ERDAL DEMİRKIRAN KİTAPLARI

• Konbuyu başlatan ECİTAH
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde ECİTAH tarafından oluşturulan ERDAL DEMİRKIRAN KİTAPLARI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,886 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı ERDAL DEMİRKIRAN KİTAPLARI
Konbuyu başlatan ECİTAH
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan spiritualsigns
E

ECİTAH

Kullanıcı
5 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
bolu
Kendi potansiyelinin farkında olmak isteyenlere, cesaret,özgüven,kararlılık,çalışkanlık,pratik zeka isteyenlere,hayatı anlatılanlarla değil bildiklerimle yaşayacağım diyenlere "Erdal Demirkıran'dan harika kitaplar..."Sadece aptallar 8 saat uyur. Ben dünyanın en akıllı insanıyım.Adam dediğin benim gibi olur" bunlardan bir kaçı...

F

fatmasimay

Kullanıcı
5 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
ankara
en son okuduğum kitap sadece aptallar 8 saat uyur çok keyifli bir kitaptı roman tadında ilginç tarzı var

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
gayet güzel sevindim

uyumak kötü bir şey ,ölü zaman  :)

G

gokay

-Evet,bende bu kitabi buyuk bir zevkle okudum. Surukleyici bir tarzda yazilmis. Kendinizi olaylarin icerisinde buldugunuz oluyor,cogu zaman.

-Fazla uyumanin kotu oldugunu biliyordum ama bu kadar olumsuz yanlari oldugunu kitabi bitirince daha iyi kavradim!!

-Ve,basarili insanlarin biyografilerini ve yasam tarzlarini incelerken hep dikkat etmisimdir;Az Uyuyorlar...

-Sizce az uyuyanlar mi basarili oluyor,yoksa basarili olanlar mi az uyuyor?  ;)

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bende yazarın "ben dünyanın en akıllı insanıyım" kitabını okudum çok değişik bir tarzı vardı.. ama bu kitabını da okuyacağım, ismi çok doğru aptallar çok uyur...

A

alpdolan

Kullanıcı
17 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bilecik
Bütün Kitapları Çok Güzel Herkese Tavsiye. Özellikle BEN DÜNYANIN EN AKLLI İNSANIYIM Kitabı İnsanın Kendisini Bulmasına Kendini Farketmesine Ve Kendimizin Bir Dahi Olduğunu Anlamamıza Yardımcı Oluyor

M

MAYKIL2041

Kullanıcı
23 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Erdal Demirkıran'ın yeni kitabı  8.kitabı "SADECE BAŞBAKAN OKUSUN" yakında okurlarıyla buluşacak.
Diğer kitaplarını kesinlikle okuyun derim arkadaşlar.
Yeni çıkacak kitabı da merakla bekliyorum ve şimdiden öneriyorum ;)
Erdal Demirkıran'a göre çıkacak olan bu kitap "DÜNYAYI KÖKÜNDEN DEĞİŞTİREBİLECEK" nitelikte.

Siz neler düşünüyorsunuz diğer kitapları ve yakında çıkacak kitabı hakkında ?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Konu bütünlüğü bozulmaması amacıyla tarafımdan birleştirilmiştir. Teşekkürler.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Erdal Demirkıran'ın "Sen şimdi gideceksin ya Cehennem'in dibine git" isimli kitabını okudum.
Vermiş olduğu örnekler hem güldürdü hemde düşündürdü ama bu kitabı okurken biraz sıkıldım sanki bazı konuları çok uzatarak aktarmış..bu yüzden birbirini tekrarlayan konuları atlayarak okudum ama yazılarını çok beğendim.
Diğer kitaplarını da okumayı düşünüyorum ve okursam buradan paylaşırım sizlerle. :)

O

ozdilek

Kullanıcı
2 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
muratozdilek.blogspot.com
Erdal Demirkıran'ın tüm kitaplarını ve ilimize gelip verdiği konferensa gittim. Gerçekten muhteşem bir yazar olduğunu düşünüyorum gerçekten çok muhteşem fikirler besliyor. Size büyük bir şiddetle ilk kitabını öneririm ben hepsini okudum ama en içlerinden en beğendiğim "Ben Dünyanın En Akıllı İnsanyım" adlı kitabıdır bunu okumayan birisi hayatında bir çok şeyi gözden kaçırmıştır diye düşünüyorum benim hayat felsefem o kitapta gizliymiş meğersem ki gerçekten muhteşem insanın muhteşem kitapları okuyun lütfen. Sağlıcakla Kalın..

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
ozdilek' Alıntı:
Erdal Demirkıran'ın tüm kitaplarını ve ilimize gelip verdiği konferensa gittim. Gerçekten muhteşem bir yazar olduğunu düşünüyorum gerçekten çok muhteşem fikirler besliyor. Size büyük bir şiddetle ilk kitabını öneririm ben hepsini okudum ama en içlerinden en beğendiğim "Ben Dünyanın En Akıllı İnsanyım" adlı kitabıdır bunu okumayan birisi hayatında bir çok şeyi gözden kaçırmıştır diye düşünüyorum benim hayat felsefem o kitapta gizliymiş meğersem ki gerçekten muhteşem insanın muhteşem kitapları okuyun lütfen. Sağlıcakla Kalın..
Şuan da okuyorum, kitap çok çabuk ilerliyor,yazarın insanı yormayan bir tarzı var.Okuduktan sonra mutlaka yorumumu aktarıcam ;)

M

MAYKIL2041

Kullanıcı
23 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
SADECE BAŞBAKAN OKUSUN
Erdal DEMİRKIRAN

"Hayatı boyunca hiç kaybetmeyen tek adamım ben. Bir ölümsüz gibi yaşamayı başardığımı düşünüyorum ve öleceğime hiç inanmıyorum; ama olur da bir gün ölürsem, benden bahsederken sakın ‘Hayatını Kaybetti.’ diye bir ifade kullanmayın; çünkü ben ölmüşsem asla hayatı kaybetmemişimdir. Ben ölmüşsem mutlaka ölümü kazanmışımdır."

Dünyanın En Akıllı İnsanı Şimdi de
‘Sadece Başbakan Okusun’ diyor!

‘Sadece Başbakan Okusun’ kitabı Kashna Dahi Fabrikası’nın kurucusu, Dünyanın En Akıllı İnsanı Erdal Demirkıran tarafından yazarın 8. kitabı olarak kaleme alınmıştır.
Yazarın ifadesine göre 2016 yılında yaşanmış gerçek bir hikayeden esinlenerek vücuda getirilen kitap, roman tadında yazılmıştır. Naravenya Cumhuriyeti’nin Başbakanı olan Barkudza, bir gün durduk yerde bir zarfın üzerinde ‘Sadece Başbakan Okusun’ yazan bir mektup alır, mektupta yazılanlar başbakanı çok etkiler. Bu yazışmalar esrarengiz bir şekilde tek taraflı olarak devam ederken, başbakan bambaşka bir insana dönüşür ve ülkesini dünyanın en muazzam gücü haline getirir.

Kitapta trafikten teröre, ekonomiden dış politikaya kadar yüzlerce soruna, akla biraz fazla uygun çözümler sunan yazara,
- Kitabınızı özetler misiniz?
diye sorduğumuzda,
- Bu kitap başbakana gelen o mektuptur!
diye cevap vermiştir.

Hikayesiyle büyüleyici bir etki bırakacağından hiç şüphe etmediğimiz bu kitap, içindeki 100’ü aşkın akıl almaz projeyle de okuyucusunu şaşkına çevirecektir. ‘Sadece Başbakan Okusun’ mevcut başbakana ya da bilinen herhangi bir başkana yazılmamıştır. Devlet yönetenlere yüzlerce yıl esin kaynağı olacağını düşündüğümüz bu kitap tüm insanlığa hitap etmektedir.

Okuyanların vereceği iki tür tepki olacağını tahmin eden yayınevi yetkilileri sözlerini,
- Eğer bu kitabı yöneticiler okursa, ‘Biz bunları neden yapmadık ya da yapmıyoruz?’ sorusunu soracak, kitabı yönetilenler okursa ‘Sahi bunlar neden yapılmıyor?’ diyerek şaşkına döneceklerdir.
diyerek noktaladılar.

Erdal Demirkıran Kimdir?

Yazarın herhangi bir özgeçmişi bulunmamaktadır. 16 yıldır, 15 mart 2030’da saat 10:27’de bütün silahlı savaşları durduracağını iddia eden Erdal Demirkıran, Kashna Felsefesi diye kurduğu bir felsefeyi yazdığı kitaplarla insanlara ulaştırmaya devam ediyor. Toplam 7 kitabı bulunan ve çıkardığı her kitapla en çok satanlar listesinde haftalarca ilk onda kalmayı başaran Erdal Demirkıran, aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı’nca uygulanan ‘İyilik Kutusu’, yeni liranın üzerinde bulunan ‘Gülen Atatürk’ resmi ve ticari taksilerden gece tarifesinin kaldırılması projelerinin de sahibi.

E

ekolıst

Kullanıcı
12 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Malatya
arkadaşlar MÜMİN SEKMAN dan sonra keyifle okuduğum bir şahıs ERDAL DEMİRKIRAN... cidden süper.. :D

B

Break4Love

Kullanıcı
14 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Adana
www.altarates.com
Hayatı boyunca hiç kaybetmeyen tek adamım ben. Bir ölümsüz gibi yaşamayı başardığımı düşünüyorum ve öleceğime hiç inanmıyorum; ama olur da bir gün ölürsem, benden bahsederken sakın ‘Hayatını Kaybetti.’ diye bir ifade kullanmayın; çünkü ben ölmüşsem asla hayatı kaybetmemişimdir. Ben ölmüşsem mutlaka ölümü kazanmışımdır.

M

metinist

Kullanıcı
17 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
8 kitabından 7 sini okudum mükemmel ötesiydi....
"sadece başbakan okusun " kitabı kaldı onuda sipariş ettim
Erdal hocam sayesinde Öss ye sıfır stresle girdim Daha nasıl anlatılabilirki:)

S

spiritualsigns

ay ay ay yinemi çıkarmış zırvadan seçmeler serisine yeni bir kitap... Aferin para kazanıyo demek ki çok robotek var okuyan... ne olsun Türkiye ve insan manzarası işte.... yolda yürürken veya bir toplulukta 10 kişiden 8'i aynı tornadan çıkmış görünüm ve düşüncede olunca bu adamı seven insan sayısı normal oluyor...

Kel alaka olucak ama dün Özel üniversitelerden birinde okuyan kızcağızın birine bir partinin 6 okunun anlamını sordum ki o partinin gençlik kollarındaymış kendisi :D bilemedi  ;D  ama yılın moda renklerini söylesene deyince bülbül oldu... eee işte böyle insanlara hitap eden yazarlarımızda var... e onlarada lazım... devam..

M

MAYKIL2041

Kullanıcı
23 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
spiritualsigns' Alıntı:
ay ay ay yinemi çıkarmış zırvadan seçmeler serisine yeni bir kitap... Aferin para kazanıyo demek ki çok robotek var okuyan... ne olsun Türkiye ve insan manzarası işte.... yolda yürürken veya bir toplulukta 10 kişiden 8'i aynı tornadan çıkmış görünüm ve düşüncede olunca bu adamı seven insan sayısı normal oluyor...

Kel alaka olucak ama dün Özel üniversitelerden birinde okuyan kızcağızın birine bir partinin 6 okunun anlamını sordum ki o partinin gençlik kollarındaymış kendisi :D bilemedi  ;D  ama yılın moda renklerini söylesene deyince bülbül oldu... eee işte böyle insanlara hitap eden yazarlarımızda var... e onlarada lazım... devam..
Erdal Demirkıran'ın hangi kitaplarını okudunuz ?