en zor iş:öğrencilik

• Konbuyu başlatan ugur1905
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde ugur1905 tarafından oluşturulan en zor iş:öğrencilik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21,713 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı en zor iş:öğrencilik
Konbuyu başlatan ugur1905
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
U

ugur1905

Kullanıcı
15 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
türkiye
siz de en zor mesleğin öğrencilik olduğunu düşünüyor, yada öğrencilik meslek değildir diyorsanız düşüncelerinizi bekliyorum...ben öğrenci olduğum için bana en zor meslek öğrencilik gibi gelio...

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
sorma ya..valla öyle.çünkü öğrenciyken mesleğini seçmek zorunda kalıyorsun,ve bütün kafanı seçtiğin meslek için gitmen gereken okul puanını tutturabilmek için yoruyorsun. ???(anlatabildim mi).yani geleceğin,o zamanki tercihinle belli oluyor.anlatmaya çalıştığım başka bi şey daha var ama,anlatamıcam galiba  :)

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
Öğrencilik bitmeyen bir meslek. ömrünüz boyunca hayat okulunda öğrenciyiz.

L

Lanetli-Bebek

Kullanıcı
20 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
manisa
evt öğrencilik asla bitmeyen sonsuz bir meslek.çnkü hayatın o kadar çok sırrı var ki biz daha bunların %1 ini bile anca biliyoruz.ve ilerledikçe yaşımız belki bu oran %3 olur. öğrencilik çk zor ve öğrendiklerimizle yaşamk daha da zor

B

bayan asabi

Kullanıcı
6 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
ısparta
MECBURİ Bİ MESLEK İSTER SEV İSTER SEVME KURTULUŞ YOK ;D ;D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
En keyifli dönemi yaşamın öğrencilik. Tüm çarpıklıklara karşın! Tadını çıkarın... :)

E

ersin1453

Kullanıcı
17 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Isparta
kesinlikle türkiye şartlarındaki en zor meslektir öğrencilik
hocalarlamı uğraşırsın derslerle mi sınavlarlamı bilinmez
canı sıkılan dersten bırakır ağızını açıp tek kelam edemezsin

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
o zaman sıkmayın adamların canını kardeşim ;D
en zor meslekte kesinlikle iş bulamayanlarındır

E

ersin1453

Kullanıcı
17 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Isparta
iide kardeşim meslekten bahsediyoruz
iş bulamayanların zaten bi mesleği yokki

Y

yaneles

Kullanıcı
11 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
bence en güzel meslek ögrencilik  ;D ;D ;D ;D ;D

Y

yaneles

Kullanıcı
11 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
bun arada bir arkadaşımız  öğrencilik bitmeyen bir meslek demiş ama  öyle değil ne yani 40 yaşına gelince bilemi okulmu okutyacaz : ???

H

hazal93

Kullanıcı
11 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yakınlarımdan çalışan kişiler sürekli öğrenci olmak istediklerini söyler durular ancak bilmezler ki öğrenciliğin yükü ne kadar ağır çünkü öğrenciler geleceğin tüm yüklerini omuzlarında taşır "ileride ne olacağım" "mesleğimde başarılı olacak mıyım" iyi bir mesleğim olacak mı" bu sorularla kendini yer bitirir ama çalışan kişinin hayatı artık bir düzene girmiştir önünde kocaman bir belirsizlik yoktur biz öğrenciler gibi

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
hazal93' Alıntı:
Yakınlarımdan çalışan kişiler sürekli öğrenci olmak istediklerini söyler durular ancak bilmezler ki öğrenciliğin yükü ne kadar ağır çünkü öğrenciler geleceğin tüm yüklerini omuzlarında taşır "ileride ne olacağım" "mesleğimde başarılı olacak mıyım" iyi bir mesleğim olacak mı" bu sorularla kendini yer bitirir ama çalışan kişinin hayatı artık bir düzene girmiştir önünde kocaman bir belirsizlik yoktur biz öğrenciler gibi

Öğrencilerin bu kadar net ve yoğun bu düşünceyi taşıdıkları ihtimalini veremiyorum( tabi istisnalar dışında ) daha doğrusu daha çok Üniversite okuyan öğrenciler belki ,gelecek ve iş kaygısı duyuyorlardır ama İlköğretim ve Lise için ... :)
Çünkü lisedeyken ben bu kadar düşünmüyordum hayatı..sadece bir an evvel büyüklerim gibi olmak istediğim için,çalışmayı istiyordum. :)

S

sessiz_lik25

Kullanıcı
28 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
bu sözü söyleyen kesin öğrencidir.şu bir gerçek ki, hayatın en güzel dönemidir öğrencilik. hele lise ve üniversite.

ben hayatımın en güzel yıllarıdır öğrencilik yılları.
en çok kitap okuduğum
en çok memleket gezdiğim
en çok uyuduğum
en çok insan tanıdığım
en çok etkinliklere katıldığın
en huzurlu olduğum
en çok güzel anı bıraktığım dönem.

inanın okulda yaşadığımız tatlı sıkıntılar da olmasa bu güzelliklerin tadına tam varamayız. onlar da tuzu biberi oluyor işin.

bence kıymetini bilin.

T

tolgaist

Kullanıcı
12 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Arkadaşım normal şartlar altında sen hele bir iş hayatına atıl da o zaman görürsün tarzı bir cevap yazasım vardı,. Dün katıldığım bir derste hocanın anlattıkları bu konuda öğrenciliğin gerçekten de zor olabileceğini farkettirdi. Gerçekten çok zor bölümler var ve günde bırakın 1 -2 saati 9-14 saat arası çalışmak gerekebiliyormuş bazı bölümlerde. Bu arada çalışan kişilerin çok da zeki olduklarını belirteyim. Yani anlamadıklarından o kadar uzun saat çalışmıyorlar.

yok iktisat işletme gibi bir bölümde okuyorsan hiç ağzını açma istersen. Ben 4. sınıfta okula hiç gitmedim. Sosyalleşmeyi tercih ettim. Ayrıca okulu da hiç uzatmadım. Ama mühendis olarak böyle bir şeyi yapamayabilirsin. Bilmiyorum anlatabildim mi?

Yine de içinde bulunduğun dönemin değerini bil derim.
Sevgiler...

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
:) :D :D ;D ;Dilk defa bizi anlayan insanlar  çıktı çook çook katılıyorum katılmakla kalmayıp bu konuyu ele alan arkadasımı da çok çok tebrik ediyorum.... öğrencilik en zor fakat en de eğlenceli bir sey fakat su yazılılarda olmasa daha iyi olurdu  yaw ... ;D ;D :D :D :D

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
öğrenci arkadaşlar sabırlı olun hele bir okul bitsin
okul bittikten sonra görüşürüz öğrencilik zormuymuş

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
tutankhamon' Alıntı:
öğrenci arkadaşlar sabırlı olun hele bir okul bitsin
okul bittikten sonra görüşürüz öğrencilik zormuymuş
Ahhh nerde o güzelim öğrencilik günleri... derler değil mi? :)
Ben 80'de üniversiteydim!
Şimdi geri dönüp baktığımda, yaşamımın belki de en unutulmaz günleriydi diyorum sadece.

T

tolgaist

Kullanıcı
12 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zynep' Alıntı:
Ahhh nerde o güzelim öğrencilik günleri... derler değil mi? :)
Ben 80'de üniversiteydim!
Şimdi geri dönüp baktığımda, yaşamımın belki de en unutulmaz günleriydi diyorum sadece.
nasıl yani Zynep
Ben seni en fazla 28-29 filan diyordum. hesaplarıma göre en az .. yaşındasın
anladın sen onu:)
hep bu avatarın küçük olmasından kaynaklanıyo:))