EN SON izlediğimiz filmler ve yorumları

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde Codex tarafından oluşturulan EN SON izlediğimiz filmler ve yorumları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 127,546 kez görüntülenmiş, 479 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı EN SON izlediğimiz filmler ve yorumları
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Merhaba(lar),

Yapmamız gereken şu :
Herkes izlediği son filmi yazsın ve filmin edindirdiği izlenimi yansıtsın/yorumlasın. Son olarak da 10 üzerinden puanlayalım.

Keyifli günler.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Benimle Evlenir misin? (2008)

Jane yani filmin idealist, romantik ve kendinden çok başkalarını düşünen müzmin bir bekardır. Uzun soluklu bir gelin nedimelik kariyerini sürdürmeye karar vermiş gibi duran Jane’in kendi mutlu sonu her ne kadar pek ufukta gözükmemekteyse de, gizliden gizliye aşık olduğu patronunun kalbi,? kız kardeşi tarafından çalınınca, Jane de hata yapmış olabileceğini düşünerek, herşeyi, tekrar gözden geçirmeye karar veriyor.
Bir süre önce (CAN'ımla birlikte) bu filmdeydik. Film vizyona gireli çok oldu.
Ancak -biliyorsunuz- bazı şehirlere geç geliyor. Ya da size DVD\VCD imkanı sunulabiliyor.
Hayatının adamını arayan bir nedimenin, damdan düşer gibi hayatına giren bir AŞK HİKAYESİNİ anlatıyor. Film farklı yorumlanmış. VE şu mesajı veriyor : "Aşk, hayatınıza her taraftan girebilir." Güzel bir film-di.
Gitmeyenler, (bence) gitsin.
10 üzerinden 7 alır benden.

B

bloodelf

Kullanıcı
23 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Schindler'in Listesi

Yönetmen:

Steven Spielberg

Senaryo :

Steven Zaillian, Thomas Keneally(Kitap)

Tür:

Savaş, Dram

Yapım:

ABD 1993 197 dakika

konusu:Oskar Schindler (Liam Neeson, Polonya'ya gelmiş fırsatçı bir iş adamı.. Nazilerin başta olduğu İkinci Dünya Savaşı yıllarında para kazanmanın tek yolu olarak faşistlerle işbirliği yapmayı ve karışıklıktan yararlanmayı kafasına koyuyor. Alman burjuvazisiyle içli dışlı olarak kendisine bir fabrika açan Schindler, ülkede yaşanan müthiş soykırıma ilk başlarda duyarsız kalmaya çalışsa da, sonunda herşeye rağmen bir insan olduğunu hatırlıyor ve fabrikasını Yahudileri kurtarmak için bir umut yuvası haline getiriyor.. İkinci Dünya Savaşında 1100 Yahudi'yi faşist zulmünden kurtaran Oscar Schindler'in gerçek yaşam öyküsünden yapılmış bir uyarlama "Schindler'in Listesi

filmi kaçıncıya izliyorum ve her seferinde derinden bir şekilde etkileniyorum

bu filme 10 üzerinden 9 vermek bile filmin hakkını çalar

G

gkcv

Kullanıcı
10 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bilimser.blogspot.com
Schindler'in Listesi gerçekten çok güzel bir film .Çok uzun zaman önce izlemiştim ama yahudileri fabrikada çalıştırarak kurtarmaya daha sonra başladığı için filmin sonlarında yüzüğünü çıkarıp bununla kaç kişiyi kurtarabilirdim demesi beni çok etkilemişti

Benim en son izlediğim filmse anestezi. kime güvenmem konusunda takrar düşünmemi sağlayan bir kurgu var filmde. Bu açıdan güzel bir film

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Spiderwick Günceleri

Yönetmen Mark Waters
Senaryo Karey Kirkpatrick, David Berenbaum
Oyuncular Sarah Bolger, Freddie Highmore, Seth Rogen, Mary-Louise Parker, Andrew McCarthy
Filmin Türü  Macera, Drama 
Orijinal Adı The Spiderwick Chronicles

Simon, Jared ve Mallory kardeşlerin hayatları alt üst olur ve anneleriyle birlikte yıkık dökük bir eve taşınırlar. Burada tesadüfen buldukları güncenin kapağını kaldırır kaldırmaz hayatları değişir. Fantastik bir dünyanın olağandışı girdaplarına kapılan kardeşler kendilerini öcüler, gulyabaniler, elfler ve daha nice tuhaf yaratıkla dolu yeni bir dünyada bulurlar.

Fantezi film sevenler için harika...
Çocukluğunuza dönüp, hayallerin ötesinde bir filmin içinde buluyorsunuz kendinizi...
Filmin türünü de göz önünde tutup, filme 10 üzerinden 8 veriyorum.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
...Şimdi yada asla....

İşte gerçek oyunculuk diyorsanız...
iki süper oyuncunun birlikteliği ile böylesi güzel bir konu nasıl işlenir diyorsanız..
Gülerken ağlayıp ağlarken tekrar tebessüm nasıl ettirilebilir diyorsanız...
E daha ne duruyorsunuz...Kesinlikle izlenmeli...

filmin konusu kısaca geçersek.. 

Rob Reiner’in yönettiği ve Jack Nicholson, Morgan Freeman, Sean Hayes ile Rob Morlow’un rol aldığı Şimdi ya da Asla milyoner Edward ile araba tamircisi Carter’ın farklı dünyalarına bir bakış sergiliyor.

Yolları, bir hastane odasında aynı hastalığı paylaşmakla kesişen ikili, iki ortak noktaları daha olduğunu keşfeder: hayatlarının kalan kısmını yapmak istedikleri her şeyi yaparak geçirme arzusu ve kendileriyle barışma ihtiyacı.

Hayatları boyunca yapmak istedikleri herşeyin bir listesini yapıp hastaneyi terkeden iki arkadaş, birlikte araba seyahatine çıkarlar ve bu süreçte dost olup, hayatı dolu dolu, hoşgörü ve mizahla yaşamayı öğrenirler.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
puan  vermeyi unutmuşum  :(

10 üzerinden 100 diye bir puan yoktur ama olsa idi kesinlikle düşünmeden verecegim bir puan olurdu sanırım... :)

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz

Yapım Yılı: 2001
Süre: 145 dk

Oyuncular :Colin Farrell, Tom Cruise, Samantha Morton, Max von Sydow, Lois Smith

Yönetmen
Steven Spielberg

Senarist : Scott Frank , Jon Cohen

Yapımcı : Jan de Bont , Bonnie Curtis ,Gerald Molen ,Walter Parkes

Müzik : John Williams     Görüntü Yönetmeni : Janusz Kaminski

Kurgu : Michael Kahn    Yapım Tasarım :Alex McDowell     Hikaye :philip K. Dick​

evde sinema keyfi yapıp dün akşam sanırım beşinci kez izledim  ;)
türünün çarpıcı bir örneği...
filmin başarısında oyuncuların payı bir yana ,harika bir ekiple hazırlanmış olması da etkili
filmi izletmiyor, yaşatıyor. Her detay büyük bir ustalıkla işlenmiş  
10 üzerinden 9 alır benden
10 alırdı da ,sıfırcılığımdan 10 değil  ;)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Son Ders - Aşk ve Üniversite

Yapım : 2008, Türkiye
Tür : Dram / Komedi
Yönetmen : Mustafa Uğur Yağcıoğlu, Iraz Okumuş
Senaryo : Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Oyuncular : Dost Elver, Ege Aydan, Ferhan Şensoy, Ece Uslu, Engin Hepileri, Kaan Urgancıoğlu, Durul Bazan, Ekin Türkmen, Birce Akalay, Burak Sarımola, Neriman Uğur
Yapımcı : Mustafa Uğur Yağcıoğlu

Yurt dışından gelen bir Türk öğretim görevlisi üniversitedeki müfredatla sınırlı kalmaz. Bu yeni hoca iddiasızdır, “İlk dersimiz kimsenin buradan alınacak derse ihtiyacı olmadığı” diye başlar. Ancak öğrencilerin ve özellikle de bir tanesinin onu fark etmesi ile bambaşka bir dünya açılır önlerinde. Saffet Hoca’nın geçmişi ile üniversite öğrencisi Ulaş’ın hayatı garip bir şekilde kesişir.

Son 6 aydır izlediğim EN İYİ FİLM-di. Mutlaka ama mutlaka izlemenizi isterim...
10 üzerinden 10!
Teşekkürler Ferhan ŞENSOY...

G

gkcv

Kullanıcı
10 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bilimser.blogspot.com
Aliens (1986)
Yönetmen: James Cameron
Başroller: Sigourney Weaver, Carrie Henn

Konusu: Nostromo'dan kurtulan tek kişi olan Teğmen Ellen Ripley, yarım yüzyıllık derin uykusundan uyandırılarak dünyaya getirilir. Bu sırada yaratıkları buldukları gezegenin sonradan kolonileştirildiği ve insanların yaşadığını öğrenir. Söz konusu koloniden bir süredir haber alınamamaktadır ve Ripley, uzman bir komando ekibi ile yaratıkları yoketmeye ve sağ kalanları kurtarmaya gider.

Alien serisinin en iyi filmi bana göre 10 üzerinden 8

Söz konusu koloniden bir süredir haber alınamamaktadır ve Ripley, uzman bir komando ekibi ile yaratıkları yoketmeye ve sağ kalanları kurtarmaya gider.

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz

benim gibi evde sinema keyfini daha çok sevenler için işte bir film daha..
  Tür : Gerilim
Yönetmen : Nick Hamm
Senaryo : Ben Cort , Caroline Ip , Guy Burt (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Denis Crossan
Müzik : Clint Mansell
Yapım : 2001, İngiltere , 102 dk.

Oyuncular

Thora Birch , Desmond Harrington , Daniel Brocklebank , Laurence Fox , Keira Knightley 

Bir İngiliz özel okuluna giden dört genç, mühürlenmiş bir yeraltı deliğini gizlice keşfeder ve derinliklerine inerler.

filmi asıl ilginç kılan ,olayları tam olarak çözemiyor olmanız. Aslında başka bir şey beklerken başka birşeyler karşılaşıyorsunuz.
Hastalıklı bir beyne sahip aşık bir kızın sevdiği kişiye ulaşmak için neler yapabileceği üzerine...
Bir çok yönden eksik ama bir o kadarda sürükleyici
Gerilim sevenler için sıradışı bir yapım
Filmi film yapan oyuncuları da unutmamak gerek  ;)
tavsiye ederim 10 üzerinden 7 alır benden

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz

bir iki hafta oldu izleyeli
Yönetmen: Dave Meyers
Oyuncular: Sean Bean, Sophia Bush, Zachary Knighton, Neal McDonough
Senaryo: Eric Red - Jake Wade Wall
Müzik: Steve Jablonsky
Görüntü Yön: James Hawkinson
Tür: Aksiyon-Gerilim-Korku
Süre: 83 Dk.
Yapım Yılı: 2007
Ülke: ABD

olağanüstü korku ve gerilim sevenler kaçırmasın derim.
iki üniversite öğrencisi gencin, arkadaşlarını ziyarete giderken yanlarına aldıkları bir yabancı ile değişen hayatlarını konu alıyor ,tipik amerikan gerilim filmi gibi ama sean bean almış götürmüş filmi
bu filmde en çok sevgidiğim, müziklerinin harika oluşu
özellikle takip sahnesinin , izlerseniz farkedersiniz zaten  ;)
10 üzerinden 9 alır benden

G

gkcv

Kullanıcı
10 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bilimser.blogspot.com
Otostopçuyu görünce son izlediğim film değil ama beğendiğim bir filmdi:

Otostopçunun Galaksi Rehberi

Tür : Macera / Komedi / Bilim Kurgu / Uzay
Gösterim Tarihi : 19 Ağustos 2005
Yönetmen : Garth Jennings
Senaryo : Garth Jennings , Karey Kirkpatrick , Douglas Adams (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Igor Jadue-Lillo
Yapım : 2005, ABD / İngiltere , 109 dk.

Oyuncular

Anna Chancellor (Questular) , Mos Def (Ford Prefect) , Martin Freeman (Arthur Dent) , John Malkovich (Humma Kavula) , Bill Nighy (Slartibartfast) , Steve Pemberton (Bay Prosser) , Sam Rockwell (Zaphod Beeblebrox) , Zooey Deschanel (Trillian) , Alan Rickman (Marvin) 

Sabah korkunç bir başağrısıyla uyanan Arthur Dent, üzerinden otoyol geçeceği için kendisinden habersiz istimlak edilen evi yıkılmasın diye, kendisini dozerlerin önündeki çamurlu yola attığında, henüz dertlerinin ne kadar az olduğunun farkında değildir. Zira dünyamız da galaksiler arası bir otoyol inşaatının ortasında olduğu için istimlak edilmiştir ve bunu henüz kimse bilmemektedir.

Zalim uzaylılar dünyayı yok etmeden bir kaç dakika önce Ford Prefect gelip Dent'i alır ve uzaya götürür. Prefect, "Otostopçunun Galaksi Rehberi" isimli tuhaf yayının dünyadaki muhabirlerinden biridir. Rehber, evrenin her yerindeki muhabirleri sayesinde sayısız bilgi içeren bir turist rehberi gibidir. Artık yerinde uzay boşluğu bulunan Dünya hakkında ise sadece şu satırlar yer almaktadır: "Çoğunlukla Zararsız."

Dent belki gezegeninden olmuştur ama önünde keşfedilmeyi bekleyen galaksiler ve galip çıkılması gereken maceralar vardır. Bu serüvenler boyunca Dent, "hayatın anlamı" dahil bir çok şey öğrenecektir.

Filmin uyarlandığı kitabın yazarı Douglas Adams'ın hayranları, dünyanın her yerinde, giderek artıyor. Artık hayatta olmayan Adams'ın mizahi bilim kurgu serisi Otostopçunun Galaksi Rehberi şimdiye dek bir çok mecrada tekrar hayat buldu. 80'lerin kült bilgisayar oyununa, BBC'nin radyo skeçlerine ve çizgi romanlara malzeme oldu. Serüven sonunda beyazperdeye de yansıdı.

10 üzerinden 8

R

Real_Factor

Kullanıcı
9 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
KABADAYI

Yapım : 2007, Türkiye
Tür : Aksiyon / Dram / Macera / Suç
Yönetmen : Ömer Vargı
Senaryo : Yavuz Turgul
Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu, Rasim Öztekin, Şener Şen, İsmail Hacıoğlu, Aslı Tandoğan, Tuncay Beyazıt, Kemal İnci, Ruhi Sarı, Süleyman Turan, Candan Sabuncu, Rana Cabbar, Atilla Pekdemir, Dursun Ali Sarıoğlu, Ferdi Akarnur, Ayberk Atilla, Samim Baki
Yapımcı : Ömer Vargı, Mine Vargı, Murat Akdilek
Görüntü Yönetmeni : Ferenc Pap
Müzik : Benjamin Walken Beladi
Dağıtım : UIP Filmcilik
Süre : 2 saat, 20 dk.
Gösterim Tarihi : 14 Aralık 2007

Özet“Meşhur Kabadayılardan Ali Osman (Şener Şen) eski günlerine veda etmiştir. Beklenmedik bir anda yıllardır görmediği ve aşık olduğu kadının izini bulur ve bir oğlu olduğu haberiyle sarsılır. Oğlu Murat (İsmail Hacıoğlu) sevgilisi Karaca (Aslı Tandoğan) ile bir barda çalışmaktadırlar. Karaca’ya yıllardır aşık olan mafya üyesi Devran ise(Kenan İmirzalıoğlu) kızı geri alabilmek için herşeyi göze almıştır. Ali Osman’ın artık tek amacı oğlu Murat ve sevgilisi Karaca’yı canı pahasına korumaktır. Devran için hayattaki tek amaç Karaca’dır ve yoluna çıkan herşeyi ve herkesi yok etmeye hazırdır....”

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

Yönetmen: Kirsten Sheridan
Tür:Drama
Oyuncular:

* Freddie Highmore - Evan Taylor / August Rush
* Keri Russell - Lyla Novacek
* Jonathan Rhys Meyers - Louis Connelly
* Robin Williams - Maxwell "Wizard" Wallace
* Terrence Howard - Counselor Richard Jeffries
* William Sadler - Thomas Novacek
* Jamia Simone Nash - Hope
* Kaki King - Evan Taylor's hands (for all the guitar shots)
Süre:102 dk.
Yapım Yılı:2007

Yetimhanede yetişen Evan Taylor adındaki bir çocuğun müziği takip ederek ailesini bulma inancı...
Burada izleyiciye düşen bu inancın gerçekleşeceğine tanık olmanın verdiği heyecan...
Yer yer peri masalı öğeleri içeren etkileyici bir film.

'' Müzik her yerde, yapmanız gereken tek şey dinlemek.''

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım

Yönetmen
Hamdi Alkan

Senaryo
Mahkumlar

Oyuncular
Vural Çelik
Doğa Rutkay
Tamer Karadağlı
Yasemin Conka

Tür
Dram - Komedi
Müzik
Mahkumlar

Gösterim Tarihi
22 Şubat 2008 Cuma
Ülke
Türkiye
Yıl
2007
Evli ve bir çocuk babası olan Erdem, hayatını kuaförlük yaparak kazanmaktadır. Bir gün mahalle arkadaşı Ahmet'le karşılaşan Erdem, onunla bir çay bahçesine gitmeye söz verir. Ne var ki Ahmet bir uyuşturucu satıcısıdır ve telefonları dinlenmektedir. Ahmet'le ortak çalıştığı şüphesiyle narkotik şube polisleri tarafından tutuklanan Erdem suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da karısı dahil olmak üzere kimseyi inandıramaz.

Erdem'in hapishaneye düşmesi eşi Ayşen tarafından küçük oğlu Ali'den saklanmaktadır. Uzay savaşlarını çok seven Ali babasının dünyayı uzaylıların saldırısından kurtarmak üzere seçilmiş bir komutan olduğunu sanmaktadır. Bu oyuna zamanla bütün koğuş destek olacaktır. Erdem'in bu koğuştaki misafirliği ise o kadar çabuk bitmeyecektir.

Afiş fotoğrafını cezaevi tabur komutanının çektiği film, Bayrampaşa'nın gerçeklerine ve gündelik hayatına tanıklık ediyor.

Bahsettigi kadar iyi degildi,biraz gülümsemek için gittim,tek gülümsediğim sahne erdemin hapishaneye girdiginde ki sözü,"BEN FAZLA KALMAYACAĞIM, sözüdür..

Filmi izleyen biri olarak,şu an görüyorumki yukarda film içerigini analtan sözleri biraz abartılmış...

zaman kaybı...10/2...çok bile..

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bundan önce izlediğim  film   Sweeney Todd'du...Odaklandığım tek şey Johnny Depple olsada,müzükal tadında farklı bir damata tad  bıraktıgı inkar edilemez bir gerçek...

Tim Burton bir ropörtajında Johnny'de sevdiğim şey her şeyi konuşmadan anlatabilmesi demişti.Ne demek istediğini bu filmde çok daha iyi anladım...

Biraz hayal kırıklığına uğramış olsamda Johnny Depp'i alışkın olduğumuz tarzının dışında bir filmle görmek yinede tek kelimeyle harika...

10/8 veriyorum...
ayrıca insan etinden yapılmış börekleri yerkende midem çok bulandı.. :kuss elimde cips artı kolayı bitiremeden çöpe atmak zorunda kaldım..

Karayip korsanlarının devamı çekilmeyekmi acaba... :(

G

gkcv

Kullanıcı
10 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bilimser.blogspot.com
The Others

Tür : Korku / Gerilim
Gösterim Tarihi : 28 Aralık 2001
Yönetmen : Alejandro Amenábar
Senaryo : Alejandro Amenábar
Görüntü Yönetmeni : Javier Aguirresarobe
Müzik : Alejandro Amenábar
Yapım : 2001, Fransa / İspanya / ABD , 101 dk.

Oyuncular

Nicole Kidman (Grace) , Fionnula Flanagan (Bayan Bertha Mills) , Alakina Mann (Anne) , James Bentley (Nicholas) , Christopher Eccleston (Charles) , Eric Sykes (Bay Edmund Tuttle) 

İkinci Dünya Savaşı sonrası New Jersey... Kocasını savaşta kaybetmiş olan Grace, güneş ışığına hassasiyeti olan iki çocuğuyla birlikte, büyük bir konakta yaşamaktadır. Perdelerin hep sımsıkı kapalı tutulduğu eve, üç kişi uğrar: İhtiyar bir kadın ve adam, bir de dilsiz genç kız. Evi çekip çevirecek yardımcılar aramakta olan Grace, bu kişilere iş verir; onları çocuklarının sağlık durumu konusunda uyarır. Öte yandan, Grace'in kızı Anne, Victor adlı bir çocuğun kendileriyle birlikte evde yaşadığına inanmaktadır.

Evin çevresini kaplayan yoğun sis yüzünden kasabayla irtibatları kesildiği sırada, Grace, kızının anlattığı hikayelerin doğru olabileceği yolunda kanıtlarla karşılaşır. İşte bu noktada, eve yardımcı olarak aldığı insanlardan da şüphelenmeye başlar.

Gerilim olarak bende çok fazla bir şey uyandırmadı. Nicole Kidman'ın(Grace) ve kızı rolündeki Alakina Mann (Anne)'ın oyunculuğu çok iyi 7/10

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Dün gittiğim bir filmden bahsetmek istiyorum.
Bir hayal kırıklığı olduğunun üst notu ile başlayayım...

Not : Seni Seviyorum

Yönetmen Richard LaGravenese
Senaryo Richard LaGravenese, Steven Rogers
Oyuncular Hilary Swank, Gerard Butler, Lisa Kudrow, Gina Gershon, James Marsters
Filmin Türü  Drama, Romantik 
Orijinal Adı P. S. I Love You

Holly Kennedy, güzel, zeki bir kadındır ve hayatının aşkı Gerry’yle evlidir. Gerry amansız bir hastalık yüzünden öldüğünde, Holly’nin de hayatı kararır. Ona yardım edebilecek tek kişi, artık yanında değildir. Gerry ölmeden önce, Holly’ye bir dizi mektup yazmıştır. Holly’yi yeni maceralara yollayan mektupların her biri aynı imzayla bitmektedir: Not: Seni Seviyorum.
Film tamamen hayal kırıklığı... Bekletilerim yüksek-ti evet. Ama hiçbirisini karşılayamaması beni kırıklığa iten... Filmin tek iyi yanı, şu aralar Türk Sinemasının ne kadar ciddi ve iyi işler yaptığını ön plana çıkartması diyebilirim.

10 üzerinden 4!

Küçük, izlenebilir yanları olduğu için o da...

C

catzilla

Maskeli beşler kıbrıs

film hakkındaki yorumum.... ::)

vasat, izlemesemde olurmuş yanii...