Çürük diş kalp krizi nedeni

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Çürük diş kalp krizi nedeni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,974 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Çürük diş kalp krizi nedeni
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ayrisim
S

senarist081

Kullanıcı
30 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Duzce
SAĞLIKSIZ ve iltihaplı dişlerin insan vücudundaki bütün organları olumsuz yönde etkilediğini belirten Selimiye Devlet Hastanesi'nde görevli Diş Hekimi Sercan Ulugöl, “Çürükler başta kalp krizi olmak üzere görme bozukluğu, beyin, mide, böbrek ile romatizmal hastalıklara neden oluyor” dedi.

Ülkemizde İnsan salığını etkiliyen bir çok hastalığa neden olan ağız sağlığına yeterince dikkat edilmediğini vurgulayan Diş Hekimi Ulugöl, “Gerek bilinçsiz toplum, gerekse altyapının yetersizliği nedeniyle birçok insan diş bakımı ve tedavisi ile ilgilenmiyor. İhmal edilen diş sağlığı, başta kulak ve gözler olmak üzere tüm vücudu etkiliyor. Ne yazık ki birçok insanımız diş sorunu nedeniyle ya eklem romatizması hastalığına yakalanıyor, yada kalp krizi sonucu ölüyor” diye konuştu.

S

SUNFLOWERS

Kullanıcı
5 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Tarık yapılırmı şimdi bu!!!
Saat 16:eek:o diş randevum varken??? ;D ;D

S

SUNFLOWERS

Kullanıcı
5 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ama benim dişlerim sağlıklı ;D ;D

Kalp krizi tehlikesi yok :D :D

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
ÜÇ VAKTE KADAR GİDERİM HERHALDE BEN  :'( :'(

S

senarist081

Kullanıcı
30 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Duzce
Bir zaman bende de vardı o çürüklerden,kanal tedavisi dolguydu derken şimdilik yok ettik.. :)

A

aslı hemşire

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
karabük
eyvah bende ölücem sanırım.hemşireyim ama dişçiye gitmekten çok kotkuyorum.çürükde var valla ne yapacağimi bilemedim şimdi. ;D

A

ayrisim

Kullanıcı
17 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
allaha sükür cürük dişim filan yookk yeni bakımını yaptırdım dişleriminde ;D