içine giriyor bu konu biraz, sadece kendine söylediğin yalanlar konusunda
kendini kötü hissetme msjı vermeye çalışmıştım  ;)
Bende ölümden kormuyorum  :)

O

ovulkayaalp

Kullanıcı
28 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
bide bunun için araştırma mı yapmışlar...???

ne gerek var ki... :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Cem Yılmaz bunun tam aksini anlaşılır bir şekilde,neden niçinleri ile açıklıyor,izlemenizi isterim ;D

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Eğer masal kahramanı kula Pinakyo gerçek olsadı  (kadın erkek farketmez) yemin ediyorum herkes kocaman bir burunla gezerdi : (

P

pLayer1_mtn

Kullanıcı
9 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Sakarya
Hadi canım,Cem yılmazın da dediği gibi yalan söylemeye 3 yaşında başlamış biriyle 28 yaşında başlamış olan biri aynı seviyede olabilir mi?:D
Kızlar daha çok yalan atıyr bence ve bu işte çok iyiler hehee:D:D:D

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
pLayer1_mtn' Alıntı:
Hadi canım,Cem yılmazın da dediği gibi yalan söylemeye 3 yaşında başlamış biriyle 28 yaşında başlamış olan biri aynı seviyede olabilir mi?:D
Kızlar daha çok yalan atıyr bence ve bu işte çok iyiler hehee:D:D:D
Tamam şöyle diyelim o zaman. Bayanlar erkeklerden daha az fakat çok daha inandırıcı yalan  söylüyor.:))