Download severlere uygun bir tarayıcı

  • Konbuyu başlatan agokalper
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde agokalper tarafından oluşturulan Download severlere uygun bir tarayıcı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,672 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Download severlere uygun bir tarayıcı
Konbuyu başlatan agokalper
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan agokalper
A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Wyzo: İnternette geçirdiğiniz zamanın ciddi kısmında dosya indiriyorsanız bu tarayıcı tam size göre.

Günümüzde artık tüketiciler sadece tek bir işe yarayan ürünlerin neredeyse yüzüne bakmaz oldular. Her cep telefonu kameralı olmalı, MP3 çalarlarda oyun bulunmalı, resim görüntüleme programları temel düzenlemeleri de yapabilmeli... Durum böyle olunca sıkı internet kullanıcılarının iki temel ihtiyacını da birleştirme ihtiyacı göz ardı edilemez: Sörf ve dosya indirme.

Wyzo adlı tarayıcı tam olarak bu konuda uzmanlaşmış durumda. Temel olarak Firefox tarayıcısı üzerine kurulu olan Wyzo, sadece web sayfalarını gezmeniz için değil, dosya indirmek için de özel donanımlara sahip.

Tarayıcının yayınlanan 3. sürümünün görünüşü Firefox'tan çok Chrome'u andırıyor. Fakat asıl özelliği kendi üzerinde kurulu gelen FireDownload ve FireTorrents adlı ki eklenti. Firefox için de ayrıca indirilebilecek olan bu iki eklentiden FireDownload, dosya indirme hızını çoklu bağlantılar ile arttırırken, FireTorrents adından da anlaşılabileceği gibi torrent dosyalarını yönetmek için özel olarak tasarlanmış. Wyzo geliştiricileri bu iki eklenti dışında sörf keyfini arttıracak farklı eklentileri de tarayıcı üzerinde hazır bir şekilde dağıtıyorlar.

İnternet üzerindeki vaktinizin ciddi bir kısmını dosya indirerek harcıyorsanız bu tarayıcı tam size göre olabilir. Wyzo'yuhttp://www.wyzo.com/download/

alıntıdır..
 
S

serdarg

Kullanıcı
2 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
adresin sonuna (Wyzo-win-3.0.3.exe) parantezleri olmadan koyarsan sevinirim yoksa başka türlü açılmıyor ;)
 
A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
serdarg' Alıntı:
adresin sonuna (Wyzo-win-3.0.3.exe) parantezleri olmadan koyarsan sevinirim yoksa başka türlü açılmıyor ;)
yoo sorun yok en azından ben açabiliyorum ;)
 
Üst