dirilen köpek

• Konbuyu başlatan aydan korkut
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde aydan korkut tarafından oluşturulan dirilen köpek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,401 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı dirilen köpek
Konbuyu başlatan aydan korkut
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
A

aydan korkut

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
manisa
Bu gerçek bir olaymış benim çok ilgimi çekti sizlerle de paylaşmak istedim.Olay,bir havayolunun Hamburg-İstanbul seferini yaparken oluyor.Almanyadan binen bir bayan,köpeğini inince almak üzere pet sepet içinde kargoya veriyor.2 saat sonra uçak inince önce kargo açılıyor ve köpeğin ölmüş olduğu ortaya çıkıyor.Yer müdürü "Ne yapacağız?Kargoya konan hayvan ölürse çok büyük cezası var!"diye söylenirken oradan biri atılıyor ve "Bu köpeğin çok benzeri bizim mahallede var,kadını 15 dk.oyalayın ,onu getirip değiştirelim!diyor.Nitekim öyle yapılıyor,ölü köpeğin tasmasıda yenisine takılıyor.Bu arada kadın köpeğim nerde diye sabırsızlanıyor.5 dk. sonra kargodan çıkan köpeği gören kadın düşüp bayılıyor.Alandakiler"Eyvaah kendi köpeği olmadığını anladı galiba"diye düşünüyorlar.Kadının kendine gelmesiyle olay aydınlanıyor.Kadın zaten Almanyadan köpeğinin ölüsünü getiriyormuş!

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
vay uyanık vay , havayolu şirketini dolandıracaktı sanırım yoksa ölü köpeği neden getirsin herhalde gömmek için değil ama planı tutmamış birşey değil canından olacaktı neredeyse  ;D

K

Kristal

Daha neler duyacağız. :eek:
Köpeğin ölüsüne de bu kadar gülünür mü yahu. ;D ;D

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
:D :D :D
ilahi adalet.... :)

akıllımıymış ne?

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
vay uyanık vay , havayolu şirketini dolandıracaktı sanırım yoksa ölü köpeği neden getirsin herhalde gömmek için değil ama planı tutmamış birşey değil canından olacaktı neredeyse  ;D
...köpeğinden ayrılamamış ne kadar seviyormuş...havayolu şirketi de dürüstlük kurallarını ihlal ediyor şeklinde bir düşünce geçti aklımdan hiç bu şekilde düşünmemiştim 

S

smaile

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hay allah! işin içinden sıyrılayım derken daha kötü duruma düşmüşler.Umarım ders olmuştur onlara!!  :) :)

R

roze

İnanmıyorum ya, iyi ki kadına bir şey olmamış :)
Paylaşımın için tşkler Aydan ;)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
gôz∂є' Alıntı:
:) :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
hehhehehheheh......düşünemiyorum o anı....