DEVLETİN, YÜKSEK ÜCRET VERECĞİNİ İLAN ETMESİNE, RAĞMEN PERSONEL BULMDIĞI BOLMLER

• Konbuyu başlatan ebru_61
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Meslekler Rehberi kategorisinde ebru_61 tarafından oluşturulan DEVLETİN, YÜKSEK ÜCRET VERECĞİNİ İLAN ETMESİNE, RAĞMEN PERSONEL BULMDIĞI BOLMLER başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,361 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Meslekler Rehberi
Konu Başlığı DEVLETİN, YÜKSEK ÜCRET VERECĞİNİ İLAN ETMESİNE, RAĞMEN PERSONEL BULMDIĞI BOLMLER
Konbuyu başlatan ebru_61
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan musta67
E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
Bilişim teknolojilerinin hayatımızdaki önemi gittikçe artmaktadır. Bu nedenle bilişimle ilgili bölüm mezunları bugün iş bulabildiği gibi önümüzdeki dönemde de rahat iş bulabilecektir. Burada bir örnek vermek istiyoruz. Kamu kurumları yüksek ücret vermesine rağmen programcı ihtiyacını karşılayamamaktadır. Özellikle yazılım alanında büyük bir ihtiyaç bulunmaktadır. Son olarak Sosyal Güvenlik Kurumu; Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri veya Fen-Edebiyat Fakültelerinin 4 yıllık İstatistik, Matematik, Fizik bölümlerinden mezun olan ve yükseköğretimi sırasında bilgisayar alanında aldığı derslerde öğrendiği Cobol, Oracle veya Java programlama dillerinden en az birini bildiğine ilişkin belge veya üniversitelerin ya da Milli Eğitim Bakanlığının onaylı bilgisayar kurslarını bitirdiğine ilişkin sertifika sahibi olanlara 3500 YTL vereceğini duyurmuştur.
(memurlar.net)

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ay hadi inşallah
bu güzel bir haber
devlette gelişme var ;)

B

busra_53

Kullanıcı
1 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
cok güzel inş bizede nasip olur ;) :)

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
hadi hayırlısı bakalım..

I

I X I

Kullanıcı
28 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Komik. Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümü mezunuyum ama sistem destekci olarak çalışıyorum çünkü alanımda iş bulamadım. Ben şanslıyım en azından iyi kötü bir işim var ama çok başarılı bir çok arkadaşım hala iş aramakta. Bunlar kalkmış 3500 YTL den bahsediyor.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Bir şeyin altını çizeyim...
Bu tip mesleklerin alımları bir sınavdan geçmiyor. Önce iyi bir KPSS puanı, daha sonra o kurumun yazılı sınavı ve akabinde takip eden sözel mülakatlar...

Malesef Türkiye'min sistemi! (Acı yüzü)
Torpil hep şart!

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Hayat Zor ,Okumak Zor,Çalışmak Zor,Dışırarı Ülkeye gitemek Zor Zorda Zorr... :-[

T

tnctrkcell

bugün duyduğum en güzel haber bu ,hatta bugün duyduğum tek güzel haber bu :D Ağzına sağlık ya bende mühendislik okuyorum bitirince n olacan elktrikçi dükkanımı açacan diye dalga geçiyolar :D

T

tnctrkcell

gerçi özgür haklı ama  olsun 2 saniye sevindim en azından :D

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
sisteme gitmekten vazgeçtim yazıLıma gitmek istiyorum aşkım  ::)

K

kadir87

Kullanıcı
2 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
bana kalırsa bu program dillerini bilecek kadar kendini geliştirebilmiş biri, kendini geliştirmeye devam ederek daha iyi kazanabileceği bir iş bulabilir.

G

greenhouse

Kullanıcı
22 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
antalya
torpilsiz böyle bir işe girileceğini sanmıyorum.Keşke dediğin gibi olsa da yeni nasıl gençler rahat yaşam sürme imkanı elde etseler