En sevdiğiniz huyunuz ne?

• Konbuyu başlatan UNKAPANI
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde UNKAPANI tarafından oluşturulan En sevdiğiniz huyunuz ne? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,530 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı En sevdiğiniz huyunuz ne?
Konbuyu başlatan UNKAPANI
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan vega
U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Arkadaşlar en çok sevdiğiniz,sizi mutlu eden,iyi ki bu özelliğe sahibim dediğiniz huyunuz nedir?Hadi bakalım cevaplarınızı bekliyorum :)

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
övünmek gibi olcak ama bunu tamamen başkalarından duyduğum için söylüyorum. Karşımdakine çok güven veren biriymişim 8)

K

karagün

En sevdiğim huyum  doğruluğuna inandığım her konuda dönüşü olmayan mücadeye girerim...
(Sorulmamış ama ben yine de söyleyeyim: )
En sevmediğim huyum ise; sadece kendime değil yaşadığım toplumdaki haksızlıklara da müdahele edip susamayışımdır ki.
Bazı bazı bedelini ağır ödediğim anlarda çok oluyor : )

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Cevaplar çok güzel teşekkür ederim arkadaşlar ;)

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
karagün' Alıntı:
En sevdiğim huyum  doğruluğuna inandığım her konuda dönüşü olmayan mücadeye girerim...
(Sorulmamış ama ben yine de söyleyeyim: )
En sevmediğim huyum ise; sadece kendime değil yaşadığım toplumdaki haksızlıklara da müdahele edip susamayışımdır ki.
Bazı bazı bedelini ağır ödediğim anlarda çok oluyor : )
Güzel bir şeye değindin.Ben de kendimce doğruluğuna inandığım her konuda diretirim ve haksızlığa kim olursa olsun kesinlikle gelemem ama bu dışardan inatçılık gibi gözüküyor ama değil doğruluğundan emin olduğum şey hakkında kimse beni çeviremez ve savaşırım gel gör ki başkaları farklı düşünüyor.Tabi ben yine bildiğimi okurum çünkü gerçekten konu neyse benim için doğru olandır mutlaka  ;)

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Sabırlıyım ''Sabır sabır ya sabır''  :D

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
İnsanların en güzel huyum olarak değerlendirdiği kendimin ise en kötü olarak değerlendirdiğim bir huyum var.
Fazla açık kalpli olmak...Ne hissettiğimi her zaman açıkça ifade ederim.Bu huyum bana çok zarar vermiştir
her ne kadar çevrem mutlu olsa da bu konudan ötürü.. :(

E

ebu_ubade

Kullanıcı
20 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
KONYA
:D güler yüzlüyüm,sabırlıyım,delidoluyum,kin tutmam :D ukalayım

K

karagün

ebu_ubade' Alıntı:
:D güler yüzlüyüm,sabırlıyım,delidoluyum,kin tutmam :D ukalayım
Kendinle çelişkiye düştüğünü söylesem umarım kırılmazsın? : )
Kin tutmayan sabırlı ve güleryüzlü olan bir kişi hoşgörülü denmektir ki zaten istese de ukalalık yapamaz .
Sanıyorum şaka amaçlı söyledin?

Neyse konuya döner isek;
Kaliteli düşünüp kaliteli yaşamayı hedef edinmiş olmam beni ukalaca davranışlardan uzuk tutuyor işte buda enn beğendiğim özelliklerim arasındadır ...
( ya insan bu bölümde yazarken sanki kendisini övüyormuş abartıyormuş hissine kapılıyor ama
umarım inandırıcı olmayı başarıyorumdur?) : )

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
karagün' Alıntı:
( ya insan bu bölümde yazarken sanki kendisini övüyormuş abartıyormuş hissine kapılıyor ama
umarım inandırıcı olmayı başarıyorumdur?) : )
Bence hepinizin verdiği cevaplar kendinizi tanıdığınız anlamına geliyor.Bu da çok güzel bişey..Zaten farklı bişey olsa bi başkasını değil önce kendimizi kandırmış oluruz :) Güzel cevaplar tekrar teşekkürler ;)

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
selam ---------bende söylim en sevdiğim özelliğim canm sıkkın olduğunda kendimi mutlu edebilmem :)

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
aşırı merhametli oluşum en sevdiğim huyumdur zaman zaman bunu kullanmaya çalışsalarda hep mükafatını almışımdır

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bende güleryüzlüyüm..
Ama gelde inandır işte heheh..
Esas ben hemen hemen her yanı ile mükemmele yakın biriyim :d
Bak bu son cümleden aynı zamanda megoloman oldugumda söylenebilir..

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
hmmm.benim en sevdiğim huyum galiba herkesin benle konuşca rahatladığını söylemesi...kısacası pozitif biri olmam diyebilirim... ;)

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Asla kin tutmam... Bu huyum bazen başımı yakıyor ama mutlu olmamı sağlıyor aynı zamanda.