Kişisel Gelişim Eğitimi

Dünyanın En Güzel 7 Vahası

  • Konbuyu başlatan Zynep
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde Zynep tarafından oluşturulan Dünyanın En Güzel 7 Vahası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,979 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Dünyanın En Güzel 7 Vahası
Konbuyu başlatan Zynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tigerlook21
Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
1) Ubari Vahası/ Güney Batı Libya2) Huacachina Vahası - Peru: Çölün ortasında, vaha kenarında devamlı yaşayan 100 kişinin bulunduğu küçük bir köyde bulunan "Amerika'nın tek büyük vahası". Ica şehrinin turistik sayfiye yeri olarak kullanılıyor.

3) Ein Gedi - İsrail: Ölü Deniz'in batısında yer alan en büyük vaha.4) Chebika Vahası/ Tunus "Güneşin Kalesi"5) Timia Vahası - Nijer: Nijer'in kuzeyinde yer alan vaha ülkenin en güzel vahası olarak biliniyor. Çölün ortasında ağaçlardan portakal ve nar toplamak isterseniz Timia Vahası'na gitmeniz gerekiyor.6) Gaberoun Vahası - Libya: Sahra Çölün'de bulunan Gaberoun, Libya'nın Sabha şehrine yakın bir konumda bulunuyor. Çok geniş göle sahip ve göl suyu çok tuzlu.7) Herdubreidarlindir - İzlanda: Odadahraun Çölü'nün, dünyanın en kurak yerlerinden birinin tam ortasında yer alır.

 
M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Hepsi çok güzel vahalar...
Teşekkürler paylaşım için.. :)
 
tigerlook21

tigerlook21

Kullanıcı
3 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
ben gitmek istemem ama resimlere bakması keyifli oluyorr.Demekki çölde de yaşanılacak yerler vardır.!
 
Üst