DR itirafları....

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan DR itirafları.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,943 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı DR itirafları....
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
kralsalih; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; Ülke: Almanya
Askerdeyken sağlık kontrolünden geçirilmiştik. İdrar tahlili için hepimize plastik bardaklar verilmişti. Erlerden biri bunun üzerine doktora: "Bunları neresine kadar dolduralım?" diye sormuştu. Doktorun cevabını aynen yazıyorum: "Bize biraz dudak payı bırak da içerken üstümüze dökülmesin."

polatefeali; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 46; İl: Adana
Bir arkadaşımın doktor babası anlatmıştı. Bir klinikte çalışıyormuş ve hiç abartısız her gün yaşlı bir çift muayene olmak için geliyormuş. Tabi kovmak olmaz, her gün muayene ediyor, ilaçları bittikçe yeni reçeteler yazıyorlarmış. Bir gün yaşlı teyze yalnız gelimiş. Klinikteki herkes şaşırmış. Merakla sormuşlar. Teyzenin cevabı: "Amcanız bugün biraz hasta, o yüzden gelemedi

ayıklapirincintaşını; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 32; İl: Ankara
Muayeneye gelen hastalar beni potansiyel damat olarak mı görürler bilinmez ancak kontrole daima süslenmiş, püslenmiş, bayram çocuğu kılıklı bir hanımla gelirler. Önceki gün yaşlı bir teyze kontrole torunuyla birlikte geldi. Torun yeni gelin gibi göz süzdü, bilindik tavırlar... Bu durumu diğerlerinden ayırıp beni dumur eden kısım şöyle gelişti: Torun masadan bir kağıt aldı, üzerine adını ve telefonunu yazıp bana uzattı, "Acil bir şey olursa ararsınız" dedi! Nasıl yani? Acil bir şey olursa siz beni arayacaksınız! Benim sizi aramam için nasıl bir aciliyet olabilir?

Doktor bir arkadaşım anlatmıştı;Bir adam on yaşlarındaki çocuğunu nefes darlığı çektiği için muayeneye getirmiş. Tetkiklerden sonra nefes borusuna baskı yapan bir tümör tespit edilmiş. Heyet halinde çocuğun babasına durumu anlatmışlar. Adam sonuna kadar sakin sakin dinlemiş. Bizimkiler de meseleyi anlatabildikleri için sevinmişler. Adam birden, "Yani şimdi pekmezi kaynatıp içirsek açılmaz mı?" diye sormuş

M

muhal

Kullanıcı
13 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
teşekkürler ...su perisi... emeğine sağlık  :) 

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
;D ;D ;D ya çok komik bunlar. bizim deli kız gülme kirizine girdi. iyiki patron yok burda ;)

S

SUNFLOWERS

ameliyat çok başarılı geçti
- peki şimdi nasıl doktor bey?
- bilmiyorum
- nasıl yani?
- kaybettik
- ne?
- bizim fingirdek selmin hemşire sen tut örgü öreceğim diye hastayı ameliyattan sonra hademeye teslim et. o da temizlik yaparken hastayı kapının önünde unutmuş. hırsızlar çaldı herhalde

+ hasta nasıl doktor bey??
- ameliyat güzeldi ama olmadı işte... kaybettik..
+ nasıl yani yaa??
- valla kaç kere söyledik gördüğün ışığa girme diye ama dinlemedi girdi işte..
+ hönkkk!!

- doktor bey doktor bey! ameliyat nasıldı? görebilir miyiz hastayı?
- ameliyat çok başarılıydı ama hastayı göremezsiniz
- neden ama?
- hastayı kaybettik
- ne diyosun doktor? başarılıysa nası öldü
- ölmedi beyfendi kayboldu. canı acımış heralde saklanıyo içerde bulurlar birazdan

- ameliyat nasıl geçti doktor bey?
- ameliyat çok başarılıydı, iyi operasyon yaptık, neşterler gayet keskindi, ameliyathane ortamı gayet hijyenikti ama...
- aması ne doktor bey?
- olmadı.
- ne olmadı?
- hastayı kaybettik. önümüzdeki ameliyatlara bakacaz.
- futbol mu lan bu heyvan herif?
- pardon.

- lan nerde bu hasta?
- ne bileyim az once buradaydi
- ulan nereye kayboldu bu beee ameliyat da cok basariliydi ne diyecez biz simdi hasta yakinlarina

- ameliyat çok sağlamdı ama hasta da tam bir kazmaymış canım...
- nasıl yani?
- işte gerizekalı... dünyaya gram katkısı olmayacak bir insan...
- öldü mü doktor?
- çok salaktı çoooooook...

* ameliyat nasil gecti doktor bey?
- hasta cok basariliydi
* nasıl lan?
- ameliyat öldü
* kaybettik mi necati abiyi?
- anla işte sen, anladın sen.

+eee ameliyat nasıl geçti doctor bey
- iyi geçti de sen ameliyatı boşver kendinden bahset biraz
+ hade len

+ameliyat nasıldı doktor
- valla iyiydi iki ters bi düz idare ettik
+ nasıl yani
- karaciğeri çözülmüş eşinizin ördük bizde hem baya şık durdu böbrekle falan iyi uyum sağladı yani

ameliyat nasıldı ?
-gayet hoştu ama o galoşlar üzerindeki mavi örtüye uymamıştı bizde üzerine beyaz örtü örttük
hasta nasıl doktor bey
-hastada o yatağa pek uymamıştı siz artık ona uygun bi çukur bulursunuz

+doktor doktor nasıl geçti ameliyat?
- ameliyat mı? ne ameliyatı?
+ işte bizim oğlan.
- ha o mu? ameliyat çok başarılı geçti. yani bir görseniz ekipçe ne kadar uyumluyduk, tam bir takım oyunu sergiledik sahada, ay masada. hatta bi ara bana neşter gerekti böyle, hemşire hanım sağ kanattan geldi, daha ben ağzımı açmadan neşteri verdi saolsun valla bravo bunca uyum, bunca kolektif çalışma. tam bir kolej havası içersindeydik.
+ ay ne güzel. ne zaman taburcu olur peki?
- vefakatlakin hastayı kaybettik biz.
+ ne? nasıl olur? hani ameliyat başarılıydı?
- ameliyat çok başarılı geçti ama hastayı kaybettik, nasıl oldu biz de anlamadık gerçekten, zemin mi kötüydü neydi. neyse, önümüzdeki maçlara bakıcaz.

+ameliyat çok başarılıydı ama hastayı kaybettik
_nası olur dr bey
+bizim hemşire yüzündeki cilt maskesini temizlemeyi unutmuş... onu görünce .------

ameliyat süperdi
+ ohh kurtuldu yani
- evet senin gibi bi malaktan kurtuldu
+ nası yani
- öldü işte lan
+ dohtor kaç benden

;D ;D ;D

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
:)güzelmiş hepsi ellerinize sağlık

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
SUNFLOWERS  diyaloglar çok güzeldi,Vardır bir gerçeklik payı:) mizahıda anlatılmış olsa hemen hemen hepsi yaşanmıştır.. Yukarda benim eklediğim dr itirafları bire bir gerçek:))

K

Kristal

Doktor bir arkadaşım anlatmıştı;Bir adam on yaşlarındaki çocuğunu nefes darlığı çektiği için muayeneye getirmiş. Tetkiklerden sonra nefes borusuna baskı yapan bir tümör tespit edilmiş. Heyet halinde çocuğun babasına durumu anlatmışlar. Adam sonuna kadar sakin sakin dinlemiş. Bizimkiler de meseleyi anlatabildikleri için sevinmişler. Adam birden, "Yani şimdi pekmezi kaynatıp içirsek açılmaz mı?" diye sormuş
Gülüyoruz ama acı bir gerçek tedaviyi reddetmeleri. :(

Bir tv programında jinekolog doğuda başından geçen bir olayı anlatmıştı;

Genç kadın doğum sancısı çekiyor bebek ters olduğu için sezaryen yapılmak zorunda.Eşine bilgi veriyorlar,eşi soruyor ne kadara mal olur?Masrafları söylüyorlar adam düşünüyor ve ben buna bu kadar başlık parası bile vermedim bırakın kendisi doğursun diyor.
Doktor epeyce dil döktükten sonra  ikna ettiklerini anlatmıştı.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Acı ama buda Türk insanımızın  bir başka yüzü...

K

Kristal

Doktorun nereniz ağrıyor sorusuna,''doktor değilmisin sen bul'' repliğini hatırladım birden. :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
parisşiirgibi; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 29; İl:Ankara 01.05.2006
O doktor gömleğiyle kendime güvenim o kadar artıyor ki, herkes bana bakıyor sanıyorum. Çıkardığım anda omzum düşüyor, güvenli bakışlarım sönüyor. Bir yasa çıksa da her yerde gömlekle gezsem.

naproksen sodyum; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl:Antalya 25.03.2006
Tıp öğrencisiyim. Doktor olmak istemiyordum. Kıytırık bir bölüm seçip yata geze okumak istiyordum. İşin kötü tarafı, artık hastalara bakıyorum. Bugün üroloji bölümündeydim. Adamın tekinin yumurtalıklarını incelemem gerekiyordu. Adamın soyunmasıyla tuvalete gitmem bir oldu. O neydi öyle ya! İğrenç! Haliyle hocam beni eve gönderdi. Sanırım ben bu işi yapamayacağım.

drklm; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 23; İl:İstanbul 14.03.2006
Tıp fakültesinde öğrenciyim. Tıp öğrencileri olarak hastalara uygulanan tıbbi prosedürleri izliyoruz. Özellikle hastaya acı veren işlemlerde birçok arkadaşım hastanın çok acı çektiğini düşünüp kendilerini kötü hissederken ben sadece yapılan işleme odaklanıyor ve hastalar için zerre kadar üzüntü hissetmiyorum. Galiba berbat bir doktor olacağım.

C

catzilla

polatefeali; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 46; İl: Adana
Bir arkadaşımın doktor babası anlatmıştı. Bir klinikte çalışıyormuş ve hiç abartısız her gün yaşlı bir çift muayene olmak için geliyormuş. Tabi kovmak olmaz, her gün muayene ediyor, ilaçları bittikçe yeni reçeteler yazıyorlarmış. Bir gün yaşlı teyze yalnız gelmiş. Klinikteki herkes şaşırmış. Merakla sormuşlar. Teyzenin cevabı: "Amcanız bugün biraz hasta, o yüzden gelemedi

;D ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Arıyorum ama yeni itiraflar bulamıyorum:) aramızda hiç dr yokmu itiraf edecek:)