Ctrl+A yap ve resime bak!!!

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Ctrl+A yap ve resime bak!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,304 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Ctrl+A yap ve resime bak!!!
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan metalci
S

senarist081

Bu japon ve çinli kızları  :eek: :eek: yüce yaratan özene bezene yaratmış sanki...

S

senarist081

Ama ayrı parantez açacak olursak,gerek güzellikleriyle gerek zerafetleriyle gerekse keskin zeka hususunda bizim Türk kızlarının yerini hiçbir topluluğun ferdi tutamaz,bu da bir gerçektir.Allah onlara da kıvrak bir zeka vermiş,laf yetiştirmede üzerlerine yok(Yarışma yapsalar ülkelerarası %100 eminim bizimkiler birincilik alırlar bu hazırcevap halleriyle,bu da bir Allah vergisi kabul etmek lazım canım  ;)

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Gözüm bozuk olduğundan dolayı mı göremiyorum?

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
senarist sana katılmıyorum :) kusuruma bakma
çünkü eskiden bunun böyle olduğunu sanmıyorum....
bu devirde böyleler
nerede susup nerede konuşacaklarını bilmiyorlar gördüğüm kadarıyla

başka ülke kızlarıyla bir muhattap olmadım bence her toplumun iyisi kötüsü var

(o değilde ben böyle yazınca bir tartışma başlamaz işala :p)

C

cnslmst

senarist081' Alıntı:
Ama ayrı parantez açacak olursak,gerek güzellikleriyle gerek zerafetleriyle gerekse keskin zeka hususunda bizim Türk kızlarının yerini hiçbir topluluğun ferdi tutamaz,bu da bir gerçektir.Allah onlara da kıvrak bir zeka vermiş,laf yetiştirmede üzerlerine yok(Yarışma yapsalar ülkelerarası %100 eminim bizimkiler birincilik alırlar bu hazırcevap halleriyle,bu da bir Allah vergisi kabul etmek lazım canım  ;)

arada haklısın 8 ülkeye gittim bizim türk kızları gibisini bulamadım...

A

ayben

Gerçekten de güzel bir bayanmış ama sevsemde Uzak Doğuluları, hatta bütün insanları; yok bizim gibi bir millet olmayacakta. ;)